Yusuf Fırat biyografi

Yusuf Fırat biyografi

Adıyaman Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat kimdir? Yusuf Fırat, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yusuf Fırat, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Yusuf Fırat...

Yusuf Yılmaz: Terme imar planlamasında iyi durumda değil!

Yusuf Ziya Yılmaz "Tüm ilçelerimizi tek tek dolaşarak toplantılar düzenliyoruz. Malesef Terme bir çok alanda gerilerde. Sorunları masaya yatırdık ve önümüzdeki 2 sene içerisinde neler yapacağımızı planladık."dedi.

Yusuf Ziya Günaydın: Çünür Paris olacak!

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın "Geleceğin Paris'i" olarak nitelendirdiği Çünür Mahallesinde bir projeyi daha uygulamak istiyor. Günaydın: "Deyim yerindeyse Çünür yeniden doğacak." dedi.

Yusuf Burkut kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Planlama Müdürü Yusuf Burkut kimdir? Yusuf Burkut, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Şehir Plancısı Yusuf Burkut...

Fırat Üniversitesi kampüs onarım işleri 24 Şubat'ta ihaleye çıkıyor!

Fırat Üniversitesi kampüs onarım işleri Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı tarafından 24 Şubat 2015 tarihinde ihaleye çıkıyor. Söz konusu iş 60 günde tamamlanacak.

Yusuf Fırat kimdir?

Adıyaman Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat kimdir? Yusuf Fırat, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yusuf Fırat, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Yusuf Fırat...

Yusuf Kaynar: Sanayi sitemize yakışır cami yapacağız!

Fatsa Özel Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Yusuf Kaynar yaptığı açıklamada, "Cami yaptırma derneğimizi kurduk ve çalışmalara başladık. Sanayi sitemizin adına yakışır bir camiyi yakın bir zamanda hizmete açacağız" dedi.

Ali Sait Fırat kimdir?

Erzurum Tekman Belediye Başkanı Ali Sait Fırat kimdir? Ali Sait Fırat, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Ali Sait Fırat, ne zamandan beri belediye başlanı olarak hizmet veriyor? İşte Ali Sait Fırat...

Yusuf Ziya Yılmaz: Otel yatırımlarının kongre turizmi için önemi büyük!

Yapımı tamamlanan ve hizmet vermeye başlayacak olan Serra Otel'de düzenlenen kahvaltıya katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, otel yatırımlarının kongre turizmi için çok önemli olduğunu söyledi...

Yusuf Hacısüleyman: 1 milyon turist kaybedeceğiz!

Ruble krizi yaşanan Rusya'dan rezervasyonlarda yüzde 20 gerilime olduğunu belirten AKTOB Başkanı Yusuf Hacısüleyman, bu yıl 1 milyon kayıp beklediklerini söyledi. Rusya pazarına ilişkin 2015 yılı beklentilerini açıkladı.

Fırat Anlı: Kaçak yapılaşmaya geçit yok!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş başkanı Fırat Anlı, Gazi Köşkü Sosyal Tesislerinde yapılan ziyarette yaptığı konuşmada tarihi, kütürel doğal alanlarda kaçak yapılaşmaya izin vermeyeceklerini dile getirdi.

Fırat Anlı: Kültürel alanlarda kaçak yapılaşmaya izin vermeyeceğiz!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, Gazi Köşkü Sosyal Tesisleri'nde yapılan ziyarette yaptığı konuşmada tarihi, kültürel ve doğal alanlarda kaçak yapılaşmaya izin vermeyeceklerini söyledi.

Yusuf Avcı: Kartalkaya'daki otellerin doluluk oranları çok iyi!

Dorukkaya Otel Genel Müdürü Yusuf Avcı, yaptığı açıklamada, kayak sezonunun geç de olsa açıldığını belirterek, "Pistlerimizde yapay kar sistemi çalışıyor. Dün yağan karla pistlerimizde kar kalınlığı 40 santimetreye ulaştı" dedi

Yusuf Ziya Günaydın: Isparta'da yaşanabilirlikte birinciliği hedefliyoruz!

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın ''Türkiye Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılına denk gelen 2023'e doğru ilerlerken yerel yönetimlerin önemi ve katkısı azımsanmayacak kadar büyük olacaktır'' dedi.

Yusuf Fırat biyografi

Yusuf Fırat biyografi Yusuf Fırat biyografi

Yusuf Fırat kimdir?

Adıyaman Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat kimdir? Yusuf Fırat, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Yusuf Fırat, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor?


Eski Samsat'ın son Belediye Başkanı ve Yeni Samsat'ın İlk Belediye Başkanı, YUSUF FIRAT 1947 Samsat doğumlu olup, Ortaokul mezunudur.


Evli ve 10 Çocuk babası YUSUF FIRAT  Yerel yöneticilik deneyimi olan, Dürüst ve yardımsever kişiliği ile tanınmaktadır. Şeffaf yönetim anlayışı ve sosyal projeleri ile yeni ilçeye daha aktif ve şeffaf bir anlayış getirmiştir.


İletişim bilgileri:


TELEFON: 0416 411 20 25-27

FAX:0416 411 20 24

EMAİL: samsatbelediyesi@mynet.com

www.samsatbelediyesi.comAdıyaman'da kentsel dönüşümle yeni bir şehir...