Teksan Küba

Teksan Küba

Dünya ekonomisine entegrasyonda önemli gelişmelerin yaşandığı Küba, 120’den fazla ülkeye ihracat yapan Teksan Jeneratör’ün de radarına girdi.

TOKİ Saraycık başvuru tarihleri ve şartları!

TOKİ Saraycık başvuru tarihleri ve şartları haberimizde yer alıyor. Projede toplam 35 adet konut bulunuyor.

TOKİ Çağlalık başvuru tarihleri!

TOKİ Çağlalık başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. Proejde toplam 49 adet konuta yer veriliyor.

Mesa Bodrum Demirbükü projesinden özel Küba Gecesi!

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık kalite anlayışıyla markalaşan Mesa, Bodrum Demirbükü projesiyle özel bir Küba Gecesi'ne imza attı. 

TOKİ Çanakkale Ayvacık başvuru tarihleri 2019!

TOKİ Çanakkale Ayvacık başvuru tarihleri 2019 haberimizde yer alıyor. Projede toplam 103 adet konut bulunuyor.

Türklerin Küba'daki inşaat yatırımları artıyor!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yaptığı açıklamada "Küba'daki Türk yatırımları artıyor. İlişkilerimizi tarım, inşaat, altyapı, enerji, sağlık ve turizm sektörlerinde geliştireceğiz." dedi.

Karmod, Küba'da prefabrik yapılar kurdu!

Karmod Satış Koordinatörü Necmettin, "110’un üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirme başarımızın yanına Küba’yı da ekleyerek bu ülkede proje gerçekleştiren sektörün ilk markası olmaktan gurur duyduk" dedi...

Küba'da kiralık evler ikiye ayrılıyor!

Dünyada en çok görülmek istenen ülke olan Küba'da evler ikiye ayrılıyor. Ülkede konutların bir kısmı sadece Kübalılara kiralanabilirken, bir kısmının yabancılara kiralanmasının onayı verilmiş...

Küba Kültür Merkezi gayrimenkul dolandırıcılarının takibinde!

Kübalı Blanca Nieves Garcia Cruz, kendisine ait Küba Kültür Merkezi'nin gayrimenkul dolandırıcılarının takibinde olduğunu söyledi. Cruz, Taksim'deki binanın icra yoluyla satışa çıkarıldığını iddia etti.

TOKİ Sincan Saraycık başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Sincan Saraycık projesindeki 1.250 adet konut için başvurular bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ Sincan Saraycık başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Sincan Saraycık projesinde yer alan 1.250 adet konut bugün itibariyle satışa çıkıyor.

TOKİ Sincan Saraycık başvuruları başladı mı?

TOKİ Sincan Saraycık başvuruları başladı mı? Projede 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konutlar bulunuyor.

TOKİ Kahramanmaraş Pazarcık başvuruları başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kahramanmaraş Pazarcık alt gelir grubu projesi için başvurular 8 Ekim'de başlıyor.

Vergi barışına 64.3 milyar liralık başvuru geldi!

Başvuruları 27 Ağustos'ta sona eren vergi barışına 64.3 milyar liralık başvuru geldi. Vergi barışı kapsamında emlak ve çevre temizlik vergisi dahil bazı vergi borçlarının yapılandırması için 5 milyon 651 bin 84 mükellef başvuru yaptı.

Teksan Küba Haberi

Teksan Küba

Dünya ekonomisine entegrasyonda önemli gelişmelerin yaşandığı Küba, 120’den fazla ülkeye ihracat yapan Teksan Jeneratör’ün de radarına girdi.  İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından düzenlenen program kapsamında Türkiye’ye gelen Küba heyetinin temsilcileri, Teksan Jeneratör fabrikasını ziyaret etti.


Kesintisiz güç sistemleri alanında faaliyet gösteren Teksan Jeneratör, Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlar sonucunda geliştirdiği inovatif çözümlerini dünyaya sunuyor. Kuzey Kutbu’ndan Mısır Çölü’ne, Nepal’dan Bolivya’ya, Yeni Zelanda’dan Tanzanya’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada 124 ülkeye ihracat yapan Teksan Jeneratör, istikrarlı büyüme çizgisi ile dikkat çekiyor. Teksan’ın uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği yüksek kalitedeki üretimi İMMİB ticaret heyeti kapsamında ülkemize gelen Küba heyetinin de takdirini kazandı.


Kocaeli Serbest Bölge’de inşa ettiği ikinci fabrikasının açılışı için gün sayan Teksan Jeneratör’ün İstanbul fabrikasını ziyaret eden heyette; Küba Enerji ve Tabi...