Tavit Köletavitoğlu atlas proje

Tavit Köletavitoğlu atlas proje

Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Tavit Köletavitoğlu kimdir? Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketi hangi alanlarda hizmet veriyor? İşte Tavit Köletavitoğlu ve Atlas Proje...

Avrasya GYO Atlas Menkul Kıymetler'den 1 milyon TL'lik pay sattı!

Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı ile ilgili olarak 1,79-1,86 TL fiyat aralığından 1 milyon 12 bin 28 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi  Avrasya GYO tarafından yapıldı. 

Atlas Nama İnşaat Emlak Gıda Kargo Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atlas Nama İnşaat Emlak Gıda Kargo Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Esmatullah Amınullah ve Mohammad Shakib Naseri tarafından kuruldu. 

Atlas Gulf İnşaat ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Atlas Gulf İnşaat ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İstanbul şubesi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

AHG Atlas Otel Limited Şirketi kuruldu!

AHG Atlas Otel Limited Şirketi Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Atlas Airtour Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Atlas Airtour Turizm Limited Şirketi Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Naser Babahadı tarafından kuruldu.

Atlas Çatı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Atlas Çatı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Bakırköy Şubesi bugün Sancaktepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Çağatay Durna tarafından kuruldu.

Atlas Kapı ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atlas Kapı ve Mobilya Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Belgin Özözen Duyar tarafından kuruldu.

Keller Williams’tan Cemil Atlas Ortaokulu'na bilgisayar sınıfı!

Gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams, Gümüşpala'daki TC MEB Cemil Atlas Ortaokulu'na bilgisayar sınıfı sağladı.

Garage Atlas Tasarım Teknoloji Anonim Şirketi kuruldu!

Garage Atlas Tasarım Teknoloji Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Pelin Gündüz tarafından kuruldu.

Avrasya GYO Atlas Menkul Kıymetler'den 1.4 milyon TL'lik pay sattı!

Atlas Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı ile ilgili olarak 1,38 TL fiyatından 1.428.334 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi  Avrasya GYO tarafından yapıldı. 

Atlas Group Yapı Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atlas Group Yapı Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Özcan Öcal tarafından kuruldu. 

Cb Atlas Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Cb Atlas Gayrimenkul Yatırımları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Arnavutköy'de 240 bin TL sermaye bedeli ile Umut Bingöl, Muhammed Karakaya ve Mert Göral ortaklığında kuruldu.

Avrasya GYO 300 bin adet pay sattı!

ATLAS payları ile ilgili olarak 0,88 – 0,87 fiyat aralığında 300 bin adet satış işlemi Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından gerçekleştirildi. 

Tavit Köletavitoğlu atlas proje

Tavit Köletavitoğlu atlas proje Tavit Köletavitoğlu atlas proje

Tavit Köletavitoğlu kimdir?

Tavit Köletavitoğlu, 1951 Malatya doğumlu. 1973 yılında ODTÜ Şehir ve Bölge Planlaması Bölümü'nden mezun olan Tavit Köletavitoğlu, bugün Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı.


1973 yılından itibaren kamu ve özel sektörde (Transtürk Şirketler Grubu, Net Şirketler Grubu, Yapı Kredi Grubu) üst düzey yöneticilik yapan Tavit Köletavitoğlu Haziran 1997'de halen başkanlığını yaptığı Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketini kurdu. 


Çeşitli mesleki ve sosyal-kültürel sivil toplum kuruluşlarında (ICC, TESEV, TÜSES, TARİH VAKFI, TAÇ VAKFI vb) üyelikleri ve/veya kurucu üyelikleri bulunmakta olup, bu kurumların bazılarında yönetim sorumlulukları da üstlendi.


1989 yılında üyesi olduğu Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD)'nde, 1992 yılından itibaren İcra Komitesi Üyeliği, 1995 yılından itibaren Başkan Yardımcılığı, 1999-2003 tarihleri arasında Yönetim Kurulu Başkanlığı ve 2003-2007 tarihleri arasında Yüksek...