toki kocaeli körfez kura sonuçları 2020

toki kocaeli körfez kura sonuçları 2020

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kocaeli Körfez 2020 projesinde yer alan konutların kura çekimi bugün yapılacak.

Yeşil GYO Kocaeli Körfez arsalarının değeri belli oldu!

Yeşil GYO, Kocaeli Körfez arsalarına ilişkin değerleme raporunu yayınladı. Peki Yeşil GYO Kocaeli Körfez arsalarının değeri ne kadar oldu?

Kocaeli Körfez'e millet bahçesi geliyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Kocaeli Körfez Millet Bahçesi projesinin ihalesini gerçekleştirdi.

Kocaeli Körfez Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Yeni yatırımlar için düğmeye basan TOKİ, Kocaeli Körfez Millet Bahçesi projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek.

Kocaeli Körfez'de kentsel dönüşüm çalışmaları hızlandı!

Kocaeli'ye bağlı Körfez'de kentsel dönüşüm çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çalışmalar dahilinde 4 katlı binanın yıkımı gerçekleşti.

TOKİ Körfez'de 1500 konutun inşaatı için düğmeye bastı!

TOKİ, Kocaeli'nin Körfez ilçesinde 1500 konut inşa etmek için çalışmalara başladı. Kısa süre önce kuruma yer teslimi yapıldı. 

TOKİ Kocaeli Körfez 1010 konut ihalesi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kocaeli Körfez Yarımca 2. Etap ihalesi bugün yapılacak.

TOKİ Kocaeli Yarımca'da 1010 adet konut inşa edecek!

Türkiye'nin 81 ilinde yeni konutlar inşa eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kocaeli Körfez Yarımca'da 1010 adet konut ve 24 adet dükkan inşa edecek.

TOKİ Kocaeli Körfez 1. Etap ihalesi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kocaeli Körfez Yarımca 1. Etap ihalesi bugün saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ'den Kocaeli Körfez'e 1010 yeni konut müjdesi!

Dar gelirli aileler için yeni konut projeleri hayata geçirecek olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kocaeli Körfez'de 1010 konut ve 24 dükkan inşa edecek.

Kocaeli Körfez'deki spor kompleksi projesinin akıbeti TBMM'de!

Kocaeli'nin Körfez ilçesi Çamlıtepe Mahallesindeki spor kompleksi projesinin akıbeti meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Türkkan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Körfez Hereke için yapılan projeler mecliste!

Kocaeli'nin Körfez ilçesine bağlı Hereke beldesi için yapılan projeler meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Türkkan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Kocaeli Körfez'de sosyal konut inşa edilecek!

Kocaeli Körfez Belediyesi Mart ayı meclis toplantısında ilçe genelinde yapılacak sosyal konutlar gündeme geldi.

Kocaeli Körfez'de arsa ve arazi satışları arttı! 

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde Sevindikli Mahallesi’nde, Kuzey Marmara Otoyolu'nun açılmasıyl birlikte arsa satışlarında patlama yaşandı.

toki kocaeli körfez kura sonuçları 2020 Haberi

toki kocaeli körfez kura sonuçları 2020

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilecek olan 100 bin yeni sosyal konut projesinin kura çekimleri geçtiğimiz Şubat ayı itibariyle başladı.

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapacak olan TOKİ sosyal konut projelerinde ilk kura çekimi İzmir Karabağlar projesi için gerçekleştirildi.

Başvuru yapan vatandaşların kura çekimlerini merakla beklediği TOKİ projeleri kapsamında bugün Gebze projesinin kura çekilişi yapılacak.

Başvuruların 16 Aralık 2019-15 Ocak 2020 tarihleri arasında kabul edildiği projeler kapsamında Kocaeli Körfez'de 1.500 konut inşa edilecek. Kura heyecanının başladığı Kocaeli Körfez 2020 projesinde 1050 adet 2 oda 1 salon konut, 450 adet 3 oda 1 salon konut mevcut.

TOKİ 100 bin konut Kocaeli Körfez 2020 projesinde yer alan 2+1 dairelerin brüt alanı 75 metrekare ile 85 metrekare arasında; 3+1 dairelerin brüt alanı 100...