TURYAP iş ilanı

TURYAP iş ilanı

Türk gayrimenkul sektörüne, 30 yıldır hizmet vermekte olan TURYAP, genel müdürlükte görevlendirmek üzere yeni çalışma arkadaşları arıyor. TURYAP’tan yapılan açıklamaya göre, yeniden yapılanma çerçevesinde, genel müdürlük ekibi güçlendirilecek.

Mimarlar Odası'ndan ‘Mimar makam şoförü’ ilanına tepki! 

İstanbul’da çok sayıda konut projesi yapan Keleşoğlu Holding tarafından makam şoförü almak için iş ilanı verildi. İlanda, şoförün mimar ya da inşaat mühendisliği bölümü mezunu olması istenmesine Mimarlar Odası tepki gösterdi...

Dövizle yapılmış kiralamalar için TURYAP Çözüm Merkezi devrede!

Dövizle kiralamalarda yeniden düzenlenecek sözleşmelerde şirketlerin bu süreci sıkıntısız atlatabilmesi amacı ile, İstanbul Ticaret Üniversitesi iş birliğiyle TURYAP Çözüm Merkezi devreye girdi.

Gül İnşaat konut ve iş yeri açık artırma fiyatları!

Turyap aracılığı ile Gül İnşaat'ın Sefaköy, Ataköy ve Basın Ekspres'te yer alan toplam 10 projesindeki konut ve iş yeri açık artıma usulü ile satılıyor..

Gül İnşaat konut ve iş yeri açık artıma ihalesi 2018!

Turyap aracılığı ile Gül İnşaat'ın Sefaköy, Ataköy ve Basın Ekspres'te yer alan toplam 10 projesindeki konut ve iş yeri açık artıma usulü ile 6 Şubat'ta satışa çıkarılıyor. 

TOKİ 16 ilde 142 iş yeri 9 ilde 17 konut satışa çıkardı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), emlak pazarlama şirketi Turyap aracılığıyla 16 ilde 142 iş yeri ile 9 ilde 17 konut açık artırma yöntemiyle satışa sundu.

TOKİ Kayabaşı 4. Etap'taki 77 iş yerinin tamamı satıldı!

Turyap TOKİ'nin Başakşehir Kayabaşı 4. Etap'ta yer alan 77 iş yerini sattı, taşınmazlar yüzde yüz artışla 43 milyon 160 Bin TL’ye satıldı.

Turyap TOKİ'nin 57 iş yeri ve 59 konutunu sattı!

Turyap, TOKİ'nin 57 iş yeri ve 59 konutunu satışa çıkardı. Konutlar 55 Bin TL, iş yerleri ise 30 Bin TL’den başlayan muhammen bedellerle satışa çıktı. Müzayede de bir günde 26 Milyon TL’lik satış yapıldı.

TOKİ'nin 48 konut ve iş yeri 6.3 milyon TL'ye satıldı!

Turyap'ın düzenlediği TOKİ müzayedesinde 48 adet konut ve iş yeri 6 milyon 341 bin liraya satıldı.

Türkiye İş Bankası 26 gayrimenkulünü satıyor!

Türkiye İş Bankası'nın 11 ildeki ihtiyaç fazlası 26 gayrimenkulü Turyap aracılığıyla satışa çıkardı. Fiyatlar 28 bin TL'den başlıyor.

TOKİ'nin 205 iş yeri ve 15 konut ihalesi için son 3 gün!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), TURYAP aracılığıyla 32 ilde 205 işyeri ve 15 adet konutu satışa çıkardı. TOKİ'nin 205 iş yeri ve 15 konut ihalesi için son 3 gün kaldı.

Turyap, European Business Awards-EBA'da yarışıyor!

TURYAP, Avrupa’nın önde gelen iş dünyası liderleri, akademisyenler, basın ve devlet adamları tarafından desteklenen Avrupa İş Dünyası Ödülleri’nde (European Business Awards-EBA) 2015-2016 Türkiye Ulusal Şampiyonu oldu.

İş GYO'nun acı günü: Şevket Tanes vefat etti!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Genel Müdürü Turgay Tanes'in annesi Şevket Tanes vefat etti. Nef taziye ilanı yayınlattı.

En çok iş ilanı yapı-inşaat sektöründe verildi!

Son 3 ay içinde en çok iş ilanı turizm, eğitim ve yapı-inşaat sektörlerindeki firmalar tarafından verildi. Bazı sektörlerdeki firmaların iş ilanlarında düşüş görülürken tekstil, restoran ve sigorta sektörlerinde artış oldu. İşte 3 ayın istihdam eğilimleri

TURYAP iş ilanı

TURYAP iş ilanı TURYAP iş ilanı

Türkiye’nin ilk “franchise” zincirini kuran, günümüzde en yaygın emlak danışmanlık ağına sahip olan TURYAP, bünyesindeki grup şirketlerini yeniden yapılandırdı. Yeni yapılanma çerçevesinde TURYAP, mevcut genel müdürlük kadrosunu da yeni çalışma arkadaşlarıyla güçlendirecek.


Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye çapında yaklaşık 380 farklı noktada hizmet veren TURYAP’ın franchise/temsilcilik ağına yeni dahil olacak temsilciliklerin, daha kısa sürede sisteme ve gayrimenkul sektörüne adapte olmalarını sağlamak ve genel müdürlük ile ilişkilerini daha rahat yürütmelerini sağlamak için bir “Franchise Saha Koordinatörü” gruba katılacak.


Diğer yandan hali hazırda arsa, büyük ölçekli konut projeleri, endüstriyel yapılar ve alışveriş-iş merkezlerinin satış ve kiralamasını yürüten kurumsal satış/kiralama ekibini de güçlendirme kararı alan şirket, çeşitli sektörlerde gayrimenkul yatırımcı portföyü olan “yönetici adayı” olarak konumlandırılacak gayrimenkul uzmanları istihdam edecek.


TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi...