29 / 06 / 2022

Ünsal Korkmaz

Ünsal Korkmaz

İlim Arge Danışmanlık İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Ünsal Korkmaz tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 7 Nisan'da Kadıköy, Caferağa Mahallesi, Sakız Sokak'ta kuruldu.

Korkmaz Waffle Makinesi fiyatları ne kadar? İşte 17 Mayıs 2022 fiyat listesi!

Belçika asıllı bir lezzet olan Waffle'ı evinde hazırlamak isteyenler güncel Waffle Makinesi fiyatlarını araştırıyorlar. Şık tasarımlı Korkmaz Waffle Makineleri mutfağınıza renk katacak. Peki, Korkmaz Waffle Makinesi fiyatları ne kadar? İşte 17 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Korkmaz kahve makinelerinde indirim! İşte Korkmaz Kahve Makineleri Nisan 2022 fiyat listesi!

Kahve tutkunları bol köpüklü ve közde kahve keyfini yaşayabilmek için Korkmaz'ın kahve makinelerini tercih ediyorlar. Mutfakta hem hızlı hem güzel kahveler yapmanıza yardımcı olan Korkmaz Kahve Makineleri şık tasarımlarıyla da mutfaklarınıza çok yakışacak..

Mekânsal Planlar Yapım Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 2022!

Mekânsal Planlar Yapım Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik bugünkü 31777 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Korkmaz Grup Ambalaj Elektronik İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Korkmaz Grup Ambalaj Elektronik İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Pendik’te  10  bin TL sermaye bedeli  ile Tuğba Korkmaz tarafından kuruldu.

Bilal Korkmaz Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Bilal Korkmaz Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi Beylikdüzü’nde  500  bin TL sermaye bedeli  ile Bilal Korkmaz tarafından kuruldu.

Oğuz Korkmaz İktisat Evim Genel Müdürü oldu!

Bankacılık ve finans sektöründe 25 yılı geride bırakan Oğuz Korkmaz İktisat Evim Genel Müdürü oldu...

Yılmaz Korkmaz ve Esra Korkmaz yeni şirket kurdu!

Brandium Alışveriş Merkezi Anonim Şirketi Ataşehir'de Yılmaz Korkmaz ve Esra Korkmaz ortaklığında kuruldu.

Tuba Ünsal Yalıkavak'tan ev aldı!

Gayrimenkul yatırımlarına devam eden eski manken Tuba Ünsal, Bodrum Yalıkavak'tan ev satın aldı. 

Korkmaz Kentsel Dönüşüm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Korkmaz Kentsel Dönüşüm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 5 milyon TL sermaye bedeli ile Cengiz Arslan tarafından kuruldu.

Kepez Ünsal Mahallesi'nde mülkiyet ve imar sorunu çözüldü!

Antalya Kepez Belediyesi tarafından gecekondu yapılaşmasından modern bir şehre dönüştürdüğü Ünsal Mahallesi'nde mülkiyet ve imar sorunu çözüldü.

Özcal Korkmaz kimdir?

İş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Özcal Korkmaz kimdir? Özcal Korkmaz, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Özcal Korkmaz'ın biyografisi...

Özcal Korkmaz, İş GYO Yönetim Kurulu Üyesi oldu!

İş GYO Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa eden Mehmet Türk'ün yerine Özcal Korkmaz'ın ilk olağan genel kurul toplantısına kadar görev yapmak üzere Yönetim Kurulu üyesi olarak seçilmesine karar verdi.

Korkmaz Nakliye İnşaat Turizm Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Korkmaz Nakliye İnşaat Turizm Emlak Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Cemal Korkmaz tarafından kuruldu.

Ünsal Korkmaz Haberi

Ünsal Korkmaz

İlim Arge Danışmanlık İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Ünsal Korkmaz tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 7 Nisan'da kuruldu. 


İlim Arge Danışmanlık İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Şirketin amaç ve konusu şunlardır. Her türlü gayrı menkul almak satmak ve komisyonculuğunu yapmak, alım satımı yapılacak gayri menkuller üzerine araştırma, geliştirme ve fizibilite çalışmalarında bulunmak, bunlarla ilgili pazar araştırmak ve danışmanlık hizmetinde bulunmak. Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayrı menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek, Her türlü arazi,arsa,daire,ev,dükkan,işyeri ve diğer emlak alımı ,satımı ve kiralamasına aracılık etmek, ve bunlar üzerine inşaat taahüt işleri yapmak,  Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmeler...