toki ankara projeleri 2021

toki ankara projeleri 2021

Yeni projeler için start veren TOKİ, Ankara Kalecik Çansakale Mahallesi ve Halitçeviri Mahallesi projesi kapsamında 244 yeni konut inşa edecek.

TOKİ Ankara Haymana 185 konut ihalesi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Haymana Kayabaşı Mahallesi 185 konut ihalesini yarın saat 14:30'da gerçekleştirecek.

TOKİ'den Ankara'ya 786 yeni konut müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı başkent Ankara'da 786 yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den Ankara'ya 842 yeni konut müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı başkent Ankara'da 842 yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den başkent Ankara'ya 2 yeni proje!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara'daki 2 yeni projesi için düğmeye bastı.

TOKİ'den o ilde kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

TOKİ Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 2. Etap projesinde yer alan konutlar için başvurular başladı. Projeden 1.283 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ Ankara projeleri için zemin etüt raporu hazırlatacak!

Ankara İli Beypazarı, Bala, Haymana, Güdül, Nallıhan ve Çubuk İlçelerinde Zemin Etüt Raporu Hazırlanması Hizmet Alımı İşi ihalesi 2 Nisan 2020 tarihinde saat 14:00'de yapılacak.

TOKİ Ankara 2019 projeleri nerede, başvuru şartları neler?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı başkent Ankara'da 2 bin 934 adet konut inşa edecek. Peki TOKİ Ankara 2019 projeleri nerede? TOKİ Ankara 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Ankara 2019 başvuruları ne zaman? İşte tüm detayları...

TOKİ Ankara 50 bin konut başvuruları Mart 2019!

TOKİ Ankara 50 bin konut başvuruları Mart 2019 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ'nin inşa edeceği sosyal konut projeleri ile ilgili merak edilen tüm detaylar...

30 soruda TOKİ Ankara projeleri!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) konut üretimini hız kesmeden sürdürüyor. TOKİ'nin Ankara Sincan ve Mamak'ta konut satışları devam ediyor. İşte, 30 soruda TOKİ Ankara projeleri... 

Ankara’nın tercihi Sinpaş projeleri!

Sinpaş Yapı’nın Türkiye’nin iddialı karma yaşam projelerinden olan Altınoran ve Marina Ankara projeleri Ankaralıların en çok oturmak için ev sahibi olduğu projelerin başında yer aldı.

Toki Ankara Ayaş 2016 başvuru tarihleri!

153 adet konuttan meydana gelen Toki Ankara Ayaş projesindeki konutlar açık satışa sunuluyor. İşte, Toki Ankara Ayaş 2016 başvuru tarihleri....

TOKİ Ankara Kuzey Kent Girişi sözleşme tarihleri!

Toplamda 250 adet konutun satışa çıkarıldığı projede 106 adet konutun sözleşme imzalama işlemleri devam ediyor. TOKi Ankara Kuzey Kent Girişi sözleşme tarihleri 30 Haziran'a kadar uzatıldı.

TOKİ Ankara Mamak'ta toplam 869 adet konut yaptıracak!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Mamak'ta kentsel yenileme ve gecekondu dönüşüm projeleri kapsamında 869 adet konut yaptıracak. İhaleler 28 Nisan ve 30 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek.

TOKİ Ankara Mamak'ta toplam 1.219 konut yaptıracak!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Mamak'ta kentsel yenileme ve gecekondu dönüşüm projeleri kapsamında 1.219 adet konut yaptıracak. İhaleler 23 Mart ve 4 Mart tarihlerine gerçekleşecek.

Toki Ankara'da Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'ni kuruyor!

Toki, 1402 yılında Osmanlı Padişahı Yıldırım Beyazıt ile Timur arasında yapılan Ankara Savaşı'nın meydana geldiği alanda Yıldırım Beyazıt'm adını yaşatacak dev bir üniversite kampüsü kuruyor...

Toki Ankara'ya dev bir üniversite kampüsü kuruyor!

Toki, 1402 yılında Osmanlı Padişahı Yıldırım Beyazıt ile Timur arasında yapılan Ankara Savası'nın meydana geldiği alanda Yıldırım Beyazıt'ın adını yaşatacak dev bir üniversite kampüsü kuruyor.

Halkalı Toki konut projeleri ne durumda?

Halkalı Toki toplu konut projeleri hangi seviyede? Toki'nin İstanbul Halkalı'daki toplu konut ve diğer projelerini hangi firmalar hayata geçiriyor? Halkalı Toki konut projeleri ne durumda? İşte Halkalı Toki konutları hakkında güncel detaylar...

Toki Halkalı konut projeleri 2014!

Toki Halkalı konut projeleri hangileridir? Toki Halkalı projeleri Şubat 2014 itibariyle ne durumda? Toki Halkalı'da hangi projeyi hangi firmaya yaptırıyor? Toki'nin Halkalı'daki konut projeleri tamamlandı mı? İşte Toki Halkalı konut projeleri 2014!

toki ankara projeleri 2021 Haberi

toki ankara projeleri 2021

Yeni yatırımlar için düğmeye basan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Kalecik'te 244 yeni konut inşa edecek.

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa edilecek olan TOKİ Ankara Kalecik projesinin ihalesi bugün saat 14:00'te gerçekleştirilecek.

TOKİ Ankara Kalecik Çansakale Mahallesi projesinde 188 konut, Halitçeviri Mahallesi projesinde ise 56 adet konut yer alıyor.

TOKİ'nin resmi internet sitesindeki ihale ilanı şu şekilde:

İKN    :    2021/465276 
1-İdarenin
a) Adı    :    T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI
b) Adresi    :    Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent ÇANKAYA/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası    :    3125652000 - 3122667748
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası    :    https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu yapım işinin
a) Adı    :    Ankara İli Kalecik İlçesi Çansakale Mahallesi Kentsel Dönüşüm...