Güneşli Corridor Evlerin'de stüdyo daireler 179 bin TL!

 Güneşli Corridor Evlerin'de stüdyo daireler 179 bin TL! Güneşli Corridor Evlerin'de stüdyo daireler 179 bin TL!

Firma: Sur Yapı

Proje: Güneşli Corridor

Sur Yapı, Corridor projesinde 1+0'dan 4+1’e kadar daire tipi seçeneği ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen alışveriş mağazaları, restoran ve sosyal yaşam alanları ile bölgenin yaşam senaryosunu değiştirecek bir projeye imza atıyor...Geliştirdiği modern ve kaliteli mimari projeleri ile konut sektörüne yenilik getiren  Sur Yapı  tarafından inşa edilen “Corridor” projesi Güneşli’de ‘’İçinden Hayat Geçer’’ sloganıyla yükseliyor. Sur Yapı mimari grubu tarafından tasarlanan Corridor, yerleşimi çok eski dönemlere dayanan ve tarihi Avrupa-Asya İpekyolu güzergâhında bulunan Güneşli’de, yoğun ulaşım aksıyla dikkat çeken Yalçın Koreş ve Mimar Sinan Caddelerini farklı, modern ve yaşam değeri katan bir cadde planlaması ile de birbirine bağlıyor. Projenin bu iki önemli arteri birleştiren konumu, gelişen bölgenin yaya trafiğini de keyifli bir biçimde düzenliyor ve kolaylaştırıyor.

 

Değişik blok yapılarıyla zengin daire seçenekleri

Barındırdığı konut ve ticari işlevi ile çevre gelişimine katkı sağlayacak olan Corridor, yaklaşık 81 bin m²inşaat alanı ve 300 milyon TL yatırım değerine sahip. Projede, 7 blokta 505 konut ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen ticaret alanıyla yoğun talep görüyor.  

İleride bölgede geliştirilecek projeler için örnek teşkil eden Sur Yapı Corridor’da, değişik blok yapılarında 42 m²stüdyo daireden, 4+1 337 m²kadar zengin daire seçenekleri bulunuyor. Projede yaşam 2014 yılında başlayacak.


Daire Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

Projede 179 bin liradan başlayan 42 m²stüdyo daireler ile 844 bin TL’den başlayan 4+1 dairelere kadar çok farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu liste fiyatları üzerinden lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı sunulmaktadır.

Corridor’da 42 m²’denbaşlayan stüdyo daireler ister yatırım ister homeoffice olsun çok ideal konumda… 64 m²’den başlayan 1+1 dairelerde ideal m²kazancı ve keyifyaşanabiliyor. Hem açık hem kapalı kullanabilecek olan mutfaklar ile zengin 2+1 seçenekleri 101 m²’denbaşlıyor. Daha konforlu bir yaşam alanı sağlayacak olan 3+1’ler 157 m²’den, 4+1’ler ise208 m²’denbaşlıyor. Proje bünyesinde %1 peşinat ile gerek banka kredisi, gerekse Sur Yapı bünyesinden vadelendirme seçenekleri ve esnek ödeme planları sunulmaktadır.


Sessiz ve güvenli bir iç bahçe yaşamı

İç avlunun kesintisiz ve güvenli yaya dolaşım alanı haline getirildiği bu özel projede, araç yolları bina giriş cephelerine ulaşacak şekilde düzenlendi. Böylece site sakinlerinin sessiz ve güvenli bir iç bahçe yaşamına kavuşmaları sağlanıyor. Çoğunlukla yer altında çözümlenen otopark alanı binalarla direkt olarak irtibatlandırılıyor.

 

Sosyal tesisler renkli bir yaşam alanı sunuyor

İki kata yayılan 1300 m² alana sahip sosyal tesisler spordan, yüzmeye, çocuklar için güvenli bir oyun alanından dinlenmeye kadar, konut sakinlerine renkli bir sosyal yaşam sunuyor. Açık ve kapalı havuz, dinlenme ve güneşlenme alanları, kafeterya, TV dinlenme odası, fitness, stüdyo, soyunma odaları, duşlar, sauna, çocuk oyun alanı gibi mekânlardan oluşan sosyal tesislerde konfor ve güvenlik için her türlü ayrıntı özenle hazırlandı.

 

Alışveriş Merkezi semte nefes aldıracak

Ticaret Merkezi katı, herkesin kullanımına açık bir alan olarak hem iki cadde arasında bağlantı oluşturuyor hem de merkezinden geçen geniş yaya aksı ile ilgili caddelerdeki yaya trafiğini keyifli bir şekilde biçimlendiriyor. Bu alan aynı zamanda semtin nefes alacağı bölge olarak semt sakinlerine hizmet etmek üzere kurgulandı. Ticaret Merkezi, Yalçın Koreş ve Mimar Sinan caddelerini zemin kat seviyesinde birbirine bağlıyor. Seçkin mağaza ve dükkânların yer alacağı alışveriş merkezi caddesinde mağazalar karşılıklı düzenlenerek, kolay ve keyifli bir alışveriş geçişi sağlanıyor.


Gelişen bölgenin en iyi lokasyonunda yer alıyor

Projenin en önemli özelliği İstanbul’un yoğun ulaşım akslarından E-5 Otoyolu ve TEM Otoyolu'nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde ve Atatürk Havalimanı'na çok yakın olmasıdır. Benzer şekilde son beş yıl içerisinde yapılan alışveriş merkezi projeleri, gelişen bölgenin cazibesini arttırıyor. İnşası devam eden M3 Kirazlı-Aksaray  (M1 üzerinden) ve M5 Kirazlı-Başakşehir Metro hatlarının kesişim noktası olan Kirazlı istasyonuna 1,5 km mesafede olan Corridor’da, bu duraktan M3 Kirazlı-Aksaray hattı ile aynı zamanda T1 Bağcılar-Kabataş tramvay hattına bir durakla ulaşılabiliyor.  

 

Doğal aydınlatma ve ısınmadan maksimum fayda

Mimarisi ve sosyal yaşam için sunduğu ayrıcalıklarla kısa sürede yoğun talep alan projede, binaların kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda yönlendirilerek, birbirleri üzerindeki gölgeleri minimum olacak şekilde kurgulanması sebebiyle pasif doğal aydınlatma ve ısınmadan maksimum düzeyde fayda sağlanıyor.


0212 651 16 63

www.suryapi.com

www.suryapicorridor.com.tr


projeye sor