17 / 08 / 2022

Yaşam Vadisi 2. Etap kira

Yaşam Vadisi 2. Etap kira

İstanbul İli Beylikdüzü Belediye Başkanlığı, Yaşam Vadisi 2.Etap için kiralama ihalesi düzenliyor. İşte bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan o ihale ilanının detayları...

Kavaklıdere Yaşam Vadisi'nin hizmete gireceği tarih belli oldu

İstanbul Beylikdüzü'nden yapımına devam edilen Kavaklıdere Yaşam Vadisi'nin hizmete gireceği tarih belli oldu. 3 etap halinde planlanan Kavaklıdere’de toplamda 4,5 kilometrelik bir alanda 301 bin metrekarelik yaşam vadisi çalışmaları yapılıyor.

Beylikdüzü Belediyesi'nden büyük fırsat! Yaşam Vadisi 2. Etap kiraya verilecek!

İstanbul İli Beylikdüzü Belediye Başkanlığı, Yaşam Vadisi 2.Etap için kiralama ihalesi düzenliyor. İşte bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan o ihale ilanının detayları...

Ankara'da inşaat iskelesi çöktü: 2 işçi yaşamını yitirdi!

Başkent Ankara Altındağ'da inşaat iskelesinin çökmesi sonucunda 2 işçi yaşamını yitirdi.

Bahçeşehir Eğitim ve Yaşam Vadisi inşaatında sona gelindi!

Başakşehir’in ilk fen lisesinin içerisinde yer aldığı Bahçeşehir Eğitim ve Yaşam Vadisi’nde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Dev külliyenin inşaatının Mayıs ayında tamamlanması bekleniyor.

Çatalca'daki Cem Kara Yaşam Vadisi'nin inşaatı hız kesmiyor!

Vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda ilçede hizmet seferberliği başlatan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, geçmiş dönem belediye başkanlığı görevini sürdüren Cem Kara’nın ismini verdiği Cem Kara Yaşam Vadisi’ni hızlıca inşa ettiriyor. 

Bahçeşehir Eğitim ve Yaşam Vadisi için ilk harç döküldü!

Başakşehir Belediyesi, eğitim alanında büyük adımlar atmayı sürdürüyor. Bahçeşehir’de içinde ilk ve ortaokul, fen lisesi, öğrenci yurdu, huzurevi gibi bölümler olan “Bahçeşehir Eğitim ve Yaşam Vadisi” için ilk harç döküldü.

Beylikdüzü Yaşam Vadisi 3. Etap açılış için gün sayıyor!

1 milyon 200 bin metrekarelik alanıyla mega kent İstanbul'un en büyük kent içi parklarından biri olan Yaşam Vadisi'nin yeni etap çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Maltepe 'Yaşam Vadisi' ile nefes alacak!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, birçok etkinliğe uygun planlanan Yaşam Vadisi’nde çocuk köyünün de kurulacağını açıkladı.

Beylikdüzü Yaşam Vadisi 2. Etap açıldı!

Beylikdüzü'nde gün boyu süren etkinliklerin akşamında binlerce vatandaş 23 Nisan kortejinde bir araya gelerek hem 23 Nisan’ı hem de Yaşam Vadisi 2. Etap’ın açılışını kutladı. 

Beylikdüzü Yaşam Vadisi 2.etap 23 Nisan'da açılıyor!

Beylikdüzü Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99. Yıldönümü için dört gün sürecek bir Çocuk Şenliği hazırlıyor. Şenlikte Yaşam Vadisi'nin 2. etabının açılışı da yapılacak.

Woongjin Eversky Çevresel Yaşam Ürünleri Teknolojileri Pazarlama Anonim Şirketi Anadolu 2 Şubesi açıldı!

Woongjin Eversky Çevresel Yaşam Ürünleri Teknolojileri Pazarlama Anonim Şirketi Anadolu 2 Şubesi bugün Kadıköy'de 7 milyon 725 bin 280 TL  sermaye bedeli ile açıldı. 

Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde yaşam başladı!

Ev sahiplerine hayatın merkezinde bir yaşam sunan Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde teslimler gerçekleştirildi. Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde yaşam başladı.

Gedizler Evre-2’de yaşam başladı!

Gedizler Yapı’nın İstanbul’daki 2. projesi olan EVRE-2'de yaşam başladı. Proje gerek ulaşım imkanları, gerekse nezih lokasyon avantajları ile dikkat çekiyor..

Yaşam Vadisi 2. Etap kira Haberi

Yaşam Vadisi 2. Etap kira

İstanbul İli Beylikdüzü Belediye Başkanlığı, Adnan Kahveci Mahallesi Kışla Caddesine cepheli Anadolu Cad. ile Batı Trakya Bulvarı arasında kalan Yaşam Vadisi 2.Etap için kiralama ihalesi düzenliyor. 

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan ihale ilanına göre, taşınmaz için belirlenen aylık kira bedeli 60 bin TL+KDV.

10 yıllık tahmini kira bedelinin 7 milyon 200 bin TL+KDV olarak belirlendiği gayrimenkul için belirlenen geçici teminat bedeli ise 216 bin TL.

Yatırımcıların merakla beklediği ihale 2 Haziran 2022 tarihinde Beylikdüzü Belediyesi Encümen Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek.

İşte bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan o ihale ilanı...


YAŞAM VADİSİ 2. ETAP İŞLETİLMESİ İŞİ İHALE EDİLECEKTİR
İstanbul İli Beylikdüzü Belediye Başkanlığından:
Tasarruf hakkı Belediyemize ait Adnan Kahveci Mahallesi Kışla Caddesine cepheli Anadolu Cad. ile Batı Trakya Bulvarı arasında kalan Yaşam Vadisi 2.Etap alanında...