toki balıkesir 2021 projeleri

toki balıkesir 2021 projeleri

Balıkesir ili Balya ilçesi 116 adet konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi işi (E- İhale) ihalesi 25 Şubat 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ Balıkesir Sındırga 671 konut ihalesi 27 Eylül'de!

Başbakanlık Toplu konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Balıkesir Sındırga 2. Etap'ta 671 yeni konut hayata geçirecek.

TOKİ Balıkesir Gönen Konutları başvuru işlemleri!

TOKİ Balıkesir Gönen Konutları başvuru işlemleri 8 Ağustos'ta başlayacak. Proje peşinatlar 6 bin 191 liradan başlıyor.

TOKİ Balıkesir Gönen Sarıköy başvuru dönemi!

TOKİ Balıkesir Gönen Sarıköy projesinde yer alan 6 adet konut kurasız olarak satılıyor. Peki, TOKİ Balıkesir Gönen Sarıköy başvuru dönemi ne zaman başlayacak?

TOKİ Balıkesir Edremit İbrahimce 2016 başvuruları!

Balıkesir Edremit İbrahimce Toplu Konut Uygulaması kapsamında stoklarda bulunan 2 adet konut kurasız olarak satılacak. Peki, TOKİ Balıkesir Edremit İbrahimce 2016 başvuruları ne zaman?

TOKİ Balıkesir Gönen başvuru dönemi!

TOKİ Balıkesir Gönen başvuru dönemi 8 Ağustos'ta başlayacak. Projede toplamda 6 adet daire alt gelir grubu için satışta.

TOKİ Balıkesir İvrindi son günü!

Balıkesir İvrindi Belediye Başkanlığı ve TOKİ tarafından hayata geçirilen TOKİ Balıkesir İvrindi projesinde başvurular bugün sona eriyor.

TOKİ Balıkesir İvrindi başvuruları için bugün son!

TOKİ Balıkesir İvrindi başvuruları için bugün son. Daire fiyatlarının 157 bin 500 TL'den başladığı projede 2 oda 1 salon ile 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

Toki Balıkesir İvrindi başvuru bedeli!

TOKİ ile Balıkesir Belediye Başkanlığı'nın işbirliğiyle hayata geçirilecek olan 168 konut için başvurular sürüyor. İşte, Toki Balıkesir İvrindi başvuru bedeli...

TOKİ Balıkesir İvrindi başvuruları 17 Haziran'da bitecek!

Başvuru sürecinin devam ettiği TOKİ Balıkesir İvrindi başvuruları 17 Haziran'da bitecek. Daire fiyatlarının 111 bin 750 TL'den başladığı projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

TOKİ Balıkesir İvrindi başvuru süresi uzadı!

TOKİ ve İvrindi Belediye Başkanlığı işbirliği çerçevesinde talep örgütlenmesi yöntemiyle hayata geçirilen TOKİ Balıkesir İvrindi başvuru süresi uzadı...

TOKİ Balıkesir İvrindi başvuru bedelleri ne kadar?

Dairelerin 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildiği projede ödeme planına göre 240 aya varan vade sağlanıyor. Peki TOKİ Balıkesir İvrindi başvuru bedelleri ne kadar?

TOKİ Balıkesir İvrindi son başvuru!

Balıkesir İvrindi Belediyesi Toplu Konut Projesinde yer alan 168 adet konut için T.C. Ziraat Bankası A.Ş. İvrindi Şubesince talep toplanıyor.TOKİ Balıkesir İvrindi son başvuru tarihi...

TOKİ Balıkesir İvrindi başvuruları için son gün bugün!

TOKİ Balıkesir İvrindi başvuruları için son gün bugündür. Dairelerin 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandığı projede ödemelere göre 120 aydan 240 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

toki balıkesir 2021 projeleri Haberi

toki balıkesir 2021 projeleri

Balıkesir İli, Balya İlçesi 116 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak. TOKİ'nin resmi internet sitesinde yer alan habere göre, 25 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek olan ihaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler şu şekilde:

İKN    :    2021/30247 
1-İdarenin
a) Adı    :    T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI
b) Adresi    :    Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent ÇANKAYA/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası    :    3125652000 - 3122667748
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası    :    https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu yapım işinin
a) Adı    :    Balıkesir İli, Balya İlçesi 116 Adet Konut İnşaatı ile...