TMMOB basın toplantısı

TMMOB basın toplantısı

17-23 Kasım 2013 tarihleri arasında İstanbul genelinde 34 İlçe ve 180 Mahalleden 3019 kişi ile gerçekleştirilen “İstanbul’da Yaşam, Ulaşım Koşulları ve 3. Köprü” isimli anket çalışması tamamlandı.

TMMOB Torba Yasası ve onay süreci ile ilgili basın toplantısı düzenledi!

Türk Mimar ve Mühendis Odaları Birliği'ne bağlı odaların yönetim kurulu başkanları Taksim Hill Otel'de, TMMOB'a ve meslek alanına müdahele eden 'Torba Yasa' ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gülün onay süreci ile ilgili basın toplantısı düzenledi...

Ankapark basın toplantısı 28 Şubat'ta!

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi Ankapark projesine ilişkin basın toplantısı için tarihi belirledi. Ankapark basın toplantısı 28 Şubat'ta.

Cityscape Türkiye öncesi basın toplantısı 21 Mart'ta düzenlenecek!

Cityscape’in Türkiye’deki ikinci buluşması öncesi bir basın toplantısı düzenlenecek. Toplantı 21 Mart 2017 Salı günü gerçekleşecek.

Mayra Yapı basın toplantısı 22 Şubat'ta!

Mayra Yapı, 2016 Değerlendirmesi ve 2017 projelerinin açıklanacağı basın toplantısı düzenliyor. Toplantı 22 Şubat'ta gerçekleşecek.

Seba Flats basın toplantısı 16 Şubat'ta!

Seba İnşaat, Seba Flats adında yeni bir konut projesine başlıyor. Şirket, yeni projesi ve 2017 yatırım planlarını 16 Şubat 2017 tarihinde düzenleyeceği basın toplantısıyla anlatacak.

İstanbul Tower 205 basın toplantısı 1 Mart'ta!

Zincir Yapı A.Ş. Levent’te kalan son değerli arazilerden birinde hayata geçirilen İstanbul Tower 205 projesini basına tanıtıyor. Basın toplantısı 1 Mart 2017 - Çarşamba günü düzenlenecek.

Decovita basın toplantısı 13 Şubat'ta!

Bilecik Bozüyük'teki fabrikası faaliyete geçen Decovita, dünyanın en kaliteli sırlı porselen seramik üretimini Türkiye’de yapmayı düşünüyor. Decovita Seramik Kurucu Ortakları Ercan Uyan ve Selman Öztürk’ün ev sahipliğinde, 13 Şubat Pazartesi günü basın toplantısı düzenlenecek.

Akiş GYO basın toplantısı 9 Şubat'ta!

Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarından biri olan Akiş GYO, 09 Şubat Perşembe gününü saat 10.00’da basın toplantısı gerçekleştirecek.

TURYAP basın toplantısı ertelendi!

TURYAP'ın 10 Ocak Salı sabahı (yarın) gerçekleştireceği basın toplantısı, hava muhalefeti nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Artaş İnşaat yıl sonu değerlendirme basın toplantısı yarın!

Artaş İnşaat'ın 2016 yılını değerlendireceği ve 2017 yılını için yeni yatırımlarından bahsedeceği yıl sonu değerlendirme basın toplantısı yarın gerçekleşecek.

JLL Türkiye, MIPIM 2017 basın toplantısı 11 Ocak'ta!

JLL Türkiye, 14 – 17 Mart tarihlerinde Fransa Cannes’da düzenlenecek ve Alkaş’ın Türkiye temsilciliğini yaptığı “Uluslararası Gayrimenkul Fuarı MIPIM 2017” öncesinde basın toplantısı düzenliyor.

Sur Yapı Koşuyolu basın toplantısı ertelendi!

30 Kasım 2016 Çarşamba günü saat 12.00’da Çırağan Sarayı Balo Salonu’nda gerçekleştirilecek basın toplantısı ileri bir tarihe ertelendi.

Divan Residence at G Tower basın toplantısı 30 Kasım'da!

Divan Grup tarafından İstanbul’un yükselen lokasyonu Güneşli’de inşa edilecek olan Divan Residence at G Tower'ın basın toplantısı 30 Kasım'da basına lanse edilecek.

The Mandarins Acıbadem basın toplantısı 18 Ekim'de!

Mandarins Gayrimenkul’ün ilk markalı konut projesi "The Mandarins Acıbadem" yenilikçi bir vizyonla hayata geçiriyor. The Mandarins Acıbadem basın toplantısı 18 Ekim 2016 tarihinde gerçekleşecek.

TMMOB basın toplantısı Haberi

TMMOB basın toplantısı

17-23 Kasım 2013 tarihleri arasında İstanbul genelinde 34 İlçe ve 180 Mahalleden 3019 kişi ile gerçekleştirilen “İstanbul’da Yaşam, Ulaşım Koşulları ve 3. Köprü” isimli anket çalışması tamamlandı. Kuzey Ormanları Savunması adına yapılan bu anket çalışması sürecinde, sosyolog Güven Dağıstan ile Doç. Dr. Haluk Levent’in imzasıyla gerçekleştirilen saha çalışmasının örneklemi KONDA Araştırma ve Danışmanlık Ltd. Şti tarafından çekilmiş ve çalışmanın saha süpervizörlüğünü ise İKON Araştırma Danışmanlık Ltd. Şti üstlenmiştir. 

Anketin sonuçları İstanbulluların üçüncü köprünün trafiğe ve kente olası etkileri konusunda yeterince ve doğru bilgiye sahip olmadıklarını, tahminlerin çok üstünde bir algıya sahip olduklarını ortaya koyuyor.

Araştırma, İstanbulluların üçüncü köprünün kent trafiğine etkisini olacaktan üç kat fazla şekilde algıladıklarını, iki yaka arasında her gün yolculuk yapanların 3. Köprü yapımının durmasını en çok isteyenler...