Hasan Aydın'dan Sincan'a hastane sözü!

Hasan Aydın'dan Sincan'a hastane sözü!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sincan Belediye Başkan Adayı Hasan Altın, yaklaşan yerel seçim çalışmaları kapsamında Sincan sivil toplum kuruluşlarından Sincan Etimesgut Sanayicileri ve işadamları Derneği (SlSİAD)'ı ziyaret etti.MİLLtYETÇÎ Hareket Partisi (MHP) Sincan Belediye Başkan Adayı Hasan Altın "Sincan için en büyük eksiklerden birisi büyük bir hastanedir. Sincan nüfusuna oranladığımız zaman mevcut hastaneler çok yetersiz geliyor ve vatandaşın sağlık hizmetini yeterli şekilde karşılamıyor. Sincan'a büyük bir hastane sözümüzdür" dedi. 

Dernek üyeleri ile fikir alışverişinde bulunan MHP adayı Altın; "Sincan'da en büyük sorunlardan birisi yapılaşma ve imar sorunudur. Sincanlılarda biliyor ki merkezde her yer doldu ve artık nefes alacak düzenli yapılaşma alanları kalmadı. Bu anlamda Sincan'a nefes aldıracak yatırımların yapılması ve yeni imar revizyonları ile özellikle Saraycık Çimşit bölgesinde bu sorunun çözüme kavuşturulması gerektiğine inanıyorum. 


Yenikent bölgesinde bulunan yapılaşması başlamamış adaların revize imar planlarıyla daha modem site tarzı yapılaşmaya açılması gerekiyor. Sincan da eğitim alanında da önemli eksikliklerin olduğunu belirten Altın; "Yapacağımız projeler arasında bulunan üniversite projesi ile birlikte birde tıp fakültesinin Sincan'a açılmasını özellikle arzuluyorum" dedi. 


SlSİAD Başkam Hasan Toprak "Adalet her şeyin başıdır. Biz yöneticilerimizin adaletli olmasını istiyoruz. Şeffaf bir yapısının olmasını istiyoruz. Yöneticilerimizin kapı arkasından iş çevirmesini istemiyoruz. Yöneticilerimizin kapılarının halka karşı sonuna kadar açık olmasını istiyoruz. Biz yöneticilerimizle birlikte ülkemizin itibarını el üstüne tutmak istiyoruz" şeklinde konuştu. 

Ziyarete MHP Sincan Seçim İletişim Merkezi Başkanı Mehmet Erdoğan, belediye meclis üyesi adayları Davut Armutçu, Erdinç Ölmez, Levent Sayın Mustafa Ünver ve SİSÎAJD Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. 


Ankara İl Gazetesi