18 / 08 / 2022

toki kınık konutları

toki kınık konutları

Kınık Belediye Başkanı Doğruer, "TOKİ ile anlaşma yaptık. 60 bin metrekare verdik. Müteahhit mantığında yapsak bin iki yüz konut yapılır ancak biz 276 konut yaptık. Sıkışık ve dik mimari ile değil. Rahat yerleşim, ucuz konut memuru da burada tutar" dedi...

İzmir Kınık ve Kiraz'a TOKİ müjdesi!

TOKİ Kınık ve Kiraz ilçelerinde toplam 521 adet konut projesi için kolları sıvadı. TOKİ'nin yapacağı konutlar için Kınık'ta ihale sürecine gelinirken Kiraz'da ise inşaat 2017'de start alacak.

Satılık ve kiralık konutlar ateş pahası oldu! Mağduriyetler çözülecek mi?

Konut sektöründe fiyatlar gündemden düşmüyor. Satılık ve kiralık konutlar ateş pahası oldu. Kiracılar da mülk sahipleri de bazı mağduriyetler yaşıyor. Peki bu mağduriyetler çözülecek mi? İşte ayrıntılar...

Melikgazi kentsel dönüşüm konutları sahiplerini buldu!

İlçedeki kentsel dönüşüm çalışmalarına hız kesmeden devam eden Melikgazi Belediyesi, Kazım Karabekir Mahallesindeki kentsel dönüşüm konutlarının kura çekilişini gerçekleştirdi.

Kocasinan Dönüşüm Konutları'nın kura çekimi büyük yankı uyandırdı!

Kocasinan Belediyesi’nin Yunus Emre Mahallesi’nde hayata geçirdiği Kocasinan Dönüşüm Konutları'nın kura çekimi büyük yankı uyandırdı...

Kocasinan Yunus Emre dönüşüm konutlarının kura çekilişi 16 Ocak'ta!

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın en büyük Kentsel Dönüşüm Projeleri arasında yer alan Yunus Emre dönüşüm konutlarının kura çekilişi 16 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek.

Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Konutları yıl içinde teslim edilecek!

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, inşaatı devam eden kentsel dönüşüm konutlarından 725 konutu 2019 yılı içinde teslim edeceklerini açıkladı.

Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Konutları 2019'da teslim edilecek!

Mahalle Buluşmaları kapsamında Sarıgöl Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Konutları'nın 2019'da teslim edileceğini söyledi.

Melikgazi Kentsel Dönüşüm Konutları ihalesi 24 Temmuz'da!

Melikgazi Belediye Başkanlığı tarafından, Kazım Karabekir M.3.Ada D-Blok 56 Daire + 3 Dükkan Kentsel Dönüşüm Konutları Yapılması İşi ihale ediliyor. İhale 24 Temmuz'da gerçekleşecek..

Niğde'de kentsel dönüşüm konutları satışa çıkıyor!

TOKİ ve Niğde Belediyesi'nin hayata geçirdiği kentsel dönüşüm konutları satışa çıkıyor

Taksim 360 Çalık Konutları fiyat listesi!

150 bin metrekare inşaat alanı bulunan Taksim 360 Konutları'nda ofisler gelecek Haziran ayında teslim edilecek. Taksim 360 Çalık Konutları fiyat listesi 300 bin dolardan başlıyor...

Gaziantep Yazıcık Konutları'nın açılışı yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki,Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya'yı da ziyaret etti ve Yazıcık Konutları'nın da açılışını yaptı.

TOKİ Bartın Ulus Konutları'nın kurası 8 Mart'ta!

TOKİ tarafından Bartın Ulus'a 321 konut inşa ediliyor. Konutların kurası 8 Mart 2017 günü gerçekleşecek.

TOKİ Kırşehir Boztepe Konutları'nda başvurular bugün son!

TOKİ Kırşehir Boztepe Konutları'nda başvurular için bugün son gün. 23 Aralık'ta başlayan talepler alımı bugün bitiyor.

TOKİ Ankara Yapracık Konutları fiyatları!

Peşinler 13 bin 395 TL'den başladığı projede 5 adet daire mevcut. İşte TOKİ Ankara Yapracık Konutları fiyatları...

toki kınık konutları Haberi

toki kınık konutları

Yeni Asır'dan Mert Alpdündar, İzmir'in Kınık ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer ile röportaj gerçekleştirdi. Doğruer, "Kınık'ı butik bir kent haline getireceğiz" dedi.

Kınık, halkı ile birlikte giderek gelişen ve güzelleşen bir ilçeye dönüşmüş. Hedefiniz bu muydu?
Kınık'a geldiğim zaman burada görev yapan memurlar, öğretmenler Bergama'da yaşıyorlardı. Önceliğim de bu kesimi Kınık'tan çıkarmamak oldu. Bu kapsamda Öğretmenevi'nin projesini hep birlikte oluşturduk. Samimiyeti bozmadan burayı butik ilçe düşünüyorum. TOKİ ile anlaşma yaptık. 60 bin metrekare verdik. Müteahhit mantığında yapsak bin iki yüz konut yapılır ancak biz 276 konut yaptık. Bir yaşam kenti ama iç içe sıkışık ve dik mimari ile değil. İkinci etabını yapmak istiyoruz. Rahat yerleşim, ucuz konut memuru da burada tutar.

İkinci dönem önceliğiniz nedir?
Kınık'a İhtisasa Dayalı...