toki erzincan Çukurkuyu ödemeleri

toki erzincan Çukurkuyu ödemeleri

TOKİ Erzincan Çukurkuyu son başvuru tarihi 30 Eylül 2016 Cuma günü olarak belirlendi. Proje 8 adet konut satışa çıkarıldı.

TOKİ Erzincan Çukurkuyu projesinin ihalesi yapıldı!

Yeni konut yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Erzincan Çukurkuyu projesinin ihalesini gerçekleştirdi.

TOKİ Erzincan Çukurkuyu Bulutlu 2. Etap ihalesi 6 Kasım'da!

TOKİ Erzincan ili, Çukurkuyu ilçesi, Bulutlu mahallesi 2 .etap 196 adet konut, 1 adet sosyal tesis, 1 adet ticaret merkezi ve 1 adet büfe inşaatı işi ihalesi 6 Kasım'da...

TOKİ Erzincan Çukurkuyu 2017 başvuruları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Erzincan Çukurkuyu Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 6 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile satışa sunuluyor.

TOKİ Erzincan Çağlayan son başvuru günü bugün!

TOKİ Erzincan Çağlayan projesinde 45 adet daire yer alıyor. TOKİ Erzincan Çağlayan son başvuru dönemi bugün olarak belirlendi...

Erzincan Çukurkuyu TOKİ Evleri son başvuru!

8 adet dairenin kurasız olarak açık satışa sunulduğu TOKİ Erzincan Çukurkuyu projesinde başvurular devam ediyor. İşte, Erzincan Çukurkuyu TOKİ Evleri son başvuru tarihi..

Erzincan Çukurkuyu TOKİ başvuru dönemi!

Toplam 8 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede 180 aya kadar vade sağlanıyor. İşte Erzincan Çukurkuyu TOKİ başvuru dönemi...

TOKİ Erzincan Çağlayan Konutları başvurusu!

TOKİ Erzincan Çağlayan Konutları başvurusu 7 Eylül'de başladı ve devam ediyor. Projedeki konutlar açık artırmayla satışta.

TOKİ Erzincan Çukurkuyu son başvuru tarihi!

TOKİ Erzincan Çukurkuyu son başvuru tarihi 30 Eylül 2016 Cuma günü olarak belirlendi. Proje 8 adet konut satışa çıkarıldı.

TOKİ Erzincan Çağlayan başvuruları başladı!

TOKİ'nin 240 konut olarak Erzincan Çağlayan'da hayata geçirdiği projesinde stoklarda yer alan 45 adet konut kurasız olarak açık satışa çıkıyor. TOKİ Erzincan Çağlayan başvuruları başladı.

TOKİ Erzincan Çağlayan başvurusu bugün başlıyor!

Kurasız açık satışla satışta olan projede 45 adet daire satışta. TOKİ Erzincan Çağlayan başvurusu bugün başlıyor...

TOKİ Erzincan Çağlayan başvuruları yarın başlıyor!

Erzincan Çağlayan 240 Konut Toplu Konut Uygulaması kapsamında TOKİ stoklarında yer alan 45 adet konut kurasız olarak satılacak. TOKİ Erzincan Çağlayan başvuruları yarın başlıyor...

TOKİ Erzincan Çağlayan başvuruları yarın başlıyor!

Dairelerin kurasız yöntemle satılacağı projede fiyatlar 74 bin 611 TL'den başlıyor. TOKİ Erzincan Çağlayan başvuruları yarın başlıyor...

TOKİ Erzincan Çukurkuyu son başvuru!

8 adet konutun kurasız başvuru önceliğine göre açık satışa çıktığı TOKİ Erzincan Çukurkuyu projesinde başvurular devam ediyor.

toki erzincan Çukurkuyu ödemeleri Haberi

toki erzincan Çukurkuyu ödemeleri

TOKİ Erzincan Çukurkuyu Evleri'nde 8 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunuluyor. 


Başvuru işlemlerinin T.C Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütüleceği projede daire seçenekleri 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


Satış işlemlerinin sadece Erzincan Merkez Şubesi aracılığı ile yürütüleceği projede ödeme planı kapsamında 120 aydan 180 aya kadar vade sağlanıyor.


TOKİ Erzincan Çukurkuyu son başvuru tarihi!

Aylık taksit ödemelerin 379 liradan başladığı projede başvurular 8 Ağustos'ta başladı ve son başvuru günü 30 Eylül 2016 Cuma günü olarak belirlendi.Satış duyurusu için