Uluslararası Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı 2017

Uluslararası Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı 2017

Sofra ve mutfak eşyaları, dekoratif ev aksesuarları ve hediyelik eşyalar, elektrikli ev aletleri, cam, porselen ve seramik gruplarından oluşmak üzere 60 bin yeni ürün, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarda ilk kez görücüye çıktı.

Sainsbury's 115 şubesini kapatıyor!

Sainsbury's'ten yapılan açıklamada, şirketin yeniden yapılanması kapsamında 15 süpermarketin, 40 küçük marketin, "Argos" markası altında ev eşyaları satan 60 mağazanın kapatılması kararı verildi.

Putin’in kayınpederi Marat Kabaeva Alanya’dan ev aldı!

kayınpederi olan Özbek asıllı Uluslararası İslam Birliği Teşkilatı Başkanı Marat Kabaeva'nın Mahmutlar Mahallesi'nde bir de ev satın aldığı öğrenildi.

Servcorp dev firmalara ev sahipliği yapıyor!

Önemli yatırım potansiyelleri ile dikkat çeken uluslararası firmalar kusursuz çalışma ortamı ve zengin ofis hizmetlerini artık Türkiye’de buluyor. Dünya çapında 23 ülkede birçok firmaya sunduğu esnek çalışma alanları ile hizmet veren Servcorp, dev firmalara ev sahipliği yapıyor.

En iyi restore edilen ev ödülü Asmazlar Bağ Evi'ne verildi!

"19. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali" kapsamında, "En iyi restore edilen ev" ödülü verildi...

Group Emporıo Ev Eşyaları Ticaret Anonim Şirketi Kampüs34 Özel Öğrenci Yurdu Şubesi açıldı!

Group Emporıo Ev Eşyaları Ticaret Anonim Şirketi Kampüs34 Özel Öğrenci Yurdu Şubesi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Ev almadan asansörleri kontrol edin!

Uluslararası tarafsız denetim firması Liftinstituut'ten dünya devi uzman firma uyarıyor...Ev almadan asansörleri kontrol edin...

Uluslararası Tünelcilik Sempozyumu 2 Aralık'ta!

Tünelcilik Derneği, önderliğinde bu yıl Türkiye’nin ev sahipliği yapacağı Uluslararası Tünelcilik Sempozyumu, 2 – 3 Aralık 2017 tarihlerinde gerçekleşecek.

Ziraat Bankası'ndan ilk yıl sadece faiz ödemeli konut kredisi!

Ziraat Bankası, İlk Yıl Sadece Faiz Ödemeli Konut Kredisi kampanyası başlattı. Kampanya yeni ev eşyaları için paraya ihtiyacı olanlara, kredi taksitlerini zorlanmadan ödeme imkanı sunuyor.

MUDO Concept'ten uluslararası yarışma!

Ev dekorasyonu ve mobilya sektörünün prestijli markası MUDO Concept, tasarımları desteklemek amacıyla uluslararası bir yarışma olan LIVE DESIGN LIVE AWARDS’ı düzenliyor.

Akçakale'de 300 ev onarılacak!

Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'nde, Birleşmiş Milletlere bağlı Uluslararası Göç Örgütü (IOM-UN Migration Agency) tarafından yürütülen 'Ev Tadilatı' projesi kapsamında yaklaşık 300 evin tadilatı yapılacak.

Gölbaşı Enda Konakları'ndan uluslararası marka kombinasyonu!

Gölbaşına değer katan proje ENDA Konakları, akıllı ev teknolojisi ve geleneksel konak keyfini birleştirirken, malzeme ve ekipmanlarda kullanılan Schüco, Berker, Hoger gibi 1. kalite uluslararası marka karması ile de sorunsuz ve rahat bir yaşamı garanti ediyor.

Doha Uluslararası Halife Stadı'nın inşaatı tamamlandı!

2022 FIFA Dünya Kupası'na ev sahipliği yapacak Katar'ın başkenti Doha'da inşa edilen Uluslararası Halife Stadı'nın inşaatı tamamlandı.

23. İstanbul Uluslararası Ev Tekstil Fuarı açıldı!

23. kez düzenlenen İstanbul Uluslarası Ev Tekstil Fuarı başladı. Cuma gününe kadar devam edecek fuara 150 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Uluslararası Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı 2017

Uluslararası Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı 2017 Uluslararası Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı 2017

Uluslararası Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı "Ideal Homex", Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi'nde kapılarını 12. kez ziyaretçilere açtı.


Fuar, Life Media Fuarcılık Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Tıraş, Life Media Fuarcılık Genel Müdürü Fatih Bağcı, Tarsus Group Genel Müdürü Douglas Emslie, Keramika Genel Müdürü Emin Yüce, Ancel Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ancel, Güral Porselen Perakende Satış Müdürü Volkan Arman'ın yanı sıra sektör temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen törenle ziyarete açıldı. 


Sofra ve mutfak eşyaları, dekoratif ev aksesuarları ve hediyelik eşyalar, elektrikli ev aletleri, plastik ev gereçleri, çelik mutfak eşyaları, cam, porselen ve seramik gruplarından oluşmak üzere 60 bin yeni ürün, fuarda ilk kez görücüye çıktı.


Türkiye'nin ilk kare yemek takımının da ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu fuarda, bu yılın trendi olacağa benzeyen mermer desenli porselenler de yine...