toki uşak evleri 2019

toki uşak evleri 2019

Uşak İli, Karahallı İlçesi 352 Adet Konut , 4 Adet Dükkan ve 1 Adet Camii İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 16 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

TOKİ Ilgın Evleri son başvuru günü yarın!

Konya Ilgın TOKİ Konutları'nda toplamda 609 adet daire satışa çıkarıldı. TOKİ Ilgın Evleri son başvuru günü yarın...

TOKİ Ilgın Evleri kurası ne zaman?

Ödemelere göre 180 aya varan vade sağlanan projede fiyatlar 91 bin 170 TL'den başlıyor. Peki TOKİ Ilgın Evleri kurası ne zaman?

Konya TOKİ Ilgın Evleri kura çekimi!

Konya Ilgın TOKİ projesi kapsamındaki konutlar için başvurular 11 Temmuz'da başlayacak. Peki, Konya TOKİ Ilgın Evleri kura çekimi ne zaman?

TOKİ Ilgın Evleri kura çekilişi ne zaman?

Ödemelere göre 180 aya varan vade imkanı sağlanan proje 609 konut kura yöntemiyle satışta. Peki TOKİ Ilgın Evleri kura çekilişi ne zaman?

Çanakkale Ayvacık TOKİ Emekli Evleri başvurusu!

Çanakkale Ayvacık TOKİ Emekli Evleri başvurusu 27 Haziran Pazartesi günü başladı ve devam ediyor. Projede ödeme planına göre 240 aya kadar vade sağlanıyor.

TOKİ Karahayıt Evleri'nde başvurular ne zaman bitiyor?

TOKİ Denizli - Karahayıt Projesi kapsamında yer alan 154 konut satışa çıkıyor. Projede konutlar için başvuru dönemi başladı. Peki, TOKİ Karahayıt Evleri'nde başvurular ne zaman bitiyor?

TOKİ Gerger Evleri son başvuru!

TOKİ Gerger Evleri projesinde yer alan 55 adet konut; kurasız olarak açık satışa sunuluyor. Başvuruların başladığı TOKİ Gerger Evleri'nde son başvurular ne zaman?

TOKİ Gördes Evleri başvuruları!

TOKİ Manisa Gördes Evleri'nde yer alan 63 adet daire açık satışta. Projede yer alan daireler 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. İşte, TOKİ Gördes Evleri başvuruları...

TOKİ Gördes Evleri son başvuru tarihi!

TOKİ Manisa Gördes Evleri projesi kapsamında yer alan 63 adet konut satışa sunuluyor. Proje için başvurular 2 Mayıs'ta alınmaya başlanmıştı. İşte, TOKİ Gördes Evleri son başvuru tarihi...

Sivas İmranlı TOKİ Emekli Evleri kura sonucu!

Sivas İmranlı TOKİ Emekli Evleri kura sonucu bugün çekildi. Daire tiplerinin 2+1 şeklinde dizayn edildiği TOKİ Sivas İmranlı'da ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanıyor.

Sivas İmranlı TOKİ Emekli Evleri kura!

Sivas İmranlı TOKİ Emekli Evleri kura çekimi 18 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak. Fiyatların 77 bin 500 TL'den başladığı projede ödemelere göre 240 aya varan vade imkanı sağlanıyor.

Kayseri Mimarsinan TOKİ Emekli Evleri kura çekilişi nerede?

Daire tiplerinin 2+1 şeklinde dizayn edildiği projede toplamda 250 adet dairenin emeklilere özel satışa çıkarıldı. Peki Kayseri Mimarsinan TOKİ Emekli Evleri kura çekilişi nerede?

Balıkesir Manyas TOKİ Emekli Evleri kura!

TOKİ Balıkesir Manyas TOKİ Emekli Evleri kura çekilişi ertelendi. Konutların 2+1 şeklinde tasarlandığı TOKİ Balıkesir Manyas projesinde ödemelere göre 240 aya varan vade imkanı sağlanıyor.

toki uşak evleri 2019

toki uşak evleri 2019 toki uşak evleri 2019

Uşak Karahallı 352 Adet Konut, 4 Adet Dükkan ve 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşiyapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. Projenin ihalesi 16 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

İhale Kayıt Numarası    :    2019/186478  
1-İdarenin
a) Adresi    :    İstanbul Hizmet Binası Atakent Mah. 221 Sok. No.5 34307 Halkalı KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL
b) Telefon ve faks numarası    :    2124954040 - 2124700316
c) Elektronik Posta Adresi    :    mlsungur@toki.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi    :    https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu yapım işinin
a) Niteliği, türü ve miktarı    :    Tünel Kalıp Sistemiyle 352 Adet Konut ile 4 Adet Dükkan, Konvansiyonel Kalıp Sistemiyle; 1 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan...