toki imarlı otel

toki imarlı otel

TOKİ, Accor Grup'un Zeytinburnu'ndaki otellerine komşu iki arsasını satışa çıkardı. Arsalara talip olan, otel ve ticaret merkezi kurabilecek.

TOKİ Kayseri kentsel dönüşüm ofisi ve otel binası ihalesi 2 Mart'ta!

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Çandır Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Ofis ve Otel Binası İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 2 Mart 2021 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Kayseri kentsel dönüşüm ofisi ve otel binası ihalesi bugün!

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Çandır Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Ofis ve Otel Binası İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi bugün saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ'den Kayseri Kocasinan'a kentsel dönüşüm ofisi ve otel!

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Çandır Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Ofis ve Otel Binası İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

Ankara Golfkent'teki 26 imarlı arsanın fiyatı düştü!

Turyap Holding, Ankara Golfent'te bulunan konut, villa, işyeri, otel, okul ve hastane imarlı 26 arsayı satıyor. Satışa sunulan arsaların fiyatları ise yüzde 50 düştü.

Amasya Merkez'de 5 yıldızlı otel yapılacak!

Amasya Merkez'e bağlı Ziyaret Belediyesi Mahallesi'nde yer alan 76 bin 358,49 metrekare büyüklüğündeki Turizm Tesisleri ve Otel Alanı imarlı arsada 5 yıldızlı otel yapılacak...

Niğde Bor'a 5 yıldızlı otel geliyor!

Niğde İl Encümen toplantısı yapıldı. Bor Toki Evleri yakınında bulunan arsa ihalesi 5 yıldızlı otel yapılması için ihale edildi. İhaleyi Hilton Otelleri Peyzaj firması 1 milyon 750 bin lira bedelle aldı.

Kütahya Yıldırım Beyazıt Vakfı arsasına termal otel geliyor!

Kütahya Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Yıldırım Beyazıt Vakfı'nın 2 arsasını 45 yıllığına yapım karşılığı kiraya verecek. Ticaret alanı imarlı arsalardan biri üzerinde 308 odalı 5 yıldızlı termal otel yaptırılacak.

TOKİ'den Karacabey'e otel konforunda yurt!

Bursa'nın Karacabey ilçesinde TOKİ tarafından yapılan otel konforundaki öğrenci yurdu Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) tarafından hizmete sokulmayı bekliyor.

Toki 46 arsanın satşını gerçekleştirecek!

Toki Turyap tarafından düzenlenecek müzayedede 46 arsasını satışa çıkaracak. İstanbul ve Ankara da dahil 15 şehirde bulunan konut, is yeri ve otel niteliğinde arsalar sahiplerini bulacak.

Çanakkale İl Encümeni Başkanlığı'ndan 5 yıldızlı otel yapım işi ihalesi!

Çanakkale İl Encümeni Başkanlığı, Ezine İlçesi'ndeki Turizm Tesis Alanı imarlı taşınmazı asgari 5 yıldızlı otel veya 1.Sınıf Tatil Köyü inşa edilerek 49 yıllığına, yıllık 125 bin Lira kira bedeli ile işletilmek üzere ihaleye çıkardı.

Bolu 'da otel yapım işi ihale edilecek!

Bolu 'da imarlı arsaya en az 500 yataklı kapasiteli 5 yıldızlı termal otel, kür merkezi ve ek tesisleri inşa edilerek yatırım gerçekleştirilecek, otel işletilmek üzere kiraya verilecek....

İtalya'nın Türk Merdivenleri bölgesindeki otel yıkıldı!

İtalya’da Türk Merdivenleri bölgesinde yer alan imarlı bir otel inşaatı 20 yıl sonra yıkıldı.

Bayraktarlar Aksaray'da TOKİ'den aldığı arsaya Otel-AVM yapacak!

Bayraktarlar, Alman Odelo ’yu satın aldı ve Çin’de Mercedes’e parça üretmek için fabrika kurdu. O artık Mercedes’in 60 global tedarikçisinden biri. Aile, Aksaray ve Bursa’da dev bir AVM ve Otel yapacak.

toki imarlı otel Haberi

toki imarlı otel


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ), Zeytinburnu sahil şeridindeki iki büyük araziyi satışa çıkardı. Biri 73 bin, diğeri 15 bin 500 metrekara alana sahip olan araziler için 12 Eylül 2007 tarihinde açık artırmaya çıkacak olan TOKİ, ihaleye otel zincirlerinin büyük ilgi göstermesini bekliyor. İmar durumu, turizm ve ticaret merkezi yapmaya müsait olan arsaların tam ortasında uluslararası otel zinciri Accor Grup'un Novotel ile İbis Otel'i bulunuyor. Bu ihale ile Akfen ile Türkiye'deki ortak projeleri için ilk adımı Zeytinburnu'nda atan Accor'a yeni komşular gelecek görünüyor. Konuyla ilgili görüştüğümüz TOKİ yetkilileri, söz konusu arazilerin turizm merkezi olarak değerlendirilmesi durumunda emsalin 2.5, ticaret merkezi olarak değerlendirilmesi halinde ise 2 olacağına işaret ediyorlar. Bünyesinde iki adet parseli bulunduran 73 bin metrekarelik arsa için KDV hariç...