Yeni Zaman İnşaat adres

Yeni Zaman İnşaat adres

Yeni Zaman İnşaat Nakliyat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, Hydyrberdi Abdurrahmanov tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 12 Aralık'ta Fatih, Karagümrük Hırakai Şerif Mahallesi'nde kuruldu

Yeni alınan inşaat işleri Temmuz'da yüzde 14.8 arttı!

‘Türkiye İMSAD Temmuz 2020 Sektör Raporu’na göre, Ocak-Mayıs döneminde 6 sektörün üretiminde artış yaşandı ve inşaat sektöründe talep artışı yaşandı. Koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen inşaat sektöründe yeni alınan inşaat işleri Temmuz'da 14.8 puan arttı...

Yeni Sey İnşaat Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeni Sey İnşaat Gayrimenkul Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 21 bin TL sermaye bedeli ile Adnan Memiş, Latif Karakuş ve Murat Çağlayan ortaklığında kuruldu.

Yeni Gökırmak İnşaat Otomotiv Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeni Gökırmak İnşaat Otomotiv Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 500 bin TL sermaye bedeli ile İzzet Gökırmak tarafından kuruldu.

Yeni yapılar inşaat ve imar harcından muaf!

İmar Kanunu'nda önemli değişiklikler içeren yasa yürürlüğe girdi. Yapılacak yapılara ilişkin ruhsat ve izinler, Belediye Gelirleri Kanunu'na göre alınan bina inşaat harcı ve imarla ilgili harçlardan da muaf olacak. 

Yeni Girit İnşaat Kiralama Tekstil Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeni Girit İnşaat Kiralama Tekstil Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Remzi Küçükel tarafından kuruldu. 

Yeni Serhat İnşaat Otomotiv İthalat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Yeni Serhat İnşaat Otomotiv İthalat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi İstanbul Şubesi Sultangazi'de 50 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Yeni Messan İnşaat Metal Endüstriyel Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeni Messan İnşaat Metal Endüstriyel Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Alaattin Kaya tarafından kuruldu.

Ünlü baklavacı Nadir Güllü inşaat sektörüne girdi!

Karaköy Güllüoğlu'nun patronu ünlü baklavacı Nadir Güllü, bugün Beyoğlu'nda yeni bir inşaat şirketi kurdu. Nadir Güllü İnşaat Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Yeni Trakya İnşaat Hafriyat Peyzaj ve Asfalt Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeni Trakya İnşaat Hafriyat Peyzaj ve Asfalt Pazarlama Ticaret Limited Şirketi Silivri'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Güneş tarafından kuruldu.

Yeni düzenlemeler inşaat sektörünü canlandıracak!

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, inşaat sektöründe yaşanan krizin aşılabilmesi için yatırımcılara can suyu olacak düzenlemelerin yapılması gerektiğini söyledi. 

Doğru Zaman İnşaat ve Yapı Malzemeleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Doğru Zaman İnşaat ve Yapı Malzemeleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 300 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Nedat Zaman tarafından kuruldu.

BRN Yeni Turizm İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BRN Yeni Turizm İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Derya Tutar tarafından kuruldu. 

Yeni Başlar İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret  Limited Şirketi kuruldu!    

Yeni Başlar İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret  Limited Şirketi Sancaktepe'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Kişi tarafından kuruldu. 

Yeni Zaman İnşaat adres

Yeni Zaman İnşaat adres Yeni Zaman İnşaat adres

Yeni Zaman İnşaat Nakliyat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, Hydyrberdi Abdurrahmanov tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 12 Aralık'ta kuruldu. 


Yeni Zaman İnşaat Nakliyat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi iş konusu; İnşaat işlerinde kullanılan her türlü inşaat malzemelerinin(demir çelik bakır çivi alüminyum ve mamülleri.....hazır kapı merpen vb.)toptan ve perakende alım satımı ithalat ve ihracatını yapmak..ve anasözleşmesindeyazılı olan diğer işler


Yeni Zaman İnşaat Nakliyat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi adres: Fatih, Karagümrük Hırakai Şerif Mahallesi, Akboğa Sokak,...