Yedi Mavi ne zaman teslim

Yedi Mavi ne zaman teslim

Şubat 2019 tarihinde tamamlanacak olan Yedi Mavi Evleri İstanbul Zeytinburnu'na bağlı Kazlıçeşme'de sahil yolu üzerinde inşa ediliyor. Yedi Mavi Projesi Zeytinburnu fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor.

Yedi Mavi Evleri teslim tarihi!

Dairelerin deniz manzarasına cephesi bulunacak olan projede daire tipleri 1+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Yedi Mavi Evleri teslim tarihi olarak 3 yıl içerisinde gerçekleşmesi öngörülüyor.

Zeytinburnu Yedi Mavi Evleri iletişim!

Toplam 650 adet daireden meydana gelecek olan projede daire tipleri 1+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Zeytinburnu Yedi Mavi Evleri iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 7 034 olarak belirlendi.

Yedi Mavi Evleri ne zaman teslim?

Toplam 650 adet daireden meydana gelen Yedi Mavi Evleri projesinde daire tipleri 1+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Peki Yedi Mavi Evleri ne zaman teslim?

Konut kredisi faiz oranları ne oldu?

Kredi faizleri 2020 Ocak’ta da hız kesmeden düşüşünü sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta yedi bankanın konut kredisi faizleri düştü. Ocak’ın ilk haftasında kredi faiz oranları ne kadar?

Yedi Mavi Yapı İnşaat Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Yedi Mavi Yapı İnşaat Otomotiv Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hasan Bulut tarafından kuruldu. 

Yedi Mavi en uygun çözümü Daikin VRV’de buldu!

Yedi Mavi projesi, konumuna ve mimarisine en uygun iklimlendirme konforu için Daikin’in VRV teknolojisini seçti.

Yedi Mavi'de 60 ay sıfır faiz kampanyası için son günler!

Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat –Gül Yapı ortaklığıyla hayata geçirilen “Yedi Mavi” de yaşam Şubat 2019’da başlayacak…

Kazlıçeşme Yedi Mavi Proje fiyatları 2017!

1+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri sunulan Yedi Mavi Evleri projesi Kalkavan, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede daireler 2019 yılında teslim edilecek...

Yedi Mavi Konutları 2017 güncel fiyatları!

Yedi Mavi Konutları 2017 güncel fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor. Yedi Mavi Evleri'nde 1+1'den 5+1'e kadar konut alternatifleri sunuluyor...

Yedi Mavi Projesi Zeytinburnu fiyatları!

Şubat 2019 tarihinde tamamlanacak olan Yedi Mavi Evleri İstanbul Zeytinburnu'na bağlı Kazlıçeşme'de sahil yolu üzerinde inşa ediliyor. Yedi Mavi Projesi Zeytinburnu fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor.

Maltepe Yeşil Mavi Evleri ne zaman teslim?

Sur Yapı tarafından inşa edilmekte olan Yeşil Mavi Evleri projesinde 60 ay sıfır faiz avantajı bulunuyor. Yeşil Mavi ev fiyatları 432 bin TL'den başlıyor...

Gül Yapı Katar'da 20 milyon TL'lik konut sattı!

Gül Yapı, Katar'da gerçekleşen EXPO Turkey by Katar 2017 Fuarı'na katıldı. Fuara Tem Point, Vira İstanbul, Avangart ve Yedi Mavi projeleriyle katılan firma 20 milyon TL'lik konut satışı yaptı.

Yedi Mavi Evleri Kazlıçeşme ödeme seçenekleri!

Yedi Mavi Evleri projesinde 1+1'den 5+1'e kadar daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede fiyatlar 1 milyon 340 bin TL'den başlıyor...

Yedi Mavi Zeytinburnu ev fiyatları!

Konut, apart, home ofis ve dükkanlardan meydana gelen Yedi Mavi Zeytinburnu projesi 17 katlı altı blok şeklinde yükseliyor. Yedi Mavi Zeytinburnu ev fiyatları 1 milyon 340 bin TL'den başlangıç gösteriliyor.

Yedi Mavi Zeytinburnu ödeme koşulları!

Yedi Mavi Zeytinburnu ödeme koşulları kapsamında 0,45 faizle 120 ay taksit imkanı sunuluyor. Yedi Mavi projesi Şubat 2019 yılında teslim ediliyor...

Zeytinburnu Yedi Mavi Evleri güncel fiyat!

Yedi Mavi Evleri, Kalkavan, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat ortaklığı ile İstanbul Zeytinburnu Kazlıçeşme'de inşa ediliyor. Projede 60 aya kadar sıfır faiz avantajı sunuluyor...

Yedi Mavi ne zaman teslim

Yedi Mavi ne zaman teslim Yedi Mavi ne zaman teslim

17 katlı 6 blok şeklinde yükselen Yedi Mavi Konutları toplam 1.047 bağımsız birimden meydana geliyor.  Yedi Mavi Evleri  İstanbul Zeytinburnu'na bağlı Kazlıçeşme'de sahil yolu üzerinde inşa ediliyor. 


Şubat 2019 tarihinde tamamlanacak olan Yedi Mavi Evleri, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire alternatifleri sunuyor.  Projede daire büyüklükleri 75 ile 400 metrekare arasında değişiyor.


Kalkavan, Gül Yapı ve Hasan Sever İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Yedi Mavi Evleri fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor ve 10 milyon TL'ye kadar çıkıyor.


Yedi Mavi Evleri'nde daire sahiplerine sauna, fitness, spor alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu gibi olanaklar sağlanıyor. 


Adres: Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. 62/1 Zeytinburnu-İstanbul


Tel : 444 7 034

Web:  http://www.yedimavi.com.tr/


Pınar DOĞAN...