toki yıldızlı

toki yıldızlı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, TOKİ Trabzon Yıldızlı Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 1 adet konut için başvurular 14 Ocak 2013 tarihinde başladı...

TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı başvuru tarihleri!

TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. 1 adet dairenin yer aldığı projede 3 oda 1 salon şeklinde daireler bulunuyor.

Niğde Bor'a 5 yıldızlı otel geliyor!

Niğde İl Encümen toplantısı yapıldı. Bor Toki Evleri yakınında bulunan arsa ihalesi 5 yıldızlı otel yapılması için ihale edildi. İhaleyi Hilton Otelleri Peyzaj firması 1 milyon 750 bin lira bedelle aldı.

TOKİ Mersin Erdemli'ye 400 kişilik yurt inşa ediyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) 40 ilde inşa edeceği 64 yurttan biri olan Mersin'in Erdemli ilçesindeki 400 kişilik yurt ve sosyal tesis inşaatı çalışmaları başladı. Yurt 5 yıldızlı otel konforunda hizmet yerilecek.

TOKİ Karacabey'de 336 kişilik yurt yapımında sona geldi!

Karacabey'de TOKİ tarafından yapılan 336 kişi kapasiteli öğrenci yurdunda sona gelindi. Şu anda son rötuşlan yapılan yurt, 5 yıldızlı otelleri aratmayacak şekilde inşa edildi.

Yıldızlı TOKİ Konutları'nın altyapı çalışmaları tamamlandı!

Yıldızlı TOKİ konutları bölgesindeki 3 bin 900 metre uzunluğundaki yol asfaltlandı. Büyükşehir Belediyesi tarafından bölgeye düzenli otobüs seferleri gerçekleştiriyor. Bölgede başlatılan altyapı çalışmaları da tamamladı.

Trabzon'da satılamayan TOKİ konutları yurda dönüşecek!

TOKİ tarafından Trabzon Yıldızlı'da yaptırılan konutların büyük kısmı alıcı bulmayınca TOKİ, 1+1 tipi inşa edilen 236 konutun öğrenci yurduna dönüştürülmesi için Milli Eğitim ile çalışma başlattı.

TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı başvuruları bugün başladı!

TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı başvuruları bugün başladı.30 eylül 2015 tarihine kadar başvuruların devam edeceği TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı 1 konut açık satışa sunuluyor.

TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Trabzon Akçaabat Yıldızlı Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1 adet konut açık satışa sunuluyor. TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı başvuruları yarın başlıyor.

Trabzon Akçaabat Yıldızlı TOKİ başvuruları!

TOKİ Trabzon Akçaabat Yıldızlı Projesi kapsamında 1 adet konut açık satışa sunuluyor. Trabzon Akçaabat Yıldızlı TOKİ başvuruları 20 Temmuz 2015 tarihinden itibaren kabul edilecek.

Yıldızlı TOKİ Konutları'na asfalt müjdesi!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilmekte olan çalışmayla Akçaabat ilçesinin Yıldızlı Mahallesi’nde bulunan TOKİ konutlarının yolu asfaltlanıyor.

Yıldızlı TOKİ konutlarının yolu asfaltlanıyor!

2015 yılı asfalt sezonunu Trabzon il genelinde 220 bin ton asfalt serme hedefiyle açan Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Akçaabat ilçesinin Yıldızlı Mahallesinde bulunan TOKİ konutlarının yolunu asfaltlıyor.

TOKİ’den Sarıkamış Şehitleri anısına 70 bin kişilik tören alanı!

TOKİ’den Sarıkamış Şehitleri anısına 70 bin kişilik tören alanı yapılıyor. Soğuğa dayanıklı özel giysilerle saat 07.30’da başlayan “Ay Yıldızlı” tören alanı inşaat çalışmaları, aralarında taş ve mermer ustalarının bulunduğu 200 personel ile gerçekleştiril

TOKİ Sarıkamış Konutları inşaatı -15 derecede devam ediyor!

Sarıkamış Harekatı'nın anma etkinlikleri kapsamında, TOKİ ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı işbirliğinde 15 bin metrekare üzerine inşa edilen 'Ay Yıldızlı' tören alanında 100 işçi kar ve soğuk havaya rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

toki yıldızlı

toki yıldızlı toki yıldızlı

TOKİ Trabzon Yıldızlı Toplu Konut Uygulaması'nda yer alan 1 adet konut, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunuluyor. Konutlar için başvuru dönemi 14 Ocak 2013 tarihinde başladı. Başvuru dönemi 29 Mart 2013 tarihinde sona eriyor.


TOKİ Trabzon Yıldızlı Toplu Konut Uygulaması'nda yer alan konutun alanı; 134,74 metrekare olarak tasarlandı. Dairenin fiyatı 81 bin 896 TL. Yüzde 10 ve 15 peşinat verilen konut için 96 ay, 108 ay ve 144 ay vade imkanı sağlanıyor. Konutun başlangıç taksiti en düşük 427 TL, en yüksek 768 TL olarak belirlendi.


Detaylı bilgi için