Tomtom Gardens

Tomtom Gardens

Krea Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kodal, Sirius ve Optylon işbirliğiyle Tomtom Gardens başarısını Avrupa’ya taşıyor.

Beyoğlu'nda Tomtom Gardens projesiyle 17 bina yenilenecek!

Beyoğlu’nun tam ortasında, yeşilin her tonuyla tanışabileceğiniz sakin bir vaha Tomtom Gardens, konsolosluklarla çevrili son derece nezih ve ferah bir bölgede yer alan bu çok özel projenin konumu da kendisi gibi kesinlikle benzersiz…

Tomtom Gardens'ta metrekare fiyatı 15 bin TL'den başlıyor!

Krea Gayrimenkul tarafından Beyoğlu'nun karakteristik mahallelerinden biri olan Tomtom Mahallesi'nde hayata geçirilen Tomtom Gardens'ın üçüncü fazının inşaatı devam ediyor. 

Tatar İstanbul Otelcilik Anonim Şirketi Beyoğlu Tomtom Şubesi açıldı!

Tatar İstanbul Otelcilik Anonim Şirketi Beyoğlu Tomtom Şubesi bugün Beyoğlu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Tomtom Corners basın toplantısı 21 Şubat'ta!

Tomtom Corners projesinin detaylarının paylaşılacağı basın toplantısı 21 Şubat'ta Bomonti The House Residence'ta gerçekleştirilecek.

Beyoğlu Tomtom, Galataport ile uçacak!

Beyoğlu'nun en gözde mahalleleri arasında yer alan Tomtom Mahallesi, Galataport projesiyle şahlanacak.

Tomtom Mahallesi Dönüşüm Projesi toplantısı 14 Aralık'ta!

Tomtom Mahallesi Dönüşüm Projesi toplantısı 14 Aralık tarihinde saat 10:00'da gerçekleştirilecek.

Tashkent City Gardens Residence'ı Maven Danışmanlık pazarlayacak!

Özbekistan ve yakın çevresindeki en iddialı projelerden biri olan Tashkent City Gardens Residence'ı Maven Danışmanlık pazarlayacak..

Hacımimi Gardens fiyat listesi!

Mzes Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Hacımimi Gardens projesi Beyoğlu'nda inşa ediliyor. Peki projede daire fiyatları ne kadar? İşte Hacımimi Gardens fiyat listesi...

Hacımimi Gardens nerede?

Mzes Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Hacımimi Gardens projesinin lansmanı Eylül ayının ortasında gerçekleştirilecek. 32 daire 1 ticari üniteden oluşan proje İstanbul Beyoğlu'nda yer alıyor. Peki Hacımimi Gardens nerede?

Hacımimi Gardens fiyatları!

İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu'nda inşa edilen Hacımimi Gardens projesi Eylül ayında satışa çıkacak. Hacımimi Gardens fiyatları 400 bin dolardan başlıyor.

Tomtom Design'den Taksim'e Han Tümertekin Corners geliyor!

Habertürk Gazetesi yazarlarından Esen Evran, bugünkü yazısında Tomtom Design imzası ile hayata geçirilecek Han Tümertekin Corners'ı anlattı..

Island Gardens Miami'de sözleşme ihlali iddiası!

Dünya Gazetesi köşe yazarı olan Kerim Ülker bugünkü yazısında Flagstone şirketinin Miami'deki projesi Island Gardens Miami'yi anlattı. Ülker proje hakkında bilgi verdi.

Paradise Gardens Akkent ne zaman teslim?

Toplam 432 daire ve 36 mağazadan meydana gelen Ankara Paradise Gardens projesinde fiyatlar 2+1'lerde 426 bin TL'den başlıyor. Peki Paradise Gardens Akkent ne zaman teslim?

Akkent Paradise Gardens Nisan'da teslim!

Akkent Paradise Gardens Nisan'da teslim ediliyor. Akkent Paradise Gardens daire fiyatları 2+1'lerde 426 bin TL'den başlıyor...

Tomtom Gardens

Tomtom Gardens Tomtom Gardens

İstanbul’un meşhur tarihi bölgesi Tophane’de Tomtom Gardens’ı yatay dönüşümle mahalle dokusunu bozmadan geliştirip değerine değer katan Krea Gayrimenkul, başarılarını yurt dışına taşıyor. Kentsel dönüşümün odağına insan ve yaşamı koyan Krea Gayrimenkul, yatay dönüşüm anlayışıyla özlenen mahalle dokusunu koruyor. Tomtom Gardens’taki 18. yüzyıldan kalma binaları da asıllarına uygun geliştirdi.


Krea, 10. yılını Tomtom Gardens’da yapımına yeni başlayacakları Palazzo Tibaldi’nin tarihi dokusunda kutladı. Ayrıcalıklı olma hissini yaşatan projelere imza atan Krea bu özel gecesinde, ilk defa Avrupa’da bir projeye imza atmanın heyecanını yaşattı. Böylece ilk defa bir Türk şirketi Portekiz’de gayrimenkul geliştirme projesi yapıyor.


Tomtom Gardens’tan Lizbon’a Sınırları Aşan Başarı

Krea, Sirius ile Tomtom Gardens'da başladığı başarılı ortaklığın devamında, Fransız Optylon iş birliği ile Lizbon’da Prima Collection’ı hayata geçiriyor.  Prima Collection, Avrupa’nın yükselen yıldızı...