28 / 06 / 2022

van erciş kentsel dönüşüm çalışmaları

van erciş kentsel dönüşüm çalışmaları

Erciş’in daha modern yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için çalışmalar hızlanırken, son olarak esnafların mağdur olmaması için Atatürk Parkı'na yaptırılan 250 prefabrik dükkân, bu çalışmaların son göstergesi oldu...

TOKİ Van Erciş projesindeki iş yerlerini satışa çıkardı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Van Erciş projesinde yer alan iş yerlerini 180 ay vade imkanıyla satışa çıkardı.

TOKİ Van Erciş'teki 419 dükkanı satışa çıkardı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Van Erciş'te yer alan 419 adet iş yerini satışa çıkardı.

TOKİ Van Erciş projesi için başvuru dönemi bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Van Erciş kentsel dönüşüm projesinde yer alan iş yerleri için başvuru dönemi bugün sona eriyor.

Van Erciş'te OSB yer tahsisi için kuralar çekildi! 

Van'ın Erciş ilçesinde 517 dönüm arazi üzerine kurulan OSB'de yer tahsisi için kura çekilişi yapıldı. 

TOKİ Van Erciş 24 derslikli okul ihalesi bugün!

Van İli, Erciş İlçesi, Latifiye Mahallesi 24 Derslikli Eğitim Yapısı ve 200 Kişilik Pansiyon Binası ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi ihalesi bugün saat 11:30'da yapılacak.

TOKİ, Van Erciş'teki 81 iş yerini satışa çıkarıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Van Erciş'te yer alan 81 adet iş yerini satışa çıkarıyor.

Van Erciş'te kentsel dönüşüm tanıtım toplantısı yapıldı!

Van'ın Erciş ilçesinde "Kentsel Dönüşüm 2. Etap Projesi"nin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

TOKİ Van Erciş'teki 96 adet iş yerini bugün satışa çıkarıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Van Erciş Kentsel Dönüşüm Projesi'nde yer alan 96 adet iş yerini bugün satışa sunuyor.

TOKİ Van Erciş'teki 96 adet iş yerini satışa çıkarıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Van Erciş Kentsel Dönüşüm Projesi'nde yer alan 96 adet iş yerini satışa sunuyor.

Van Erciş kura sonuçları kazananlar listesi 2+1 ve 3+1!

Van Erciş kura sonuçları kazananlar listesi 2+1 ve 3+1 haberimizde yer alıyor. İşte Van Erciş kura sonuçları kazananlar listesi 2+1 ve 3+1 ve Van Erciş kura sonuçları 2020...

Van Erciş kura sonucu kazananlar listesi 28 Mayıs 2020!

Van Erciş kura sonucu kazananlar listesi 28 Mayıs 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Van Erciş kura sonucu kazananlar listesi 28 Mayıs 2020 ve TOKİ Van Erciş kura sonucu isim listesi 28 Mayıs...

TOKİ Van Erciş 2020 kura çekilişi bugün!

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar inşa eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Van Erciş 2020 projesindeki 400 konutun kura çekilişi bugün yapılacak.

Van'da gündem Erciş'in imar planları!

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez başkanlığında imar ve şehircilik toplantısı düzenlendi. Toplantıda Erciş'in imar ve şehircilik konularının görüşüldü.

van erciş kentsel dönüşüm çalışmaları Haberi

van erciş kentsel dönüşüm çalışmaları


Van'da 23 Ekim 2011′de meydana gelen depremden sonra ilçenin kalkınması için başlatılan 'Kentsel Dönüşüm Projesi' hız kesmeden devam ediyor.


Erciş Belediyesi tarafından yürütülen proje, titizlikle yürütülerek esnafların zarar görmemesi ve Erciş’in daha modern yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için çalışmalar hızlanırken, son olarak esnafların mağdur olmaması için Atatürk Parkı'na yaptırılan 250 prefabrik dükkân, bu çalışmaların son göstergesi oldu. Kısa sürede yıkıma başlanması Erciş’in modern ve yaşanabilir bir kent haline gelmesi için çalışan Erciş Belediye Başkanı Zülfükar Arapoğlu, çalışmaları bizzat kendisi takip ederek yürütüyor. 


Kentsel Dönüşüm Projesi'ni Erciş’in aynası ve gülen yüzü olarak değerlendiren Arapoğlu, "Bizler de Erciş'imiz için daha modern yaşanabilir bir kent olması için elimizden geleni yapıyoruz. Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin temeliyle başlayan proje, Erciş Belediyesi hizmet binası ve 2 bin...