Yapı-Endüstri Merkezi Genel Müdürü Tolga Türkanık

Yapı-Endüstri Merkezi Genel Müdürü Tolga Türkanık

Yapı-Endüstri Merkezi Genel Müdürü Türkanık: "İstanbul'da ev için harcanan para metrekare başına 2 bin 60 lira. Bu rakam Türkiye genelinde 1690 lira civarlarında" dedi.

YEM Konut Konferansı gerçekleşti!

“Yapı Dünyasının Bilgi Merkezi” YEM tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen, 24 Kasım 2015 Salı günü gerçekleşen “Konut Konferansı”, Türkiye’de; yapı, gayrimenkul, inşaat, tasarım ve mimarlık alanlarının önde gelen temsilcilerini bir araya getirdi.

Tolga Türkanık kimdir?

Tolga Türkanık, 1 Mart 2015 itibariyle Yapı-Endüstri Merkezi Genel Müdürü oldu. Peki, Tolga Türkanık kimdir? Tolga Türkanık, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Tolga Türkanık...

Servet GYO Çelik Törün Endüstri Merkezi 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Servet GYO, portföyünde yer alan gayrimenkullerden Çelik Törün Endüstri Merkezi'ne ait 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. 

Servet GYO Çelik Özer Endüstri Merkezi 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Servet GYO, portföyünde yer alan gayrimenkullerden Çelik Özer Endüstri Merkezi'ne ait 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. 

Timuçin Yapı Endüstri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Timuçin Yapı Endüstri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kadıköy'de 5 milyon TL sermaye bedeli ile Sinan Timuçin tarafından kuruldu.

Zerkon İnşaat Yapı Endüstri Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Zerkon İnşaat Yapı Endüstri Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Avcılar’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Haluk Gürkan tarafından kuruldu.

Lcn Yapı Endüstri Pazarlama Ve Matbaa Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lcn Yapı Endüstri Pazarlama Ve Matbaa Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Sadettin Deniz tarafından kuruldu. 

Servet GYO Çelik Özer Endüstri Merkezi 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Çelik Özer Endüstri Merkezi'ne ait değerleme raporlarını yayınladı...

Servet GYO Çelik Törün Endüstri Merkezi 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Servet Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Çelik Törün Endüstri Merkezi'ne ait değerleme raporlarını yayınladı...

Denizli Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı açıldı!

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen ve büyük beğeni toplayan Türkiye’nin kendi alanında tek ve lider fuarı; Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı açıldı.

Gaziantep'e Sanayi ve Endüstri Merkezi inşa ediliyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kente  Sanayi ve Endüstri Merkezi inşa ediyor.

Acıbadem Mimarlık Yapı Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Acıbadem Mimarlık Yapı Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Barış Nazım Güneş tarafından kuruldu.

Plenus Yapı Üretim Merkezi Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Plenus Yapı Üretim Merkezi Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Ümraniye'de Bülent Şensoy tarafından kuruldu. 

Speak Yapı Endüstri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Speak Yapı Endüstri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Erdal Can Alkoçlar tarafından kuruldu. 

Blue Sky Yapı Endüstri İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Blue Sky Yapı Endüstri İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar’da 20 bin TL sermaye bedeli ile Shımon Dadon ve Yaacov Shmuel ortaklığında kuruldu. 

Yapı-Endüstri Merkezi Genel Müdürü Tolga Türkanık Haberi

Yapı-Endüstri Merkezi Genel Müdürü Tolga Türkanık

Yapı-Endüstri Merkezi Genel Müdürü Tolga Türkanık, İstanbul'da ev için metrekare başına harcanan paranın şu anda 2 bin 60 lira olduğunu belirterek, bu rakamın Türkiye genelinde 1690 lira civarlarında olduğunu söyledi.


Yapı, gayrimenkul, inşaat, tasarım ve mimarlık alanlarının önde gelen temsilcilerinin bir araya geldiği "6. Konut Konferansı"  gerçekleştirildi.


Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen ve sektörün farklı perspektiflerden değerlendirildiği konferansta, konutun dünü, bugünü ve yarını tüm boyutlarıyla küresel ve yerel ölçekte ele alındı.


Gelenekselleşen buluşmada, konuşmacılar, uzmanlar ve çağdaş tasarımcılar, inşaat sektörünün yapı taşı olan "konut" meselesini farklı coğrafya ve perspektifler çerçevesinde değerlendirdi.


AKG Gazbeton, Blum TR ve Çuhadaroğlu ana sponsorluğunda hayata geçirilen etkinlikte konutun sektördeki gücü, mimarlık, tasarım, malzeme, finans, geliştirme, mühendislik, iç mimarlık , planlama ve akademi disiplinlerinden yetkili uzman isimlerin perspektiflerinden sunuldu.


- "Konut...