Güneşli Home Aves örnek daire!

Güneşli Home Aves örnek daire!

Firma: Kavi Yapı

Proje: Home Aves

Güneşli Home Aves örnek daire görüntüleri ve proje fotoğraflarını projenin www.homeaves.com adresinden inceleyebilirsiniz. Güneşli Home Aves projesinde bulunan dairelerin en düşük fiyatı 137 bin TL...

Daire tiplerinin stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak inşa edildiği  Home Aves  projesi  Kavi Yapı  imzası ile hayata geçirildi. İstanbul-Bağcılar'ın Güneşli bölgesinde konumlandırılan Güneşli Home Aves projesinin satış süreci devam ediyor. 


Güneşli Home Aves örnek daire görüntülerine geçmeden önce projenin fiyatları hakkında aydınlatalım. Güneşli Home Aves projesindeki dairelerin fiyat aralığı şöyle: 


Güneşli Home Aves örnek daire!


Güneşli Home Aves fiyat: 


 1+0 daireler 137 bin TL'den, 

1+1 daireler 169 bin TL'den, 

2+1 daireler 249 bin TL'den, 

3+1 daireler 499 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 


Güneşli Home Aves projesinde toplam 191 adet daire bulunuyor. Projenin içerisindeki dairelerin büyüklüğü 40 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Güneşli Home Aves ödeme planı: 


Güneşli Home Aves ödeme planı 'nda minimum yüzde 25 oranında peşinat ödeniyor ve kalan miktar için banka kredili vadelendirme yapılıyor. 


Güneşli Home Aves örnek daire!


2013-Aralık ayında teslimatları yapılacak olan Güneşli Home Aves projesinin adresi Evren mahallesi, Gülbahar Caddesi, Çakır sokak No:1 Güneşli / Bağcılar - İSTANBUL olarak belirtiliyor. Güneşli Home Aves örnek daire bilgileri şöyle: 


Güneşli Home Aves örnek daire: 


Güneşli Home Aves örnek daire görüntüleri henüz yayınlanmıyor. Güneşli Home Aves projesinin görüntülerine projenin www.homeaves.com adresini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Telefon: 0212 503 28 37

Web adresi: www.homeaves.com

Gülay ODABAŞI/Emlakkulisi.com


projeye sor