TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar Evleri satılık

TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar Evleri satılık

Dairelerin 3+1 olarak dizayn edildiği TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar Projesi'nde 96 aydan 180 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. İşte Yozgat Merkez Eskipazar TOKİ başvuru tarihleri..

TOKİ'den Yozgat Merkez'e 301 konut! İhalesi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Yozgat Merkez'de 301 yeni konut inşa etmek için start verdi.

TOKİ Yozgat 301 konut ihalesi 24 Haziran'da!

Dar gelirlileri uygun fiyatlarla konut sahibi yapan TOKİ, Yozgat Merkez'de hayata geçireceği 301 konutun ihalesini 24 Haziran tarihinde gerçekleştirecek.

Yozgat Merkez için acele kamulaştırma kararı!

Yozgat İli Merkez İlçesi sınırları içerisindeki bazı taşınmazlar için Yozgat Belediye Başkanlığı tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Acele kamulaştırma kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Yozgat Merkez için riskli alan kararı!

Yozgat ili, Merkez ilçesi, Medrese ve Yukarı Nohutlu mahalleleri sınırları içerisinde bulunan bazı alanlar "riskli alan" ilan edildi.

Yozgat Merkez'de 10,4 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Müdürlüğü tarafından Yozgat ili Merkez ilçesi Mutafoğlu 2 Mıntıka Mahallesi'nde yer alan arsayı 10 bin 487 bin TL'ye ihaleye çıkarıldı.

TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu başvuruları bugün başladı!

TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu projesinin stoklarında yer alan 2 adet konut kurasız olarak satışa çıkıyor. TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu başvuruları bugün başladı, projedeki iki konut için başvurular 30 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek.

TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu başvuruları!

TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu projesinin stoklarında yer alan 2 adet konut kurasız olarak satışa çıkıyor. TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu başvuruları ne zaman başlayacak?

TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu başvuruları başladı!

Daire tiplerinin 3+1 olarak dizayn edildiği projede fiyatlar 104 bin 374 TL'den başlıyor. Projede 12 tane daire satışa sunuldu. TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu başvuruları başladı.

TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar başvuru süresi!

TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar başvuru süresi bugün başlıyor. Yüzde 15 peşinatta kalan tutar için 108 ay vade uygulanan projede 3 oda 1 salon daire açık satışa çıkarılıyor.

Yozgat Merkez Eskipazar TOKİ başvuru tarihleri!

Dairelerin 3+1 olarak dizayn edildiği TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar Projesi'nde 96 aydan 180 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. İşte Yozgat Merkez Eskipazar TOKİ başvuru tarihleri..

TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu başvuru dönemi bugün başlıyor!

Toplamda 12 adet konutun satışa çıkarıldığı TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu başvuru dönemi bugün başlıyor. Projede 96 aydan 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

Yozgat Merkez Mutafoğlu TOKİ başvuruları ne zaman?

Aylık 630,56 TL taksitle ödeme yapılabilen TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu'nda yer alan 12 adet konut satışa çıkarılıyor. Peki Yozgat Merkez Mutafoğlu TOKİ başvuruları ne zaman?

2016 TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu kura sonuçları!

2016 TOKİ Yozgat Merkez Mutafoğlu kura sonuçları açıklandı. Bugün saat 10.00'da satışa sunulan projede daire fiyatları 64 bin 503 TL'den başlangıç gösteriyor.

TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar Evleri satılık Haberi

TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar Evleri satılık

TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunuluyor. 


Yozgat TOKİ Eskipazar'da satışa çıkan 130,97 metrekarelik 3 oda 1 salon daire fiyatı 179 bin 895 TL olarak belirlendi. Projede 899 TL taksitle ödeme yapılabiliyor. 


Peşinat olarak minimum 17 bin 989 TL alınan Yozgat Eskipazar TOKİ Evleri'nde yüzde 10, yüzde 15 veya yüzde 25 peşinatta; kalan tutar 96, 108, 120 veya 180 ay vadelendiriliyor. 

Yozgat Merkez Eskipazar TOKİ başvuru tarihleri!

T.Halk Bankası A.Ş'nin bütün şubeleri aracılığıyla kabul edilecek olan TOKİ Yozgat Merkez Eskipazar Konutları başvuruları 22 Şubat ile 31 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek. 


Satış duyurusu için