GYODER‘de Bekir Cumurcu yeniden başkan

GYODER‘de Bekir Cumurcu yeniden başkan

GYODER'in dün yapılan genel kurulunda Bekir Cumurcu yeniden başkan seçildi. Yeni yönetimde kimler var? Yönetim kurulu görev dağılımında kime? Hangi görev düştü?Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Bekir Cumurcu (Nurol GYO), Başkan Yardımcılığını Nurhan Azizoğlu (Turkent Gıda ve Turizm) ve Saymanlığını Feyzullah Yetgin'in (Emlak GYO) yaptığı GYODER'in Olağan Genel Kurul Toplantısı GYODER merkezinde yapıldı.

2008 yılına 250'ye ulaşan üye sayısıyla güçlü giren GYODER'in üyeleri GYO (gayrimenkul yatırım ortaklığı) şirketleri, inşaat, proje ve arazi geliştirme şirketleri, finansman, değerleme, yönetim, danışmanlık ve aracılık, perakende, ipotek ve gayrimenkul finansmanı şirketlerinden oluşuyor.

Türkiye'deki gayrimenkul yatırım ortaklıklarının (GYO) temsilcileri tarafından, 1999 yılında kurulan GYODER, kuruluşundan bu yana düzenlediği Gayrimenkul Zirveleri, konferansla, paneller, eğitim seminerleri ve Türkçe-İngilizce olarak yayınladığı Gayrimenkul Araştırma Raporları ile gayrimenkul sektöründeki kişi ve kuruluşlarca yakından takip ediliyor.

GYODER Yönetim Kurulu

Başkan Bekir Cumurcu Nurol GYO

Başkan Yardımcısı Nurhan Azizoğlu Turkent

Sayman Üye Dr. Feyzullah Yetgin Emlak GYO

Üyeler Emre Çamlıbel Soyak Yapı

Hakan Kodal Krea Gayrimenkul

Işık Gökkaya Y&Y GYO

Kürşat Tuncel Standard Ünlü

Turgay Tanes İş GYO