Yusuf Can Delipınar kimdir

Yusuf Can Delipınar kimdir

Gayrimenkul hukuku alanındaki gelişmeleri özellikle takip etmekte olan Av. Yusuf Can Delipınar kimdir? Yusuf Can Delipınar, bugüne kadar hangi işlere imza attı? İşte Av. Yusuf Can Delipınar..

Perga Biyoteknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Perga Biyoteknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Padır, Seval Bal ve Yusuf Can Bayrak ortaklığıyla kuruldu... 

Maksef Tapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Maksef Tapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Ataşehir'de Yusuf Can Kösoğlu tarafından kuruldu.

Yusuf Can Delipınar kimdir?

Gayrimenkul hukuku alanındaki gelişmeleri özellikle takip etmekte olan Av. Yusuf Can Delipınar kimdir? Yusuf Can Delipınar, bugüne kadar hangi işlere imza attı? İşte Av. Yusuf Can Delipınar..

Kira ödemeyen kiracıya karşı ne yapılabilir?

Mal sahiplerinin karşılaştığı önemli sorunlardan biri hiç ödeme yapmayan; ancak evi veya dükkanı kullanmaya devam eden kiracılardır. Peki kira ödemeyen kiracıya karşı ne yapılabilir? Avukat Yusuf Can Delipınar konuyu Emlakkulisi.com okurları için yazdı..

Akkor Proje Mühendislik Enerji İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akkor Proje Mühendislik Enerji İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yusuf Can Üçkardeşler tarafından 10 bin TL sermaye ile 28 Aralık'ta Sultanbeyli, Hasanpaşa Mahallesi, Hasanpaşa Caddesi'nde kuruldu.

Yusuf Öztürk: İzmir mega yat imalatı için merkez olabilir!

Mega Yat imalatının, bulunduğu bölgeye milyonlarca euro gelir sağladığını dile getiren Yusuf Öztürk, "İzmir yatırım ve teşviklerle Mega Yat imalatının merkezi olabilir. İzmir'e yapılan yatırımın her zaman geri dönüşü olmuştur" dedi.

Yusuf Öztürk: Atık alım tesislerine ihtiyaç var!

İMEAK DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, bütün gemilerin atıklarının etkin olarak takibini sağlamak amacıyla hayata geçirilen Mavi Kart sisteminin, en kısa sürede tüm bölgelerde uygulanması gerektiğini söyledi.

Yusuf Öztürk, Ekrem Demirtaş'ın İzmir Limanı önerisine destek verdiğini açıkladı!

Deniz Ticaret Odası İzmir Şube Başkanı Yusuf Öztürk, İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş'ın İzmir Limanı'nın otonom bir yönetim anlayışıyla işler hale getirilmesi önerisini desteklediğini açıkladı

Tarsus Belediye Başkanı Can'dan kaçak inşaat uyarısı!

Mersin'in Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, kaçak inşaatlar konusunda vatandaşları uyardı. Can, büyük cezalarla karşılaşılmaması ve can güvenliğini tehlikeye atmamak için kaçak yapılaşmadan uzak durulması yönünde çağrıda bulundu...

Eureko Sigorta Genel Müdürü Can Akın Çağlar oldu!

Ziraat Bankası eski Genel Müdürü ve halen Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu üyesi olan Can Akın Çağlar’ın, Eureko Sigorta’da Okan Utkueri’nin ayrılması ile boşalan Genel Müdürlük koltuğunun yeni sahibi olduğu öğrenildi...

Çanakkale Çan mahallesi imar planı kabul edildi!

Çanakkale Çan mahallesi imar planı değişikliği kabul edildi. İmar Komisyonuna havale edilen, Çan İstiklal Mahallesi 19L - II onaylı olan imar planındaki değişiklik kabul edildi.

Osman Can Aydoğmuş kentsel dönüşümü değerlendirdi!

Manyetik Alan, Psikolojik Dekorasyon ve Feng Shui Uzmanı Osman Can Aydoğmuş, olumlu ya da olumsuz pek çok açıdan hayatımızı etkileyen kentsel dönüşümü değerlendirdi. İşte o yazı...

Yusuf Öztürk: Turizm gelirlerinin yüzde 20'si denizden!

Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, 2013 yılı turizm gelirlerini değerlendirdi. Öztürk, Türkiye' nin turizm gelirinin yüzde 20' sinin deniz turizminden kazanıldığını bildirdi.

Yusuf Can Delipınar kimdir

Yusuf Can Delipınar kimdir Yusuf Can Delipınar kimdir

Yusuf Can Delipınar kimdir?

Av. Yusuf Can Delipınar 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Robert Kolej’de tamamlayarak 2009 yılında buradan mezun oldu. 

Sonrasında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne birincilikle girmeye hak kazanmıştır. 2013 yılında da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi sırasında bir dönem değişim programıyla gittiği  Université Paris X–Nanterre’de, hukuk eğitimi görmüştür.  


İstanbul Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında kira hukukuyla ilgili olarak yürüttüğü yüksek lisans tez çalışmalarına devam etmektedir. Akademik çalışmalarının yanı sıra  İstanbul Barosu’na kayıtlı avukat olarak da ağırlıklı olarak özel hukuk alanında çalışmalar yürütmektedir. 


Gayrimenkul hukuku alanındaki gelişmeleri özellikle takip etmektedir.
Kira ödemeyen kiracıya karşı ne...