17 / 08 / 2022

Ytong çatalca istanbul yatırımı

Ytong çatalca istanbul yatırımı

Türk inşaat sektörünün gelişimine önemli katkılar sağlayan Ytong, İstanbul-Çatalca'da 30 milyon euro'luk yatırımla, yüksek teknolojili yeni üretim tesisini devreye aldı.

İstanbul Çatalca'da 660 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılık arsa fırsatı! Arsa almak isteyenler dikkat! 

SGK Kurtköy Sosyal Güvenlik Merkezi, İstanbul ili, Çatalca ilçesi, Kabakça Mahallesi'nde yer alan 3 arsayı 660 bin TL'den başlayan fiyatlarla satıyor...

İstanbul Çatalca'daki ruhsatsız yapılar yıkılıyor!

İstanbul Çatalca'daki Hallaçlı, Aydınlar ve Karamandere mahallelerinde yer alan ruhsatsız binalar yıkılıyor...

İstanbul Çatalca için acele kamulaştırma kararı!

İstanbul ili Çatalca İlçesi sınırları içerisinde yer alan bazı taşınmazlar için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Acele kamulaştırma kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

İstanbul Yeni Havalimanı Çatalca'daki konut fiyatlarını artırdı!

İstanbul Yeni Havalimanı bölgedeki konut fiyatlarını artırdı. Satılık konutların metrekare fiyatlarında son 4 yılda en büyük değişim Çatalca'da görüldü. İlçede fiyatlar yüzde 42,2 oranında yükseldi. 

İstanbul Defterdarlığı'ndan Çatalca'da 12,6 milyon TL'ye satılık tarla!

İstanbul Defterdarlığı İstanbul Çatalca Muratbey'de yer alan 19 bin 500 metrekarelik tarlayı 12 milyon 675 bin TL muhammen bedelle satışa çıkardı...

Türk Ytong ürünleri, Yapı İstanbul Fuarı'nda sergilendi!

-8-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 41’inci Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda Yapı malzemesi sektörünün lider kuruluşu Türk Ytong yer aldı.

İstanbul Çatalca'da 25,4 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

İstanbul Çatalca Muratbey Mahallesi'nde yer alan 3 arsa İstanbul Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından satışa sunuluyor. Toplam satış bedeli 25 milyon 495 bin TL olarak belirtilen tarlaların ihalesi 29 Kasım 2017 tarihinde yapılacak.

Ytong'dan Çatalca'ya çevre dostu bina yatırımı!

Türk inşaat sektörünün gelişimine önemli katkılar sağlayan Ytong, İstanbul-Çatalca'da 30 milyon euro'luk yatırımla, yüksek teknolojili yeni üretim tesisini devreye aldı.

Ytong, Çatalca'da ilk yeşil tesisini kurdu!

Isı yalıtımı ürünleri imal eden Türk Ytong. grubun küresel ölçekteki ilk yeşil tesisini Çatalca'da kurdu. Firma, yeni tesisiyle, enerji ve hammadde konusunda verirmliliği artırmayı amaçlıyor.

Ytong 0,09, İstanbul Yapı Fuarı'nda tanıtıldı!

Türk Ytong, sektörde ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda ısı yalıtım performansı yüzde 30 geliştirilmiş yeni ürünü “Ytong 0,09”u ilk defa sergileyen Türk Ytong, inovasyonda kat ettiği mesafe ile dikkat çekiyor.

İstanbul Halkalı Gümrük Müdürlüğü Çatalca'ya taşınıyor!

Gümrük hizmetlerinin daha modern ve sağlıklı bir ortamda verilmesinin amaçlandığı Çatalca tesisleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Yap-İşlet Devret modeli ile inşa edildi.

Ytong, Kocaeli Çatalca'da 30 milyon liralık fabrika inşa edecek!

Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel; Kocaeli'ye yatırım yapacağız Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel, düzenlediği basın toplantısıyla Kocaeli'ye önümüzdeki 5-6 yıl içinde yatırım yapacaklarını açıkladı.

Ytong Trabzon'a fabrika kuracak!

Türk Ytong, Varlıbaş Holding ile birlikte Trabzon'da bir fabrika kurmayı planlıyor. Fabrika 30 milyon Euro'ya mal olacak ve üç yıl sonra faaliyete geçecek. Şirket, mayıs ayında Çatalca'da da bir fabrika açacak.

Ytong çatalca istanbul yatırımı Haberi

Ytong çatalca istanbul yatırımı

Türk inşaat sektörünün gelişimine önemli katkılar sağlayan Ytong, İstanbul-Çatalca'da 30 milyon euro'luk yatırımla, yüksek teknolojili yeni üretim tesisini devreye aldı. Türk Ytong, BREEAM sertifikası alarak, dünyanın ilk ve tek yeşil bina sertifikalı Ytong tesisine sahip oldu. 


Tesisin inşasında, çevresel, ekonomik ve sosyal performansları en üst seviyeye çıkaracak yaklaşım ve teknolojiler kullanıldı. Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel, "Bir yandan enerjinin verimli kullanılması için çalışırken, diğer yandan da savunduğumuz çevre dostu bina konseptinin yaygınlaşması için örnek olmaya çalışıyoruz''...