vali Seyfettin Azizoğlu

vali Seyfettin Azizoğlu

Ardahan Valisi Seyfettin Azizoğlu kimdir? Ardahan Valisi Seyfettin Azizoğlu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Seyfettin Azizoğlu, ne zamandan beri vali olarak hizmet veriyor? İşte Seyfettin Azizoğlu..

Rs Azizoğlu İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rs Azizoğlu İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Rüstem Karakaya tarafından kuruldu.

Atak Asfalt Ve Spor Tesisleri Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Atak Asfalt Ve Spor Tesisleri Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Şerif Azizoğlu ve Özkan Şimşek tarafından kuruldu.

Med İnt Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Med İnt Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Joseph Ayoub, Omar Al Arab, Roland Zogheib ve Zahir Azizoğlu ortaklığında kuruldu. 

AEA Yapı Prefabrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

AEA Yapı Prefabrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Elif Azizoğlu tarafından kuruldu.

Lavinsa Ballıtaş Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lavinsa Ballıtaş Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Sıddık Azizoğlu tarafından kuruldu...

Bitlis'te 2018 yatırımları konuşuldu!

Bitlis'te Vali İsmail Ustaoğlu başkanlığında toplanan Ak Parti milletvekilleri ve kurum amirleri 2018 yılı projelerini değerlendirdi. Ustaoğlu 2018 yılında yapılacak yatırımlarla ilgili bilgilendirmede bulundu.

Vasip Şahin, Beyoğlu'ndaki projeleri inceledi!

İstanbul Valisi Vasip Şahin ,Beyoğlu Belediyesi’ni ziyaret etti. Vali Şahin Beyoğlu’nda hayata geçirilen projeleri yerinde inceledi. 

Azizoğlu Müteahhitlik Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Azizoğlu Müteahhitlik Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe’de 250 bin TL sermaye bedeli ile Abdullah Daday tarafından kuruldu.

Azizoğlu Gayrimenkul Yatırım Organizasyon Anonim Şirketi kuruldu!

Azizoğlu Gayrimenkul Yatırım Organizasyon Anonim Şirketi 1 milyon TL sermaye ile bugün Recep Kocabey tarafından kuruldu. 

MFM Mermer Granit Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MFM Mermer Granit Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Mahmut Azizoğlu tarafından 23 Ekim'de 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Doğu Anadolu Gözlemevi 2020'de açılacak!

Dünyanın beklediği Doğu Anadolu Gözlemevi'nin 2020'de faaliyete girecek. Erzurum Valisi Azizoğlu: "İleriyi görmek, çağın ötesine geçmek böyle bir şey. Belki kimse bunu hayal etmiyordu ama bu gerçekleşmek üzere. Bir buçuk sene sonra buradan uzayı gözlemlemeye başlayacağız" dedi.

Ovit Tüneli yıl sonunda açılacak!

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum'un İspir ilçesi ile Rize'nin İkizdere ilçeleri arasında yapımı devam eden Ovit Tüneli'ni inceledi. Sona gelinen tünelin yılbaşında hizmete açılması planlanıyor.

Van YYÜ Semt Polikliniği hizmete açıldı!

Van YYÜ Dursun Odabaş Tıp Merkezi bünyesinde hayata geçirilen semt polikliniği, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Vali Murat Zorluoğlu, açılışta konuştu.

vali Seyfettin Azizoğlu Haberi

vali Seyfettin Azizoğlu

Seyfettin Azizoğlu kimdir?

Seyfettin Azizoğlu, 22.06.1967 yılında Şavşat’da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden 1987 yılında mezun oldu.


Daha sonra sırasıyla Ülkemizin Mardin-Yeşilli, Elazığ-Alacakaya, Ordu-Gölköy, Kırıkkale- Delice, Uşak-Banaz, Sakarya-Geyve İlçelerinde Kaymakamlık görevlerinde bulundu, Bitlis ve Burdur’da Vali Yardımcılığı yaptı.


Evli ve 2 kız, 1 erkek çocuğu babası olan Seyfettin AZİZOĞLU 25.08.2008 tarihinde başladığı Güngören Kaymakamlığı görevinin ardından 17.08.2012 gününden itibaren Ardahan Valisi olarak görev...