26 / 06 / 2022

Yenice Spor Salonu nerede

Yenice Spor Salonu nerede

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği Yenice Spor Salonu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın da katılımı ile vatandaşların hizmetine açıldı.

Şanlıurfa Yenice Spor Salonu açılıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yenice Spor Salonu'nu hizmete açıyor.

Şanlıurfa Yenice Spor Salonu açıldı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği Yenice Spor Salonu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın da katılımı ile vatandaşların hizmetine açıldı.

Şanlıurfa Yenice Spor Salonu açılıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Yenice Spor Salonu'nu hizmete açıyor.

Şanlıurfa Yenice Spor Salonu'nda sona gelindi!

Spora ve sporcuya büyük destek veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Yenice Mahallesinde yapımını sürdürdüğü Kapalı Spor Salonunun inşaatında sona gelindi.

Karaman Merkez Spor Salonu'nda çalışmalar başladı!

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, spor yatırımları kapsamında inşaatı devam eden Merkez 3 Bin Kişilik Spor Salonu'nda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Malatya Merkez Spor Salonu'nun yüzde 95'i tamamlandı!

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Seker Fabrikası arazisi üzerine yaptırılan Merkez Spor Salonu'nu tanıttı. Çok amaçlı olarak kullanılacak olan 3200 bin kişilik spor salonu, görenleri adeta büyülüyor.

Muharrem Candaş Spor Salonu açıldı!

Karşıyaka Belediyesi, Girne Kültürpark'taki açık basketbol sahasını, Muharrem Candaş Çok Amaçlı Spor Salonu'na dönüştürdü. Tesis, görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Manisa Turgutlu Spor Salonu'nun ihale süreci başladı!

Turgutlu Belediyesi'nin Manisa Büyükşehir Belediyesi ile eş finansman desteğiyle Turgutlu'ya Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Salonu kazandırmak için kolları sıvadı. Projede ilk adım atılarak ihale süreci başladı.

Karaman'a 3 bin kişilik spor salonu yapılıyor!

KARAMAN Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliğinde Karaman'a yapılması planlanan ve arsası belediye tarafından tahsis edilen 3 bin kişilik spor salonu projesinde çalışmalar başladı.

Sakarya Pamukova Spor Salonu çürümeye terk edildi!

CHPli Erdoğan Sakarya Isır ve Pamukova İlçe Başkanı Ali Teke, Pamukova Spor Salonu, yüzme havuzu ve stadında incelemelerde bulundu. Teke, spor salonunun çürümeye terk edildiğini söyledi.

Gebze Kapalı Spor Salonu restore ediliyor!

Gebze Kapalı Spor Salonu yeniden düzenleniyor. Başta ana koridorlar, sporcuların ve hakemlerin soyunma odaları, duş kabinleri, tuvaletler, lavabolar, ambarlar ile binanın iç yüzeyinde sıva ve boya çalışması tüm hızıyla sürüyor.

Manisa Yunusemre'de Muradiye Spor Salonu çalışmaları incelendi!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Yunusemre ilçesinde yapımı devam eden Muradiye Spor Salonu'nu yerinde inceledi. Özdağ, "Manisa'ya 14 yıl içerisinde 14 milyar liralık yatırım yaptık.

Antalya'da 10 bin kişilik spor salonu inşaatı yüzde 98 tamamlandı!

Antalya'da yapılan 10 bin kişilik spor salonu inşaatının yüzde 98'i tamamlandı. 46.5 milyon liraya mal olan spor salonunun Nisan ayında müsabaka oynanmaya hazır hale geleceği belirtildi.

Afyonkarahisar Spor Salonu ve Gençlik Merkezi'nin inşaatı başladı!

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın ikinci dönem seçim projelerinden olan eski SKK Hastanesi'nin bulunduğu alana yapılacak Spor Salonu ve Gençlik Merkezi’nde inşaat çalışmalarına başlandı.

Yenice Spor Salonu nerede Haberi

Yenice Spor Salonu nerede


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin Eyyübiye'nin Yenice mahallesinde hayata geçirdiği Yenice Spor Salonu hizmete açıldı. Açılışa Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Vali Güngör Azim Tuna, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Milletvekilleri Kasım Gülpınar, Mehmet Akyürek ve Kemalettin Yılmaztekin, ilçe belediye başkanları, Belediye Başkanları Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı.


Açılış öncesi çiçeklerle karşılanan Bakan Kılıç yaptığı açıklamada Şanlıurfa'da gençlere yönelik çok güzel yatırımların hayata geçirildiğini belirterek, "Çok güzel bir spor tesisimizi daha hizmete sunmanın ortak mutluluğunu yaşıyoruz. Bu konuda Büyükşehir Belediyemizi tebrik ediyorum. Özellikle spor alanında ve gençlik çalışmaları anlamında yoğun bir mesai harcıyoruz. Bu tür projelerle gurur duyuyoruz. Gençlik açısından Türkiye'nin en genç nüfusa sahip ili Şanlıurfa'dır ve bu anlamda da tabi ki gençlere yönelik bu tür yatırımların yapılması da...