31 / 03 / 2023

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa teslim tarihi

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa teslim tarihi

2 oda 1 salon daire seçeneklerinin fiyatlarının 555 bin TL'den başlangıç gösterdiği Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa'da yer alan daireler yüzde 5 peşinat ödemesi ile daire sahibi olunuyor.

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa'da 419 bin TL'ye! Yüzde 5 peşinatla!

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa projesi kapsamında yer alan daireler için yüzde 5 peşinat ödemesi yapılıyor. Sonrasında ise yüzde 75'i 1 yıl sonra ve kalan teslimde kredilendiriliyor.

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa teslim tarihi!

İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa bölgesinde inşa edilen toplam 900 konuttan oluşan Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa teslim tarihi bilgisine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor...

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa teslim tarihi!

Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa' da Venedik konsepti ile konumlandırılan ve Bayraktar ve Gürsoy Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa teslim tarihi bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa projesinde 357 bin TL'ye! Yüzde 5 peşinatla!

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa projesinde yer alan dairelerin fiyatları 357 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje kapsamında yer alan dairelerin ödeme koşulları kapsamında yüzde 5 peşinat ödeniyor

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa'da 449 bin TL'ye 2+1! 1 yıl taksit ertelemeyle!

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa'da yer alan 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 449 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan konutların ödemelerinde 1 yıl taksit erteleme yapılıyor

www.venediksaraylari.com sitesinden ön talep toplanıyor! 329 bin liraya!

Gaziosmanpaşa Venedik Sarayları projesinin www.venediksaraylari.com internet sitesinden ön talep toplanıyor. Viaport Venezia'nın etabı Venedik Sarayları satış listesi 329 bin liradan başlayarak değişiyor...

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa teslim tarihi Haberi

Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa teslim tarihi


Venedik Sarayları projesi; Viaport Venezia projesinin etabı olarak hayata geçiriliyor. Proje; Gaziosmanpaşa'da yükseliyor. 


Yüzde 1 KDV uygulanan Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa projesi; Bayraktar & Gürsoy Yatırım Ortaklığı imzası ile inşa ediliyor. 


Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa satılık daire seçenekleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 


Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa ödemeleri kapsamında yüzde 5 peşinat ödeniyor. Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa'da daire alanları 75 ile 228 metrekare arasında değişiyor. 


Venedik Sarayları projesinde yer alan dairelerin alanları 75 metrekareden başlayıp, 228 metrekareye kadar yükseliyor. 


Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa fiyat listesi! 

1+1 dairelerin fiyatları 419 bin TL,

2+1 dairelerin fiyatları 555 bin TL,

3+1 dairelerin fiyatları 948 bin TL,

4+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 304 bin 161 TL'den başlıyor.


Venedik Sarayları Gaziosmanpaşa iletişim

Tel: 444 8 842...