TOKİ ikamet şartı bulunuyor mu

TOKİ ikamet şartı bulunuyor mu

TOKİ'den ev sahibi olmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Açık satış usulüyle satışa çıkan 400 konut için fiyatlar 120 bin TL'den başlıyor...

TOKİ'den 120 bin TL'ye daire fırsatı!

TOKİ 9 ilde toplam 400 konutu uygun fiyatlarla satışa sunuyor. 120 bin liradan başlayan fiyatlarla yüzde 25 peşinat ve 120 ay vade açık satış başvurularına devam ediyor.

Asgari ücretliye 415 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı!

100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi kura çekilişlerini tamamlayan TOKİ bir yandan da açık satış ilanları ile ev sahibi olmak isteyen kişilere cazip imkanlar sunuyor. İşte TOKİ'den asgari ücretli, dar gelirli, alt gelir grubu ailelere ev sahibi olma şartları ve detayları...

TOKİ'den ev alırken ikamet şartı!

TOKİ'nin satışa sunduğu alt gelir ve orta gelir grubu konut satışlarında vatandaşların satışa sunulan konutlarla aynı şehirde yaşamaları gerekiyor.

TOKİ'den aylık 550 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), birçok şehirde dar gelirli vatandaşlar için aylık 550 TL'den başlayan taksitle konut satışı yapıyor. Birçok şehirde satışa çıkan konutlar için çekiliş ve kura şartı bulunmuyor.

TOKİ'den 10 bin TL peşinatla ev sahibi olma fırsatı!

TOKİ'nin başlattığı yeni ev fırsatı ile beraber dar gelirli aileler ev sahibi olabiliyor. İşte 10.000 TL peşinat ile beraber; ikamet şartı olmadan ev sahibi fırsatı için başvuru şartları...

TOKİ'den ev alırken ikamet şartı!

TOKİ tarafından satışa sunulan alt gelir ve orta gelir grubu konut satışlarında bazı şartlar bulunuyor. Vatandaşların satılan konutlarla aynı şehirde yaşıyor olmaları gerekiyor.

TOKİ'den ev alırken ikamet şartı!

TOKİ'nin satışa sunduğu alt gelir ve orta gelir grubu konut satışlarında vatandaşların satışa sunulan konutlarla aynı şehirde yaşamaları gerekiyor.

Aynı evde ikamet edenler TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi?

TOKİ alt ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam ediyor. Kurum bu kapsamda bu ay 1.697 konutu hak sahiplerine teslim edecek. Peki aynı evde ikamet edenler TOKİ konut satışları için başvuru yapabilir mi?

Ankara 50 bin konut başvuru şartı 2019!

Ankara 50 bin konut başvuru şartı 2019 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ'nin 50 bin sosyal konut projeleri ile ilgili detaylar...

TOKİ İzmir 2019 başvuru şartı, başvuru detayı!

TOKİ İzmir 2019 başvuru şartı, başvuru detayı haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ'nin hayata geçireceği sosyal konut projeleri ile ilgili tüm detaylar...

Kentsel dönüşüm kira yardımında ikamet şartı kalktı mı?

Kentsel dönüşüm kira yardımına ilişkin düzenlemelerin de yer aldığı Çevre Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, geçtiğimiz gün yürürlüğe girdi. Peki, kentsel dönüşüm kira yardımında ikamet şartı kalktı mı?

TOKİ indirim kampanyası şartları 2017!

TOKİ indirim kampanyası için başvuru süresi 29 Eylül'de sona eriyor. TOKİ indirim kampanyası için gayrimenkulün 2016 yılından önce alınmış olması şartı aranıyor...

Kırklareli Kavaklı TOKİ'de 3+1'ler satışa çıktı!

TOKİ tarafından Kırklareli'nin Kavaklı'da inşa edilen konutlarda 3+1 daireler satışa çıktı. Satışlar, Kavaklı'da ikamet etmeyen vataşlara da açıldı.

TOKİ'den emeklilere büyük fırsat!

TOKİ’nin 2017’de inşa edeceği konutlarda emekliler için büyük fırsatlar var. Kurum, bu yıl 65 bin sosyal konut inşa edecek. Projelerden ev sahibi olmak için herhangi bir emekli derneğine üye olma şartı yok.

TOKİ 22 projesinde yaz kampanyası başlattı!

TOKİ yeni başlatmış olduğu yaz kampanyası ile hiçbir ön koşul ve kura şartı olmaksızın, isteyen herkesi 240 aya varan vade ve aylık 216 lira taksitlerle konut sahibi yapıyor.

Yüreğir Kışla mahallesi DSİ TOKİ'ye semt pazarı yapılıyor!

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan semt pazarının özellikle konutlarda ikamet eden memurlar için çok büyük bir kolaylık olacağını söyledi. Kışla Mahallesi DSİ TOKİ Konutları'na yapmayı planladığı semt pazarı çalışmaları hızlandı.

TOKİ ikamet şartı bulunuyor mu Haberi

TOKİ ikamet şartı bulunuyor mu

TOKİ’den ev almak isteyenler için 400 adet konut projesinin satışa çıktığını açıkladı. Uygun ödeme seçenekleri ile birlikte vatandaşları konut sahibi yapan TOKİ, son olarak yaptığı açık satış duyurusu ile birlikte uygun şartlarda ev satışını sürdürecek. 

İşte TOKİ’nin verdiği ilana dair tüm detaylar

Gürses Gazetesi'nde yer alan habere göre; maddi açıdan dar gelirli ailelere ev sahibi olma imkanı sağlayan TOKİ, yaptığı açıklama ile 400 adet konutun satışa çıkarıldığını duyurdu. Açık satış olarak satışı gerçekleştirecek daireleri almak isteyen kişiler dijital ortamdan başvurularını gerçekleştirebilecek.

Gerekli şartları taşıyan kişiler, TOKİ’nin resmi intenet sitesine giriş yaparak satışlar bölümünden 400 konutun satış işlemlerine ulaşabiliyor. 120.000 TL’den başlayan fiyatlarla ev satışlarına başlayan TOKİ’den ev sahibi olmak isteyen kişiler evin fiyatının yüzde 25’ini peşinat olarak vermeleri halinde ev sahibi olabilmektedir.
2+1 ve...