tem avrasya fuzul projesi

tem avrasya fuzul projesi

Fuzul İnşaat'ın İstanbul Gaziosmanpaşa'da hayata geçirdiği Tem Avrasya Evleri projesinde daireler 24 ay sonra teslim edilecek. Proje kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor...

Tem Avrasya Fuzul Evleri satış ofisi!

Tem Avrasya projesinde daireler 24 ay sonra teslim edilecek. Proje kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirildi...

Başakşehir Avrasya Cadde dükkanları satışa çıkıyor!

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nin tam karşısında hayata geçirilen TEM Avrasya Cadde dükkanları, bugün saat 15:00'da satışa çıkıyor.

Fuzul Yapı Başakşehir Avrasya Konutları!

Fuzul Yapı Başakşehir Avrasya Konutları ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. İşte Fuzul Yapı Başakşehir Avrasya Konutları detayları ve Fuzul Yapı Başakşehir Avrasya Konutları fiyat bilgisi...

Başakşehir Avrasya Konutları: Fuzul Yapı Başakşehir projesinin adı belli oldu!

Geçtiğimiz ay hizmete açılan Başakşehir Şehir Hastanesi'nin tam karşısında yer alan Başakşehir Avrasya Konutları satışa çıktı.

TEM Avrasya projesinde 32 derslikli lisenin temeli atıldı!

Fuzul Grup, Gaziosmanpaşa Belediyesi iş birliği ile 32 derslikli TEM Avrasya projesinde yer alan lisenin temelini attı.

TEM Avrasya Cadde dükkanlarının tamamı satıldı!

Avrupa ve Asya’yı birleştiren TEM’in hemen yanı başında hayata geçirilen Tem Avrasya Cadde projesinde açık artırmayla satışa sunulan 17 cadde dükkanının tamamı satıldı.

TEM Avrasya Cadde dükkanları yarın satışa çıkıyor!

Avrupa ve Asya’yı birleştiren TEM’in hemen yanı başında hayata geçirilen Tem Avrasya Cadde projesinde 17 cadde dükkanı yarın açık artırmaya çıkıyor.

TEM Avrasya Cadde'de 17 dükkan açık artırmayla satılıyor!

Avrupa ve Asya’yı birleştiren TEM’in hemen yanı başında yükselen Tem Avrasya Cadde projesinde 17 cadde mağazası açık artırma usulüyle satışa çıktı. 

Tem Avrasya Evim Türkiye Fuarı'nda tanıtıldı!

Gaziosmanpaşa'da Fuzul Yapı ve TOKİ ortaklığında hayata geçirilen Tem Avrasya projesi Almanya'da düzenlenecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nda tanıtılacak.

TEM Avrasya Evim Türkiye Fuarı’na katılıyor!

TEM Avrasya projesi, 8–10 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Duesseldorf kentinde düzenlenecek olan Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılmak üzere Avrupa’ya gidiyor.

TEM Avrasya kampanyalı ödeme planı 2018!

Fuzul İnşaat'ın TOKİ güvencesiyle hayata geçirdiği TEM Avrasya projesinde "Evinizi şimdi alın, 2019'a kadar kredi taksitlerinizi biz ödeyelim" kampanyası sunuluyor..

TEM Avrasya kampanya 2018!

TEM Avrasya kampanya 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Fuzul İnşaat tarafından hayata geçirilen TEM Avrasya projesinde sınırlı sayıdaki dairelerin satışları devam ediyor. 

TEM Avrasya'da 120 ay 0,45'ten başlayan kredi avantajı!

Tem Avrasya'da "Evinizi şimdi alın, 2019'a kadar kredi taksitlerinizi biz ödeyelim" kampanyası devam ediyor. 60 ay 0 faiz - 120 ay 0,45'ten başlayan kredi avantajıyla ödeme yapılan proje Maslak'a 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Gaziosmanpaşa Tem Avrasya ödeme kampanyası!

Gaziosmanpaşa Tem Avrasya ödeme kampanyası hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. TEM’in hemen yanı başında hayata geçirilen proje 17 ve 18 katlı 6 blokta toplam 612 konut ve 17 dükkandan oluşuyor. 

tem avrasya fuzul projesi Haberi

tem avrasya fuzul projesi

2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleriyle İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi'nde hayata geçirilen Tem Avrasya Konutları Fuzul İnşaat imzası taşıyor. TEM Avrasya Evleri projesi 17 ve 18 katlı altı blok olarak yükseliyor. 


Gaziosmanpaşa TEM Avrasya Evleri, 612 daire ve 17 ticari birimden meydana geliyor. TEM Avrasya Evleri'nde teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanıyor. 


TEM Avrasya Evleri ödeme koşulları kapsamında yüzde 30 peşinat verildikten sonra 120 aya kadar banka kredisiyle ya da firma bünyesinde 24 ay vadeli ödeme yapılabiliyor. 


Gaziosmanpaşa Tem Fuzul Evleri fiyatları!

Fuzul TEM Avrasya ev fiyatları 450 bin TL ile 1 milyon 20 bin TL arasında değişiyor. Proje 18 bin 621 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 


Gaziosmanpaşa TEM Avrasya Evleri ortak alanlarında, Türk hamamı, sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark gibi...