TOKİ Boğazlıyan kurası

TOKİ Boğazlıyan kurası

135 konutluk TOKİ Yozgat Boğazlıyan Kentsel Yenileme Projesi'ndeki daireler kuralı olarak satışa çıkarıldı. Peki, TOKİ Boğazlıyan Evleri kura çekimi ne zaman?

TOKİ Boğazlıyan kura çekilişi 16 Mart'ta!

TOKİ Boğazlıyan'da kentsel dönüşümde ilk kura heyecanı 16 Mart'ta yaşanacak, ev ve işyerleri sahiplerini bulacak

Bolu 3. etap TOKİ konutları kurası 7 Mayıs'ta!

Bolu Taşkesti Belediyesi, heyecanla beklenen TOKİ konutları kurasının çekileceği tarihi açıkladı. Buna göre Taşkesti'ye yapılacak 3. Etap TOKİ konutları kurasının 7 Mayıs'ta gerçekleşecek.

TOKİ İzmir ucuz konut kampanyası için 75 bin başvuru yapıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelediği TOKİ sosyal konut prokjesinde İzmir’e yapılacak 3 bin 500 toplu konut için 75 bin başvuru yapıldı. En büyük ilgiyi Karabağlar gördü. TOKİ konutlarının kurası şubat ayında çekilecek...

Nusaybin'de ilk TOKİ Konutları kurası çekildi!

Nusaybin'de TOKİ tarafından yapımı tamamlanan 342 konut ve 36 ticari iş yerinin kurası çekildi. Kura çekilişi  Mitanni Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. 

TOKİ Safranbolu kurası 5 Nisan'da çekilecek!

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Safranbolu Şube Başkanı Saim Tiryaki, Karabük Belen Mahallesi'nde yapım çalışmaları süren bin 144 konutun kura çekimine katılmak isteyenlerin başvuru yapmaları gerektiğini söyledi. 

Mudurnu 4. Etap TOKİ projesinin kurası 18 Ocak'ta çekilecek!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile Mudurnu Belediyesi'nin işbirliği ile yürüttüğü 4. Etap TOKİ projesinin kuralarının 18 Ocak'ta çekileceği duyuruldu. 

TOKİ Cizre kurası çekildi!

Şırnak’ın Cizre ilçesinde hendek operasyonları döneminde teröristlerin yıktığı evler devlet imkanı ile yeniden inşa ediliyor. TOKİ tarafından terör mağdurları için yapılan evlerin kura çekimi yapıldı.

Çankırı TOKİ Evleri kurası çekildi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından inşe edilen Çankırı TOKİ Evleri'nin urası çekildi. 249 daire için gerçekleştirilen kura çekimine 320 kişi katıldı...

TOKİ Kayaşehir kurası yarın!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İstanbul Kayaşehir'de yatay mimari ve mahalle konseptiyle hayata geçirilen 605 konutun kurası yarın çekilecek.

TOKİ Kayaşehir kurası 2018!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), İstanbul Kayaşehir’de yatay mimari ve mahalle konseptiyle orta gelirli vatandaşlar için yeni konutlar hayata geçirecek. 

TOKİ İzmir kurası için geri sayım!

İzmir'in Kınık ilçesinde Kınık Belediyesi ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ön talep alınarak yaptırılan 276 konut için kura çekim günü yaklaşıyor.

TOKİ Boğazlıyan'da konut teslim dönemi sona eriyor!

Yozgat Boğazlıyan TOKİ'de yer alan 285 adet konut için teslim dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

Yozgat Boğazlıyan TOKİ kurası!

TOKİ'nin Yozgat Boğazlıyan Kentsel Yenileme projesinde yer alan 135 konut kura ile satılıyor. Peki, Yozgat Boğazlıyan TOKİ kurası ne zaman?

TOKİ Boğazlıyan Evleri kura çekimi!

135 konutluk TOKİ Yozgat Boğazlıyan Kentsel Yenileme Projesi'ndeki daireler kuralı olarak satışa çıkarıldı. Peki, TOKİ Boğazlıyan Evleri kura çekimi ne zaman?

TOKİ Boğazlıyan kurası

TOKİ Boğazlıyan kurası TOKİ Boğazlıyan kurası

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen Yozgat Boğazlıyan Kentsel Yenileme Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 135 adet konut kuralı olarak satılıyor. 


TOKİ Yozgat Boğazlıyan Kentsel Yenileme Projesi'ndeki daireler için  başvurular, T.Halk Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri tarafından 15 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında kabul ediliyor. 


TOKİ Boğazlıyan Evleri kura çekimi!

TOKİ Boğazlıyan Evleri kura çekimi 8 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşecek. Kura sonucu konut satın alma hakkı kazananlar, sözleşme imzalama aşamasında kendi aralarında

becayiş (konut değişikliği) yapabilecekler.


Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip.


Satış duyurusu için