Havin İnşaat Yapı Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Havin İnşaat Yapı Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Havin İnşaat Yapı Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Havin İnşaat Yapı Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Zarif Dülğer tarafından 50 bin TL sermaye ile 9 Mart'ta Esenyurt, Barbaros Hayrettin P.Mahallesi, 2302 Sokak Firdevs Evleri'nde kuruldu.

Havin İnşaat Yapı Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Zarif Dülğer tarafından 50 bin TL sermaye ile 9 Mart'ta Esenyurt, Barbaros Hayrettin P.Mahallesi, 2302 Sokak Firdevs Evleri'nde kuruldu. 


Havin İnşaat Yapı Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Prefabrike inşaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak, kiraya vermek. d. Her türlü havuz inşaatı ve arıtma işlemleri yapmak. e. Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak. f. Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak. g. Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak. h. Dekorasyonla ilgili spor salonlarının saha çizimi, boya, parke ve cam cila, duvar kağıdı, halıfleks, asma tavan-kartonpiyer, fayans-kalebodur, su ve elektrik tesisatı,çatı tadilat işleri yapmak. i. Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüd, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek. j. Şirket konusu ile ilgili her türlü malın ithalatını, ihracatını yapabilir. Yabancı gerçek ve tüzel kişilere ortak olabilir.  k. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul ve mesken amaçlı konutlar alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir. Rehin ve İpotek alabilir, rehin ve ipotek verebilir, rehin ve ipotekleri fek edebilir, kefil olabilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı,kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim,parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.


Havin İnşaat Yapı Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Esenyurt, Barbaros Hayrettin P.Mahallesi, 2302 Sokak Firdevs Evleri B Blok /Kat:1/11