Halkalı Antplato ofis fiyatları 2016!

Halkalı Antplato ofis fiyatları 2016!


Firma: Ant Yapı

Proje: Antplato


Teslimlerin bu yıl Aralık ayı sonunda yapılması planlanan Halkalı Antplato projesinde ofislerin metrekare bazında birim fiyatları ise 4 bin 500 TL'den başlıyor... 

Ant Yapı  tarafından hayata geçirilen  Antplato projesi  İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da Basın Ekspres Yolu üzerinde yükseliyor.Proje 25 katlı olarak tasarlandı. 


Teslimlerin bu yıl Aralık ayı sonunda yapılması planlanan Halkalı  Antplato  projesi 176 modüler birimden oluşuyor. Projede 80 metrekare ve 172 metrekare büyüklüğünde iki farklı ofis birimi yer alıyor.


Toplam 35 bin metrekare inşaat alanında konumlanan Antplato Halkalı'da ofisler , kişisel tercihlere göre ister ofis ister “home office” olarak modüler ve esnek kat planlaması sayesinde 1032 m2‘ye kadar genişletilebiliyor.  


Ant Plato lokasyon olarak tamamlanması planlanan Halkalı-Kirazlı metro hattı üzerindeki Mimar Sinan istasyonuna 300 metre, Fatih istasyonuna ise sadece 200 metre uzaklıkta bulunuyor.


Halkalı Antplato ofis fiyatları 2016!


Kişiye özel ödeme planları ile özel indirimler uygulanan ofislerin metrekare bazında birim fiyatları ise 4 bin 500 TL'den başlıyor.

 

Adres : Basın Ekspres Yolu Fatih Cad. Halkalı/İstanbul

Tel: 0212 692 00 32

Web:www.antplato.com

Özge ÖZDEMİR/Emlakkulisi.com


 


projeye sor