VIP Seyahat ve Turizm iletişim

VIP Seyahat ve Turizm iletişim

VIP Seyahat ve Turizm Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Mohamad Kabbara ve Nasser Khelaif ortaklığıyla kuruldu... 

Akfen GYO'nun 19 oteli kapılarını yeniden açtı!

Akfen GYO'nun Corona Virüs (COVID-19) salgınının seyahat ve konaklama sektöründe sebep olduğu büyük gerilemeye paralel olarak Mart Ayı'ndan kapılarını kapatan  19 oteli faaliyete başladı. 

Tme Seltours Turizm Seyahat Ve Otelcilik Anonim Şirketi kuruldu!

Tme Seltours Turizm Seyahat Ve Otelcilik Anonim Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Saliha Demiray tarafından kuruldu.

Kamu bankaları bugün 3'lü kredi paketi açıklayacak!

Kamu bankalarını bugün açıklaması beklenen kredi paketi; sosyal ihtiyaç, tatil-seyahat ve konut olmak üzere 3 ayaktan oluşuyor.

Sestri Seyahat Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Sestri Seyahat Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Elçin Özkan tarafından kuruldu.

Mask Turizm Seyahat Ve Eğitim Organizasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mask Turizm Seyahat Ve Eğitim Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 300 bin TL sermaye bedeli ile Hanife Dölen tarafından kuruldu.

Beydağı Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Beydağı Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Bayrampaşa’da 4 milyon TL sermaye bedeli ile Murat Mutlu tarafından açıldı.

Duru Vip Turizm ve Seyahat Limited Şirketi kuruldu!

Duru Vip Turizm ve Seyahat Limited Şirketi Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Enis Erbay ve Işık Koç ortaklığında kuruldu.

VIP Seyahat ve Turizm Limited Şirketi kuruldu!

VIP Seyahat ve Turizm Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Mohamad Kabbara ve Nasser Khelaif ortaklığıyla kuruldu... 

Airbnb'nin pazar payı yüzde 20'e yükseldi!

Dünyanın en çok kullanılan online ev paylaşım, seyahat ve konaklama uygulaması Airbnb’nin ABD’de pazar payı seviyesi yüzde 20’ye yükseldi.

Stn Travel Seyahat Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Stn Travel Seyahat Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Raja Husnaın    Sabır, Usama Bın Javed ve Yasır  Saeed ortaklığında kuruldu. 

The Boss Vip Taşımacılık Turizm Seyahat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

The Boss Vip Taşımacılık Turizm Seyahat Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Küçükçekmece'de Uğur Pehlivan ve Serkan Şahin ortaklığında kuruldu. 

Lcn Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lcn Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Davut     Ocak tarafından kuruldu. 

Mari Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mari Turizm Seyahat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te Adnan Al Ahmad tarafından 500 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu. 

VIP Seyahat ve Turizm iletişim

VIP Seyahat ve Turizm iletişim VIP Seyahat ve Turizm iletişim

VIP Seyahat ve Turizm Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Mohamad Kabbara ve Nasser Khelaif ortaklığıyla kuruldu.

VIP Seyahat ve Turizm Limited Şirketi konusu:1-Otel, motel, kamping,pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri, termal istasyonu, plaj, pastahane,lokanta, kafeterya, çay bahçesi, kıraathaneler, nargile salonları gibi konaklama, dinlenme, gezme, eğlenme, yiyecek ve içecek yerleri, komple turistik tesisler, yüzme havuzu, hamam, sauna, turistik alanlar, otoparklar, su sporları, kış sporları, doğa sporları, dağ turizmi, kaplıca turizmi, açık ve kapalı spor salonları, gece kulübü dağ,deniz ve diğer su spor ve eğlenceleri, rafting, su kayağı,yüzme ve bu alandaki diğer dağ ve su sporlarına yönelik faaliyetler ve bu faaliyetler için gerekli tesis ve işletmeleri kiralayabilir,kiraya verebilir, devir alabilir, devir edebilir, inşa edebilir veya satın alabilir, satabilir,...