toki bursa projesi detayları 2019

toki bursa projesi detayları 2019

Orhangazi TOKİ 2019 detayları haberimizde yer alıyor. Bursa Orhangazi TOKİ projesinin ihalesi 26 Haziran'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Bursa Harmancık 2020 fiyatları ve başvuruları!

TOKİ Bursa Harmancık 2020 fiyatları ve başvuruları haberimizde yer alıyor. TOKİ Bursa Harmancık 2020 fiyatları ne kadar? İşte Bursa Harmancık TOKİ 2020 projesi detayları...

TOKİ Bursa Orhangazi 2019 projesi!

TOKİ Bursa Orhangazi 2019 projesi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Projede 292 adet konut bulunuyor.

TOKİ Bursa Nilüfer 2019 projesi 21 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Bursa Nilüfer 2019 projesi nerede? TOKİ Bursa Nilüfer fiyatları ne kadar? TOKİ Bursa Nilüfer kurası ne zaman? TOKİ Bursa Nilüfer başvuruları nasıl yapılıyor? İşte Bursa Nilüfer 2019 projesi 21 soruda tüm detaylarıyla...  

TOKİ Bursa Nilüfer projesi teslim ediliyor!

TOKİ  Bursa Nilüfer projesi teslim ediliyor. Emekli vatandaşlar için yapılan bin 201 konutluk projede yaşam başlıyor. 

TOKİ Bursa'daki emekli konutlarının inşasını tamamladı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ), Bursa’nın Nilüfer ilçesinde ‘Emekliye İkinci Bahar’ projesi kapsamında yaptığı 1201 konutun inşası tamamlandı..

TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir kura sonucu!

TOKİ'nin Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu projesi kapsamında stoklarında yer alan 12 adet konut kuralı olarak satılıyor. TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir kura sonucu açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu kurası bugün!

Bursa Gürsu Projesi’nde kuralı satışa sunulan TOKİ stoklarında kalan 12 adet konut için kura çekimi bugün yapılacak. TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu kura sonuçları açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir kurası 2016!

“Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında TOKİ stoklarında yer alan 12 adet konutun kura çekimi için geri sayım başladı. TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir kurası 2016...

TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu kurası!

TOKİ'nin “Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında yer alan 12 adet konut kuralı olarak satılıyor. Peki, TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu kurası ne zaman?

TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu başvurusu!

TOKİ Bursa Gürsu Projesi’nde stoklarda yer alan 12 adet AGG konut kuralı olarak satılıyor. Peki, TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu başvurusu ne zaman?

TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu son başvurusu ne zaman?

TOKİ'nin Bursa Gürsu Projesi’nde stoklarda kalan 12 adet AGG konut 31 Ekim -04 Kasım2016 tarihleri arasında satışa sunuldu. Peki, TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu son başvurusu ne zaman?

TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu son başvuru tarihi!

Bursa Gürsu Projesi’nde stoklarda kalan 12 adet AGG konut için başvuru dönemi devam ediyor. İşte, TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu son başvuru tarihi..

TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu son başvuru!

TOKİ Bursa Gürsu Projesi’nde stoklarda kalan 12 adet AGG konut kuralı olarak satılıyor. Peki, TOKİ Bursa Gürsu Alt Gelir Grubu son başvuru ne zaman?

toki bursa projesi detayları 2019

toki bursa projesi detayları 2019 toki bursa projesi detayları 2019

Yeni konut üretim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bursa Orhangazi projesi için düğmeye bastı.

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin konut inşa etmeyi planlayan TOKİ, Bursa Orhangazi projesinin ihalesini 26 Haziran'da gerçekleştirecek.

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden TOKİ'nin Bursa Orhangazi projesinde konutların yanı sıra dükkan ve cami de yer alıyor.

İhale ilanı:
Bursa İli Orhangazi İlçesi 292 adet konut , 2 Adet Dükkan ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlenmesi İşi ihalesi 26 Haziran 2019 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.