29 / 06 / 2022

TOKİ Konutları nereye yapılacak

TOKİ Konutları nereye yapılacak

Adana'nın Kozan Kaymakamı Avni Oral, yapılması planlanan yeni TOKİ konutları için uygun arazi araştırdıklarını açıkladı. Oral, sağlık, eğitim, asayiş, yol, trafik gibi konularda gazetecilerle sohbet etti.

TOKİ konutları başvuru şartları 2019!

TOKİ'nin alt ve orta gelir grubuna özel satışa çıkardığı 50 bin sosyal konut projesinde başvuru dönemi başladı. Peki başvurular nereye ve nasıl yapılacak? İşte TOKİ konutları başvuru şartları 2019...

Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları başvuruları!

Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları başvuruları yarın başlıyor. Başvurular 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Projede fiyatlar 118 bin 240 TL'den başlangıç gösteriyor.

TOKİ Giresun Aksu Konutları 600 günde tamamlanacak!

Giresun Valisi Hasan Karahan, Aksu Mahallesinde eski SEKA Fabrikası arazisi üzerine yapımına başlanan TOKİ konutlarında incelemede bulundu.

Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları kura çekimi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kocaeli Çayırova Evleri 'nde toplam 157 adet konut satışa sunuluyor. Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları kura çekimi 13 Temmuz 2015 tarihinde yapılacak.

Bitlis Beşminare TOKİ Konutları taksitleri ne kadar?

TOKİ Bitlis Beşminare projesi kapsamında 169 adet konut satışa sunuluyor. Projede daire fiyatları 106 bin 747 TL'den başlıyor.Peki Bitlis Beşminare TOKİ Konutları taksitleri ne kadar?

Çayırova TOKİ Konutları satılık daire!

TOKİ Kocaeli Çayırova TOKİ Konutlar'nda 88 adet konut satışa sunuluyor. Çayırova TOKİ Konutları satılık daire fiyatları 186 bin 475 TL'den başlıyor ve 217 bin 515 TL'ye kadar çıkıyor.

Çayırova TOKİ Konutları taksitleri ne kadar?

TOKİ Kocaeli Çayırova Evleri'nde daire fiyatları 118 bin 240 TL ile 141 bin 693 TL arasında değişiklik gösteriyor. Peki Çayırova TOKİ Konutları taksitleri ne kadar?

Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları başvuruları ne zaman başlayacak?

Kocaeli – Çayırova Toplu Konut Uygulamaları kapsamında inşa ettirilen 88 adet konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor.Peki Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları başvuruları ne zaman başlayacak?

Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları taksitleri ne kadar?

Daire fiyatlarının 118 bin 240 TL'den başlangıç gösterdiği Kocaeli Çayırova TOKİ Evleri'nde başvurular 15 Haziran'da gerçekleşecek. Peki Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları taksitleri ne kadar?

Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları!

Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları 157 adet ev kuralı satış yöntemi ile satışa sunulacak.Kocaeli Çayırova TOKİ Evleri'nde satılık daire fiyatları 118 bin 240 TL'den başlıyor.

Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları başvuru tarihi!

Daire fiyatlarının 118 bin 240 TL'den başlangıç gösterdiği Kocaeli Çayırova TOKİ Evleri 'nde teslimler 36 ay sonra gerçekleşecek. Kocaeli Çayırova TOKİ Konutları başvuru tarihi haberimizin içinde yer alıyor.

TOKİ Konya Sarayönü Konutları'nda teslimler başladı!

Sarayönü'ilde ve Ladik mahallesinde inşa edilen TOKİ konutlarının vatandaşlara teslimatı başladı. Belirlenen tarihlerde Ziraat Bankası'na yüzde 1 tutarında KDV, Konut Sigortası ve DASK ücretlerini yatıran vatandaşlar anahtarını teslim alabilecek.

TOKİ Bilecik Bozüyük Konutları'nda satışlar başladı!

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde TOKİ tarafından yapımı tamamlanmak üzere olan 2,'inci etap TOKİ konutlarının satışına başlandı. Başvuru süresinin tamamlanması ile birlikte başvuruda bulunan 271 kişi konutlarını seçerek sözleşmelerini imzalıyor.

TOKİ Konutları nereye yapılacak Haberi

TOKİ Konutları nereye yapılacak

Adana'nın Kozan Kaymakamı Avni Oral, yapılması planlanan yeni TOKİ konutları için uygun arazi araştırdıklarını açıkladı. 


Kaymakam Oral, Kozan'da yerel basın ve ajans muhabirleri ile bir araya gelerek güncel konular hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Oral, sağlık, eğitim, asayiş, yol, trafik gibi konularda gazetecilerle sohbet etti. 


En çok okul önlerindeki öğrencilere madde kullanımı konusunda sıkıntıların olduğu dile getirilerek son zamanlarda polisin de yardımıyla okul önlerindeki madde bağımlılığı oranın yok denecek kadar azaldığını vurgulayan Kaymakam Oral, artık öğrenci, öğretmen ve velilerin rahat nefes aldıklarını söyledi. 


Kaymakam Oral, Kozan'a yapılması düşünülen 2 etap TOKİ konutları çalışmalarının devam ettiğini belirterek uygun arazi bulmaya çalıştıklarını, arazinin bulunması halinde TOKİ konutlarının Kozan'a da yapılması için çalışma başlatacaklarını belirtti. 


Sosyal yardımlardan da bahseden Kozan Kaymakamı Avni Oral, ihtiyaç sahibi vatandaşlara 2...