uluhan inşaat

uluhan inşaat

Uluhan Grup kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Cesur kimdir? İşte Bekir Cesur'a dair merak ettikleriniz ve Uluhan Grup'un hayata geçirdiği projeler ile ilgili ayrıntılar...

İnşaat sektörü yüzde 13.5 daraldı

Büyüme rakamlarında üretim tarafındaki verilerde, inşaat sektöründeki yüzde 13.5'lik daralma ve geçmiş çeyreklerdeki aşağı yönlü düzeltme, 2008 büyümesini aşağı çekiyor

ERG İnşaat Deriner Barajı'nı inşa ediyor

Vural Erbilgin'in başkanlığını yaptığı ERG İnşaat; planlama, proje, makine, inşaat ve montaj konularında faaliyet gösteriyor

İndirimle moral bulan inşaatçı kampanyaya hız verdi

Vergi ve alım satım harçlarında yapılan indirimlerle moral bulan inşaat sektörü satışları canlandırmak için kampanyaya hız verdi.

Koray İnşaat Kral Hüseyin adına hastane yapacak

Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketleri arasında yer alan Koray İnşaat, Ürdün'de 185 milyon dolarlık bir hastanenin inşaatı için anlaşma imzaladı.

Yeşil İnşaat, 'çok satış, az kâr' mantığını uyguladı

Uzun süredir konut satışlarında durgunluk yaşayan inşaat sektörü, son aylarda art arda sunulan ucuz projelerle hareketlenmeye başladı.

Koray İnşaat Ürdün'de hastane yapacak

Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketleri arasında yer alan Koray İnşaat, Ürdün'de 185 milyon dolarlık bir hastanenin inşaatı için anlaşma imzaladı.

Vakıflar, Üsküdar'da kat karşılığı inşaat yaptıracak

Vakıflar, Üsküdar İlçesi, Selamiali Mahallesi'nde bulunan 154 metrekarelik alana kat karşılığı inşaat işi yaptıracak.

İnşaat sektörüne İş ve İşçi Sağlığı Eğitimi

İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD), inşaat sektörü ve inşaat malzemeleri sanayisinin AB'ye uyumunu ve işbirliğini hedefleyen EUbuild Projesi çerçevesinde şirketlere yönelik `OHSAS 18001: İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğiti

En zenginler inşaat ve gayrimenkul şirketleri

Forbes'in En Zengin 100 Türk listesinde inşaat ve gayrimenkul şirketleri ağırlıkta.

Talimane'deki rezidans inşaatında kaza tehlikesi

Talimhane'deki rezidans inşaatından yola akan çamur, Dolapdere'ye inen yokuşu buz pistine çeviriyor. Önlem alınmazsa facia yaşanabilir.

Vakıflar'dan Çanakkale'de kat karşılığı inşaat

Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Çanakkale ilinin Ayvacık ilçesinde bulunan 629,24 metrekarelik arsaya kat karşılığı inşaat yaptıracak.

Ünlü sanatçılara kaçak inşaat davası

İmara aykırı inşaat yaptıkları gerekçesiyle Şener Şen ve Ali Poyrazoğlu'nun da aralarında bulunduğu 27 kişi mahkemelik oldu.

Sultanlar İnşaat eleman arıyor

Sultanlar İnşaat, üniversite mezunu, toplu konut inşaatı muhasebesinde en az 5 yıl deneyimli, genel muhasebe, finans, personel özlük işlemleri konularında tecrübeli, muhasebe sorumlusu alacak

uluhan inşaat Haberi

uluhan inşaat

Bekir Cesur kimdir?

Bekir Cesur, Uluhan Grup Yönetim Kurulu Başkanı. Ayrıca Bekir Cesur; Hanife Aktülün, Taha Aktülün, Necati Aktülün, Ragıp Uludare ortaklığı ile Kentyap İnşaat Taahhüt İnşaat Şirketi’ni kurdu.


Bir kaza sonucu 2 yıl boyunca tekerlekli sandalye ile yaşadığını belirten Bekir Cesur, konut projelerinde engelliler için özel çalışmalara yer veriyor. Her katta diğer insanlarla iç içe olabileceği şekilde tasarladığı projelerde asansör genişlikleri, merpen ve koridor genişlikleri, tekerlekli sandalye ile yaşayanların rahat bir hayat süreceği nitelikte tasarlandı.


Ticari birimler için de yatırım yapan Bekir Cesur'un yönetim kurulu başkanı olduğu Uluhan Grup'ta hayata geçirilen projeler şu şekilde sıralanıyor;


1. Tac Mahal

2. Babil Kuleleri

3. Acunkent

4. Babil Çarşı
Ay6 İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!
Bekir Cesur: Uluhan Grup, yatırımcısına yüzde 70 kazandıracak!
Tebernüş Kireçci, Emlak Kulisi'nde Bekir Cesur'u...