yurt fiyatları 2021

yurt fiyatları 2021

Kovid-19 salgını öncesinde 900 Türk Lirası olan konutların fiyatı 3 bin Türk Lirası'na kadar yükseldi. Öğrencilerin tamamı salgın sürecinde evleri ve yurtları boşaltırken şimdi döndüklerinde ne ucuza konut ne de boş yurt bulamıyor.

Yurt yatırımları da fiyatları da artacak!

Pandeminin ardından normalleşme sürecinde aynı metrekarelerde daha az kişiye hizmet sunulacağı için yurt fiyatlarının da çok ciddi yükselmesi planlanıyor.

8 Ekim 2021 altın fiyatları!

Altın fiyatları haftanın son işlem gününde ons altının etkisi ile aşağı yönlü seyir halinde. Dolar kurunda meydana gelen dalgalanmalar altın türlerinin de dalgalanmasına neden oluyor.

AB ülkelerinde konut fiyatları yüzde 7,3 arttı!

Açıklanan resmi verilere göre, Avrupa Birliği'nde (AB) konut fiyatları, 2021 yılının ikinci çeyreğinde 2020 yılının aynı dönemine göre yüzde 7,3 artış gösterdi.

7 Ekim 2021 altın fiyatları!

Altın fiyatları haftanın dördüncü işlem gününe yatay seyirle başladı. Gram altın 502 lira, çeyrek altın ise 820 liradan işlem görüyor.

5 Ekim 2021 altın fiyatları!

Yeni haftanın ikinci işlem gününde altın fiyatları ons altının etkisi ile yükselişe geçti. Dolar kurunda meydana gelen yükseliş ve ons altının artması altın fiyatlarının yönünü yukarı çevirdi.

4 Ekim 2021 altın fiyatları!

Altın fiyatları haftanın ilk işlem gününde aşağı yönlü hareket ediyor. Milyonlarca vatandaşın merakla beklediği gram altın güne 501 liradan başladı.

1 Ekim 2021 altın fiyatları!

Milyonlarca yatırımcı tarafından yakından takip edilen altın fiyatları ons altının etkisi ile yükselişe geçti. Gram altın 500 lira barajını geçerek bugün 501,49 liradan satışa sunuluyor.

İngiltere'de konut fiyatları yüzde 10 yükseldi!

2021 yılı Eylül ayında İngiltere'de ev fiyatları yüzde 10 artış kaydetti.

30 Eylül 2021 altın fiyatları!

Altın fiyatları uzun bir aradan sonra yükselişe geçti. Altın fiyatlarında yaşanan yükseliş yatırımcılar tarafından yakından takip edilmesini sağlıyor.

Bizim Mahalle 4. Etap fiyatları 2021!

Bizim Mahalle 4. Etap fiyatları 2021 haberimizde yer alıyor. İşte Bizim Mahalle 4. Etap fiyatları 2021 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

21 Eylül 2021 altın fiyatları!

Haftanın ikinci işlem gününde altın fiyatları yatırımcılar ve altın almak isteyenler tarafından yakından takip ediliyor. Altın fiyatları binlerce yatırımcının ilgi odağı olmaya devam ediyor. Altın fiyatları bugün ne kadar? Çeyrek altın, gram altın ne kadar oldu? İşte güncel altın fiyatları...

Fikret Şahin'den 'TOKİ yurt yapımına öncelik versin' önerisi!

Üniversitelerin açılmasına günler kala Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nün (KYGM) yetersiz yurt sayısı, yüksek konut kiraları ve özel yurtların fahiş fiyatlarıyla karşılaşan kalan öğrenciler, barınma problemi yaşıyor.

Konut fiyatları gündemden düşmüyor!

2021 yılı itibarıyla hem kiralık hem satılık konut fiyatları artarken, bu konuya ilişkin haberler medyada oldukça fazla yer aldı. Böylelikle 2021 yılı boyunca ev fiyatlarındaki artışlarla ilgili medyaya yansıyan haber sayısı 342 bin 568 oldu.

16 Eylül 2021 altın fiyatları!

Yeni haftanın dördüncü işlem gününde altın fiyatları yatırımcılar ve altın almak isteyenler tarafından büyük bir merakla takip ediliyor.

yurt fiyatları 2021 Haberi

yurt fiyatları 2021

Üniversitelerin yüz yüze eğitimi başlatacağının açıklanmasıyla öğrencilerin kalacak yer arayışları kabul haline geldi. Cumhuriyet Gazetesi'nden Şehriban Kıraç'ın haberine göre; konut fiyatlarının fahiş oranda yükseldiği bu süreçte yurt kapasiteleri de öğrencilerin taleplerini karşılayamayacak duruma gelecek.

Kredi ve Yurtlar Kurumu’na (KYK) bağlı 750 civarında yurt mevcutken, Tüm Yurt İşverenleri Sendikası’na (TÜYİSEN) bağlı olan 500’den fazla yurdun yarısı salgın döneminde kapandı. 4 bin civarındaki özel ve vakıf yurdunun ise öğrenciler için ne kadar güvenli olacağı sorularını akıllara getiriyor. 

Kovid-19 salgını öncesinde 900 Türk Lirası olan konutların fiyatı 3 bin Türk Lirası'na kadar yükseldi. Öğrencilerin tamamı salgın sürecinde evleri ve yurtları boşaltırken şimdi döndüklerinde ne ucuza konut ne de boş yurt bulamıyor. Bir konutta 3 öğrenci yaşasa dahi bir öğrencinin ev kirası ve faturalar için...