01 / 07 / 2022

TEM Avrasya Konutları nerede

TEM Avrasya Konutları nerede

612 konut ve 17 dükkandan meydana gelen Tem Avrasya Konutları'nda yüzde 10 peşinatla ev sahibi olunabiliyor.

TEM Avrasya Konutları satılık!

Toplam 612 daire ve 3 dükkandan meydana gelen TEM Avrasya Konutları satılık daire teslimleri 2019 yılının sonunda gerçekleşecek.

TEM Avrasya Konutları ne zaman teslim?

Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen TEM Avrasya Konutları 612 daire ve 3 dükkandan meydana geliyor. Proje Fuzul Yapı imzası taşıyor. Peki TEM Avrasya Konutları ne zaman teslim?

TEM Avrasya Konutları teslim tarihi!

Toplam 612 daire ve 3 dükkandan meydana gelen TEM Avrasya Konutları 18 bin 621 metrekare alan üzerinde yükseliyor. TEM Avrasya Konutları teslim tarihi...

TEM Avrasya Konutları nerede?

TEM Avrasya Konutları 612 konut, 3 dükkan, spor salonu, lise ve camiden meydana geliyor. TEM Avrasya Konutları'nda ön talepler toplanıyor. Peki TEM Avrasya Konutları nerede?

Başakşehir Avrasya Konutları 2 nerede? Başakşehir Avrasya Konutları 2 fiyat listesi!

Başakşehir Avrasya Konutları 2 nerede sorusunun yanıtı ve Başakşehir Avrasya Konutları 2 fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte merak edilen o soruların yanıtları...

Başakşehir Avrasya Konutları 2 ön satışta! Başakşehir'e 420 yeni konut geliyor!

Başakşehir Avrasya Konutları 2'de ön satışlar başladı. Proje 1,5 milyar TL'lik yatırımla hayata geçiriliyor...

Kayaşehir Avrasya Konutları fiyat!

Kayaşehir Avrasya Konutları fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Kayaşehir Avrasya Konutları fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Kayaşehir Avrasya Konutları nerede?

Kayaşehir Avrasya Konutları nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte Kayaşehir Avrasya Konutları nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Kayaşehir Avrasya Konutları ön talep topluyor! Yeni proje!

Başakşehir'deki 11. projesi için düğmeye basan Fuzul Yapı, Kayaşehir Avrasya Konutları için ön talep sürecini başlattı.

Tirink Sistem Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi Tem Avrasya Şubesi açıldı!

Tirink Sistem Gayrimenkul Danışmanlık Anonim Şirketi Tem Avrasya Şubesi Gaziosmanpaşa'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Aysan tarafından açıldı. 

Başakşehir Avrasya Konutları'nın değeri belli oldu!

Başakşehir Avrasya Konutları'nın 2021 yılsonu değerleme raporu yayınladı. Peki Başakşehir Avrasya Konutları'nın değeri ne kadar?

Başakşehir Avrasya Konutları 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul Başakşehir Kayabaşı 7. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında (Başakşehir Avrasya Konutları) Projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınlandı.

Başakşehir Avrasya Cadde dükkanları satışa çıkıyor!

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nin tam karşısında hayata geçirilen TEM Avrasya Cadde dükkanları, bugün saat 15:00'da satışa çıkıyor.

Başakşehir Avrasya Konutları'nda taksit ödemeleri 3. yılda başlıyor!

Başakşehir Avrasya Konutları'nda yüzde 5 peşinat, yüzde 10 indirim fırsatıyla konut sahibi olunabiliyor. Satın alınan konutların ödemeleri ise 3'üncü yılda başlıyor...

Başakşehir Avrasya Konutları değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Başakşehir Avrasya Konutları projesi ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı. 

Başakşehir Avrasya Konutları'nın yapı ruhsatı alındı!

Emlak Konut GYO projelerinden "İstanbul Başakşehir Kayabaşı 7. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" kapsamında, 993 Ada 4 parselde yer alan 453 adet konut ve 47 adet ticari üniteden oluşan toplam 500 adet bağımsız bölüme ait yapı ruhsatları alındı.

Başakşehir Avrasya Konutları'nda yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim fırsatı!

Başakşehir Avrasya Konutları'nda yüzde 5 peşinat yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede yer alan konutların taksit ödemeleri ise 3'üncü yılda başlıyor...

TEM Avrasya Konutları nerede Haberi

TEM Avrasya Konutları nerede

Gaziosmanpaşa'da yükselen Tem Avrasya projesi 612 konut ve 17 dükkandan meydana geliyor. Proje, Fuzul İnşaat imzası ile yükseliyor.

Toplam 18 bin 621 metrekare arsa alanı üzerine yükselen Tem Avrasya Konutları, 17 ve 18 katlı altı bloktan meydana geliyor. 

138 milyon 600 bin TL yatırım bedeline sahip Tem Avrasya Konutları'nda 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinde daire seçenekleri sunuluyor.

Tem Avrasya Konutları'nda fiyatlar 507 bin TL'den başlıyor. Projeden yüzde 10 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. 

Tem Avrasya Konutları teslim tarihi
Tem Avrasya Konutları'nda dairelerin 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor. 


Projede daire sahiplerine çocuk oyun alanı, fitness, yüzme havuzu, otopark olanakları sunuluyor. Tem Avrasya projesi, TEM’in hemen yanı başında, Maslak’a sadece 5 dakika mesafede yer alıyor.   


Tel: (0212) 635 34 34       
Web:...