05 / 12 / 2022

toki projeleri başvuru

toki projeleri başvuru

Tüm Türkiye'de büyük sevinç yaratan TOKİ 2022 sosyal konut projesi için valilikler talep toplamaya başladı. İşte konu ile ilgili merak edilen detaylar...

TOKİ 2022 başvuruları başladı! Bu illerde son dakika 2+1 ve 3+1 ucuz konut fırsatı! E-devletten hemen başvurabilirsiniz!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının 4 farklı projesinde başvuru dönemi başladı. İşte TOKİ 2022 başvurularının başladığı o projeler...

TOKİ Türkiye'nin 50 yıllık ihtiyacını görecek tesisler inşa ediyor!

Toplu Konut idaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, son 3 yılda 286 hastanenin ihalesini gerçekleştirdiklerini, inşaatlarının yarısına yakınını tamamladıklarını belirterek, "146 hastane inşaatımız devam ediyor." dedi..

TOKİ sosyal konut projeleri başvuru tarihi açıklandı mı 2022? İşte TOKİ sosyal konut şartları!

TOKİ sosyal konut projelerinin başvuru tarihi milyonlarca kişi tarafından merak ediliyor. İşte TOKİ sosyal konut başvuru tarihi!

TOKİ 2019 başvuru ücreti iadesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından konut projeleri için kura çekilişleri devam ediyor. Peki TOKİ başvuru parası iade tarihi belli oldu mu? İşte TOKİ 2019 başvuru ücretleri iadesi...

TOKİ 2019 projeleri başvuru sayısı!

TOKİ 50 bin sosyal konut kampanyasına 500 bini aşkın başvuru geldi. Peki TOKİ 2019 kampanyasında hangi ile kaç başvuru geldi? İşte il ili başvuru sayıları...

Emekli Çanakkale TOKi Evleri başvuru bedeli ne kadar?

Toplamda 160 adet dairenin emeklilere özel satışa çıkarıldığı projede 240 aya varan vade sağlanıyor. Peki Emekli Çanakkale TOKi Evleri başvuru bedeli ne kadar?

Edirne Süloğlu Toki son başvuru günü!

Edirne Süloğlu Belediyesi Toplu Konut Uygulaması kapsamında TOKİ stoklarında yer alan 2 adet konut açık satışa sunuluyor. İşte, Edirne Süloğlu Toki son başvuru günü.

Tekirdağ Marmara Ereğlisi Toki evleri başvuru!

232 konutluk Tekirdağ Marmara Ereğlisi Sultanköy alt gelir grubu projesinde yer alan 4 adet konut 6 Haziran'da açık satışa sunulacak. İşte, Tekirdağ Marmara Ereğlisi Toki evleri başvuru tarihi...

Bilecik Bozüyük Toki Evleri başvuru bedeli!

Toplamda 724 adet konuttan meydana gelen TOKİ Bilecik Bozüyük projesindeki 82 adet konut açık satışa sunuluyor. İşte, Bilecik Bozüyük Toki Evleri başvuru bedeli..

Samsun Kavak TOKİ son başvuru günü!

Samsun Kavak TOKİ son başvuru günü 30 Kasım 2015 olarak belirlendi. Yüzde 10 peşinatta, kalan bedelin 120 ay vadelendirildiği projede başvuru ücreti olarak 6 bin TL alınıyor.

Samsun Kavak TOKİ Evleri başvuru tarihi!

TOKİ Samsun Kavak'ta 3+1 şeklinde tasarlanan konutlar satışa çıkarılıyor. Projede başvuru bedeli olarak 6 bin TL ödeniyor. İşte Samsun Kavak TOKİ Evleri başvuru tarihi...

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi TOKİ Evleri başvuru!

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi TOKİ Evleri başvuru süreci 20 Kasım 2015 tarihinde sona erecek. Kura çekilişi 2 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşecek olan projede 369 adet konut satışa çıkarılacak.

Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap TOKİ son başvuru tarihi!

Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap TOKİ son başvuru tarihi 31 Aralık 2015 olarak belirlendi. Aylık taksitlerin 681,03 TL'den başladığı projede 3+1 şeklinde tasarlanan konutlar bulunuyor.

Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap TOKİ son başvuru günü!

Kırşehir Merkez Kayabaşı 2. Etap TOKİ son başvuru günü 31 Aralık 2015. Yüzde 25 peşinatta, kalan bedelin 120 ay taksitlendirildiği projede 104 adet konut açık satışa sunuluyor.

Edirne Meriç TOKİ Evleri başvuru ücreti!

Talep örgütlemesi yöntemiyle geliştirilen TOKİ Edirne Meriç'te daireler 74,82 metrekare ve 106,35 metrekare büyüklükte tasarlanan konutlar bulunuyor. Peki Edirne Meriç TOKİ Evleri başvuru ücreti ne kadar?

toki projeleri başvuru Haberi

toki projeleri başvuru

Hükümet konut fiyatları ve kiralardaki fahiş artış sebebiyle mağduriyet yaşayan vatandaşların sorununu çözmek için çalışmalarını sürdürüyor. Konu ile ilgili olarak verilen bilgiye göre Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi olacak kampanya için hazırlıklar tam gaz sürüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı evi olmayan dar gelirliler için hayata geçirilecek olan sosyal konutlarla ilgili olarak valilikler talep toplamaya başladı. İllerdeki konut ihtiyacına göre belirlenecek toplam konut sayısının rekor düzeyde oması bekleniyor.

81 İLDE REKOR KONUT SAYISI 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) eliyle şimdiye kadar yapılan sosyal konut projesinde toplamda 1 milyon 170 bin rakamına ulaşılmıştı. Aktarılan detaylara göre, bir buçuk sene kadar önce 100 bin sosyal konut hamlesi için düğmeye basan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği...