toki başvuru bedeli iadesi nasıl alınır 2019

toki başvuru bedeli iadesi nasıl alınır 2019

TOKİ kura çekilişlerinde isimleri çıkmayan vatandaşlar ise ücret iadelerinin ne zaman alınacağını araştırıyor. Peki TOKİ sosyal konut başvuru ücretlerinin iadesi nasıl alınır?

TOKİ Tuzla 2019 başvuru bedeli iadesi ne zaman yapılacak?

TOKİ'nin Tuzla’da inşa edeceği 500 konut için kura çekimi tamamlandı. Peki TOKİ 2019 başvuru bedeli iadesi ne zaman yapılacak?

TOKİ Kayaşehir 2018 başvuru bedeli iadesi!

Son başvuru tarihinin 11 Nisan olarak belirlendiği TOKİ Kayaşehir başvuruları için geri sayım başladı. İşte TOKİ Kayaşehir 2018 başvuru bedeli iadesi...

TOKİ Kayaşehir 2018 başvuru bedeli ne zaman iade edilecek?

Son başvuru tarihinin 11 Nisan olarak belirlendiği TOKİ Kayaşehir projesi için geri sayım başladı. Peki TOKİ Kayaşehir 2018 başvuru bedeli ne zaman iade edilecek?

TOKİ 2017 Kayaşehir kura başvuru bedeli 5 bin TL!

TOKİ 2017 Kayaşehir kura başvuru bedeli 5 bin TL olarak belirlendi. TOKİ Kayaşehir projesinde sözleşmeler 10 Ekim 2017 tarihinde yapılacak...

Bursa İznik TOKİ başvuru bedeli!

Bursa İznik TOKİ başvuru bedeli 2 bin TL olarak belirtiliyor. 165 konuttan meydana gelen projede kura çekilişi 11 Eylül'de gerçekleştirilecek.

TOKİ Sivas Yenimahalle başvuru bedeli ne kadar?

40 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede 120 aya kadar vade sağlanıyor. Peki TOKİ Sivas Yenimahalle başvuru bedeli ne kadar?

TOKİ Sivas Merkez Yenimahalle başvuru bedeli!

Toplamda 40 adet dairenin satışta olduğu projede 120 ay vade sağlanıyor. İşte TOKİ Sivas Merkez Yenimahalle başvuru bedeli...

TOKİ Erzurum Aşkale başvuru bedeli!

Ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanan proje 138 adet daire satışta. İşte TOKİ Erzurum Aşkale başvuru bedeli...

TOKİ Erzurum Aşkale başvuru bedeli 2016!

TOKİ'nin Erzurum Aşkale projesinde yer alan 138 konut kura yöntemiyle satışa çıkıyor. İşte, TOKİ Erzurum Aşkale başvuru bedeli 2016...

TOKİ Aşkale başvuru bedeli ne kadar?

Dairelerin 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandığı projede 138 daire mevcut. Peki TOKİ Aşkale başvuru bedeli ne kadar?

TOKİ Erzurum Aşkale başvuru bedeli ne kadar?

Dairelerin 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandığı projede 240 aya kadar vade sağlanıyor. Peki TOKİ Erzurum Aşkale başvuru bedeli ne kadar?

TOKİ Kırşehir Kaman Konutları başvuru bedeli!

TOKİ Kırşehir Kaman Konutları başvuru bedeli 2 bin TL'dir. Toplamda 106 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede fiyatlar 140 bin 157 TL'den başlıyor.

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuru bedeli ne kadar?

Toplamda 592 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede peşin ödemeler 5 bin 399 TL'den başlıyor. Peki TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuru bedeli ne kadar?

toki başvuru bedeli iadesi nasıl alınır 2019

toki başvuru bedeli iadesi nasıl alınır 2019 toki başvuru bedeli iadesi nasıl alınır 2019

TOKİ kura sonuçları sosyal konut başvurularını yapan adayların bir kısmına sevinç yaşatmıştı. CNNTürk'te yer alan habere göre, kurada isimleri çıkmayan vatandaşlar ise ücret iadelerinin ne zaman alınacağını araştırıyor. İşte konuyla ilgili detaylar ve TOKİ başvuru ücretlerini geri almak isteyen vatandaşların yapması gerekenler…

TOKİ ücret iadeleri son kura çekilişinin tamamlanmasının ardından başladı. Çekilişten sonra geçen iki günlük süreyi takiben geçen ilk günde başvuru ücretleri geri alınabiliyor. Buna göre TOKİ ücret iadesi almak isteyenler  başvuruları yaptıkları bankaya giderek ücret iadelerini alabilirler.


TOKİ KURA SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Kurada adı çıkıp çıkmadığını kontrol etmek isteyen vatandaşlar TOKİ’nin resmi internet adresi üzerinden sorgulama işlemlerini yapabiliyor. Kuraların tamamlanmasından sonra başlatılan sorgulama işlemleri bir süre daha erişime açık olarak kalacak.

Kura sonuçlarında ev sahibi olamayacağını öğrenen vatandaşlar ise yatırdıkları başvuru ücretlerini ilgili bankaya giderek geri talep...