04 / 06 / 2023

toki istanbul projeleri son durum

toki istanbul projeleri son durum

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul'daki yeni projesi için düğmeye bastı. TOKİ, İstanbul Arnavutköy'de 925 konut ve 8 dükkanlık yeni proje inşa edecek.

TOKİ'den İstanbul'a son dakika müjdesi! O ilçeye tam tamına 572 ucuz konut geliyor! Hemen bu tarihe bakın!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul Maltepe projesi için ihale tarihini resmen açıkladı. İşte TOKİ İstanbul projesi ile ilgili merak edilen tüm detaylar...

TOKİ'den İstanbul'a 15 bin konut ve ticari ünite geliyor! Milyonlara son dakika müjdesi! Resmen açıklandı!

TOKİ Başkanı Ömer Bulut, afet konutları ile ilgili olarak yaptığı son dakika açıklamasında mega kent İstanbul'da 12 bin 73 konut ve ticari ünitenin inşaatı devam ettiğini yaklaşık 15 bin konut ve ticari ünitenin proje çalışmalarının da sürdüğünü söyledi. İşte detaylar...

TOKİ'den İstanbul'a 718 konutluk yeni proje geliyor!

Dar gelirli aileleri düşük taksit ve peşinatlarla konut sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul Ataşehir'de 718 konut ve 70 adet dükkan hayata geçirecek.

TOKİ'den İstanbul Arnavutköy'e 727 konutluk yeni proje geliyor!

Dar gelirli aileler için yeni konutlar inşa etmeye devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul Arnavutköy projesi için düğmeye bastı.

TOKİ Başakşehir Kayabaşı 100 bin konut projesi için ÇED süreci başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Başakşehir Kayabaşı Mahallesi 1. Etap ve 2. Etap projeleri için ÇED süreci başladı.

İşte TOKİ'nin İstanbul'da inşaatı devam eden projeleri!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin konut rakamına ulaşmayı hedefleyen TOKİ projelerinde inşaat çalışmalarını hızla sürdürüyor. İşte TOKİ'nin İstanbul'da inşaatı devam eden projeleri..

toki istanbul projeleri son durum Haberi

toki istanbul projeleri son durum

250 bin sosyal konutun müjdesini veren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul'daki yeni projesi için start verdi.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının resmi web sitesinde yer alan bilgiye göre, TOKİ'nin İstanbul'daki yeni projesi Arnavutköy ilçesinde inşa edilecek.

Baklalı Mahallesi 5. Etap olarak açıklanan TOKİ İstanbul Arnavutköy projesinde 925 konut ve 8 dükkan yer alacak.

Konut ve dükkanların yanı sıra 1 adet cami de yer alan TOKİ Arnavutköy Baklalı projesinin ihalesi 17 Kasım 2022 tarihinde saat 11:00'de yapılacak.

Kanal İstanbul manzaralı 621 konutluk 3.etap ihalesi iptal edilmişti

TOKİ tarafından Arnavutköy Baklalı köyünde 4 etap halinde inşa edilecek konutlar için 21 Eylül 2022 tarihinde 844 konutluk 1. Etap için yapılan ihalenin iptal ediliği duyurulmuştu.

Sözcü'den Özlem Güvemli'nin aktardığına göre, 621 konut ve...