31 / 03 / 2023

ziraat bankası konut kredisi yapılandırma

ziraat bankası konut kredisi yapılandırma

Ziraat Bankası yüzde 0.99 faizli kampanyalı konut kredisinin yanında ayrıca yüzde 0.99’dan faiz oranları ile konut kredisi yapılandırmaya da başladı. Bankanın kampanyalı konut kredisi ve yapılandırma faiz oranları ne kadar?

Ziraat Bankası’ndan ilk yıl sadece faiz ödemeli konut kredisi!

Ziraat Bankası konut kredisi ürünleri kapsamında düşük konut kredisi faiz oranlarının yanında farklı bütçelere uygun farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Ziraat Bankası’ndan konut kredisi kullanarak ilk bir yıl boyunca kredisinin sadece faiz ödemelerini yapmak mümkün.

ziraat bankası konut kredisi yapılandırma Haberi

ziraat bankası konut kredisi yapılandırma

Ziraat Bankası Ağustos başından itibaren uygulamaya başladığı kampanya dahilinde 500.000 TL’ ye kadar krediler için 15 yıl vadeye kadar yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi kullandırımı yapıyor. Banka kampanya haricinde ve 500.000 TL’nin üzerindeki talepler için ise yüzde 1.19 faiz oranı ile kredi sunuyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre bu haftadan itibaren geçerli olmak üzere konut kredisi yapılandırma yapılacağı açıklandı. Yüksek faizlerle kredi kullanan vatandaşın mağduriyeti uzun aylar sonra son buluyor. Ziraat Bankası 500.000 TL kadar olan 2019 Ağustos öncesinde kullanılmış konut kredilerini yüzde 0.99 faiz oranı ile yapılandırıyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Yapılandırma Hesaplama

Kredi Pazarı'nda yer alan habere göre; hesaplama Ziraat Bankası’ndan yüzde 0.99 faiz oranı ile 200.000 TL tutardaki konut kredisi 10 yıl vade ile yapılandırıldığında kredinin aylık taksitleri yaklaşık...