Yapı Port Mühendislik nerede

Yapı Port Mühendislik nerede

Yapı Port Mühendislik Anonim Şirketi, Hasan Batumak Yönetim Kurulu Başkanlığı, Selahhatin Oba ve Ekrem Gören Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 100 bin TL sermaye ile 27 Ekim'de Ataşehir'de kuruldu.

Akin Yapı İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akin Yapı İnşaat Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Gönül Altıntaş tarafından kuruldu.

Anatoli Yapı İnşaat Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Anatoli Yapı İnşaat Mühendislik Limited Şirketi bugün üsküdar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Korkmaz tarafından kuruldu.

4 Er Yapı İnşaat Mühendislik Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

4 Er Yapı İnşaat Mühendislik Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Şahin, Eren Savaş, Fatih Çınar ve Murat Erçağ ortaklığında kuruldu.

Emses Yapı Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Emses Yapı Mimarlık Mühendislik Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Ustaömer tarafından kuruldu.

Kerimoğlu Yaşam Yapı Mimarlık Mühendislik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kerimoğlu Yaşam Yapı Mimarlık Mühendislik Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Berivan Demir tarafından kuruldu.

ERK Konut Yapı Proje Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ERK Konut Yapı Proje Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Arslan tarafından kuruldu.

Kby İnşaat Yapı Taahhüt Mühendislik Proje Elektrik Danışmanlık Otomotiv Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Kby İnşaat Yapı Taahhüt Mühendislik Proje Elektrik Danışmanlık Otomotiv Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. bugün Sultanbeyli'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Kemal Büyükyılmaz tarafından kuruldu.

Deb Mimarlık Yapı İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Deb Mimarlık Yapı İnşaat Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 150 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Happani, Hüseyin Kurt ve Orçun Sağınlar ortaklığında kuruldu.

Çizgi Yapı Mimarlık Mühendislik Harita İnşaat Taahhüt Emlak Turizm Otomotiv Tek.San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Çizgi Yapı Mimarlık Mühendislik Harita İnşaat Taahhüt Emlak Turizm Otomotiv Tek.San.Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Silivri’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Özcan Yatmaz tarafından kuruldu.

Sgs Group Yapı Teknik Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sgs Group Yapı Teknik Mühendislik Medikal Pazarlama Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Göksal  Mutlu, Selim Günay ve Serdar Erikci tarafından kuruldu.

Yzc29 İnşaat Ve Yapı İşleri Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Yzc29 İnşaat Ve Yapı İşleri Mühendislik Limited Şirketi Büyükçekmece'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mine Gören Yazıcı tarafından kuruldu.

Reaks Yapı Taahhüt Mühendislik Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Reaks Yapı Taahhüt Mühendislik Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Serdar Göksu tarafından kuruldu.

Psl Yapı Mimarlık Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Psl Yapı Mimarlık Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy'de 250 bin TL sermaye bedeli Muhammed Bilal Yavuz tarafından kuruldu. 

Yapı Port Mühendislik nerede Haberi

Yapı Port Mühendislik nerede

Yapı Port Mühendislik Anonim Şirketi, Hasan Batumak Yönetim Kurulu Başkanlığı, Selahhatin Oba ve Ekrem Gören Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 100 bin TL sermaye ile 27 Ekim'de Ataşehir'de kuruldu. 


Yapı Port Mühendislik Anonim Şirketi iş konusu; İNŞAAT 1) İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. 2) Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar,idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet...