Hapn İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Hapn İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu! Hapn İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Hapn İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Nabıl Emıle Elrahbany ve Paul Chalfoun ortaklığında kuruldu. Hapn İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Nabıl Emıle Elrahbany ve Paul Chalfoun ortaklığında kuruldu. 

Hapn İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi konusu:
1-Beton, çelik, kargir, prefabrik , inşaat konut, toplu konut, işyeri, fabrika, sınai tesisleri, cami, hastane, okul,sosyal tesisler, baraj, kanal sulama arkları, karayolları, köprüler,sanat merkezleri, tünel inşaatları taahhüt işlerini ve mühendislik hizmetleri yapmak.Bu gibi yerlere malzemeleri temin etmek bunların enerji nakil hatları, telefon ve telsiz hatları,her türlü elektrik ve sıhhi tesisatları kalorifer, havalandırma ve klima tesisatlarını, ve bunun yanı sıra dekorasyon tamir bakım onanır işlerini ve işletmeciliğini yapmak bu gibi yerleri kiralamak sureti ile kullanmak kiraya vermek e anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Hapn İnşaat Gıda Tekstil Otomotiv Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi adres: İnönü Mah.Babil Sk.No.3-7/1 Şişli