06 / 02 / 2023

TDŞ Metal Geri Dönüşüm Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi

TDŞ Metal Geri Dönüşüm Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi

TDŞ Metal Geri Dönüşüm Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Tarık Birol tarafından 50 bin TL sermaye ile 14 Eylül'de Zeytinburnu, Maltepe Mahallesi, Yıldız Sokak'ta kuruldu.

Yw Elektronik Ve Metal Geri Dönüşüm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yw Elektronik Ve Metal Geri Dönüşüm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Tuzla'da 1 milyon TL sermaye bedeli iel Shanlı Yı tarafından kuruldu.

Sms Metal Geri Dönüşüm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sms Metal Geri Dönüşüm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 800 bin TL sermaye bedeli ile Onur Şimşek tarafından kuruldu.

Atılgan Palet Plastik İnşaat Metal Geri Dönüşüm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atılgan Palet Plastik İnşaat Metal Geri Dönüşüm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Yaşar Sallabaş tarafından kuruldu.

Bahadır Alüminyum Metal Geri Dönüşüm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bahadır Alüminyum Metal Geri Dönüşüm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 10 milyon TL sermaye bedeli ile Emrah Bahadır tarafından kuruldu.

Erkök Metal Geri Dönüşüm Palet Nakliyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erkök Metal Geri Dönüşüm Palet Nakliyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde Erdal Köksal tarafından kuruldu.

Ncm Geri Dönüşüm Metal İnşaat İnşaat Malzemesi Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ncm Geri Dönüşüm Metal İnşaat İnşaat Malzemesi Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde Mustafa Han tarafından kuruldu.

Aydınoğulları Metal İnşaat Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aydınoğulları Metal İnşaat Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta Osman Kaplaner tarafından kuruldu.

Yeni Doğuş Hurda Metal Geri Dönüşüm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeni Doğuş Hurda Metal Geri Dönüşüm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa’da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ferdi Akıncı tarafından kuruldu.

Ardıçlar Geri Dönüşüm Metal Ve İnşaat Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Ardıçlar Geri Dönüşüm Metal Ve İnşaat Sanayi Limited Şirketi Esenyurt’ta  500  bin TL sermaye bedeli  ile Berkay Atik tarafından kuruldu.

Aktaş Kardeşler Metal Geri Dönüşüm Ve Sac Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aktaş Kardeşler Metal Geri Dönüşüm Ve Sac Sanayi Ticaret Limited Şirketi Pendik'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Bülent Aktaş ve Özcan Aktaş ortaklığında kuruldu.

Navruz Geri Dönüşüm Metal Nakliye İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Navruz Geri Dönüşüm Metal Nakliye İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ramazan Navruz tarafından kuruldu.

Ndk Metal Geri Dönüşüm Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.İstanbul Endüstri Ve Ticaret Serbest Bölge Şubesi açıldı!

Ndk Metal Geri Dönüşüm Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti.İstanbul Endüstri Ve Ticaret Serbest Bölge Şubesi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Melih Cevdet Yıldırım tarafından açıldı.

Ndk Metal Geri Dönüşüm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ndk Metal Geri Dönüşüm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Melih Cevdet Yıldırım tarafından kuruldu.

TDŞ Metal Geri Dönüşüm Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi Haberi

TDŞ Metal Geri Dönüşüm Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adresi

TDŞ Metal Geri Dönüşüm Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Tarık Birol tarafından 50 bin TL sermaye ile 14 Eylül'de Zeytinburnu, Maltepe Mahallesi, Yıldız Sokak'ta kuruldu.


TDŞ Metal Geri Dönüşüm Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1) HURDA METAL a) Her türlü hurda ve malzemelerinin alım satımı b) Her türlü demir, saç, profil, köşebent, lama, paslanmazlar, sarı, bakır, alüminyum, çinko, bronz malzemeleri alım satımı c) Her türlü pirinç çubuk talaşı sarı hurdası bakır hurdası alım satımı d) Her türlü metal ve maden sanayisi için gerekli kimyevi maddelerin alımı satımı gerektiğinde imalatı e) Bilumum hurda ve metal malzemelerinin alım satımı 2) MADENİ EŞYA a) Her türlü madeni eşya imalatı, alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. b) Her türlü alüminyum...