Hanımın Çiftliği dizisi için 1 milyon TL'ye çiftlik yapıldı!

Hanımın Çiftliği dizisi için 1 milyon TL'ye çiftlik yapıldı!Kanal D'de ekrana gelecek olan 'Hanımın Çiftliği' dizisi için dekorasyonuyla birlikte toplam 1 milyon TL'ye çiftlik evi inşa edildi


Yaz sezonunun kapanmasıyla birlikte bu hafta televizyon ekranlarında büyük bir hareketlilik başlıyor. Yılın en iddialı yapımı ise Cuma günü Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak olan "Hanımın Çiftliği" adlı dizi... Özgü Namal ve Mehmet Aslantuğ'un başrollerinde oynadığı dizide aile baskısı yüzünden aşklarından feragat etmek zorunda kalan iki genç ve para karşılığı satılan gencecik bir kızın dramı anlatılıyor. Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği dizi için hiçbir masraftan kaçınılmıyor. Öyle ki Adana'da senaryoya uygun bir çiftlik evi yıkılarak sıfırdan inşa edildi. İç dekorasyonuyla birlikte toplam 1 milyon TL'ye inşa edilen çiftlik evi çekimler tamamlandıktan sonra bedelsiz olarak arazi sahibinin olacak.

ASLANTUĞ DÖNDÜ

Hanımın Çiftliği'nde Özgü Namal'la başrolüpaylaşan Mehmet Aslantuğ en son Bir İstanbul Masalı'ndaki rolüyle ekrana gelmişti.
Vatan/Zehra Çengil